Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aký šport pre dieťa?

Príspevok v téme: aký šport pre dieťa?
mama2006

Rada by som sa informovala na športy pre deti. Môj syn má 5 rokov a od septembra chodí na karate. Celkom mu to ide až na to, že keď dorobí čo má už sa krúti a venuje sa úplne niečomu inému. Jeden jediný zo všetkých sa tam vykrúca a keď majú sedieť in si síce sadne, a vydrži sedieť asi 10 sekúsnd. Čo by ste navrhovali, nechať mu karate alebo ho dať na niečo iné? Je dosť živý.
Ďakujem

gabrielmar

na basketbal, ja som kupil pred dvomi rokmi synovi basketbalovy kôš, začalo ho to baviť a tento rok už chodí na basketbal, snad z neho niečo bude

ajajaja

podla financnych moznosti...skus napr. krasokorculovanie, chlapcov je dost malo na slovensku, takze ti aj bude nosit medaily z roznych sutazi :)

brunetka_a

ja som chodila na karate 10 rokov :) od 5 rokov , bolo to fajn :))
ale skus aj niaky futbal kde sa vybehá a všetko :))

ak sa môžem spýtať kam na karate chodí ? mesto ,alebo tréner :))
Ďakujem.

Magy

mozes vyskusat cokolvek - futbal, tanec, gymnastiku... treba sa len porozhliadat po okoli kde zijes, ake su moznosti v kluboch, suboroch... syn si sam vyberie, co ho bude bavit najviac, ked je take zive striebro :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aký šport pre dieťa? - Fórum - ZDRAVIE.sk