Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žehlenie vlasov a ochrana

Silvika9

Ja tiež preferujem tie v spreji ako klasické mlieká, ktoré treba nanášať rukou a myslím, že dosť mastia vlasy. Po dlhom rozhodovaní dnes v drogérii som si vybrala Taft Heat v spreji, nemá v podstate žiadnu vôňu, takže to mi vyhovuje :) účinok ešte neviem, ale hádam nebude zlý :)

vsevedka

ja pouzivam od Lorealu spray (ruzovy obal)Hot Straight,Silk & Gloss, uvadzaju, ze je to 1-vy spray pre uhladenie vlasov za pomoci zehlicky, ci fenu, s mikrovlaknami hodvabu

ja som s nim spokojna, pretoze nie je olejovy, je to termo-serum, cize ochranuje vlasy prave ked sa zahreju teplom a chrani ich tak pred vysusovanim, prijemne vonia a ma konzistenciu mlieka

zajo_smejo

Je ich nekonečne veľa , ponúk máš plný internet. Záleží len na tebe, čo si vyberieš a čo ti presne sadne na tvoj typ vlasov. Ja napríklad používam sprej značky Osis, pretože mi ochranné oleje kvôlijemným vlasom nevyhovujú.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žehlenie vlasov a ochrana - Fórum - ZDRAVIE.sk