Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koloidne striebro , kokosovy olej , arganovy olej , citridical a akne

arman

prosim radu - a parazitov si sa zbavila kde? z nich je 99% toxinov, cize zatial si riesila to 1%, a akekolvek doplnanie vitaminov ani nicoho ti pochopitelne nefunguje, kym ti vsetko pozeru.

mojarada

mne pomohlo dechtové mydlo a krémy pityol, keď bola pokožka veľmi vysušená, tak som si dala na noc infadolan a do rána to bolo super a aby som stiahla červené fľaky, tak zinkovú masť, no a sódou bikarbonou som si robila jemný píling raz v týždni a pleť je teraz super

mandolinka

Všetky vymenované veci zvyknem objednať z USA (iherb), cenovo sú tam asi najlepšie ceny.
Avšak kým si niečo z toho objednáš, skús si tvár umývať sódou bicarbónou. Zober si na prsty ten prášok a vyšúchaj si tvár, potom to opláchni vodou. Mohlo by to pomôcť.

prosim radu

creva cistim kazdy den poctivo pijem zeleny caj , zihlavy tiez na obmenu jem zinok + B5 vecer sa odmalujem ale no spanok moc ho nemam len tolko a troska ale troska len citim zlepsenie vkladam nadej uz do poslednych veci co by mi zlepsili akne :)))

arman

Na akne sa musis zbavit parazitov, vycistit creva, pecen - proste telo zvnutra, ale hlavne creva a pecen. AZ POTOM funguje kokosovy olej, vitaminy, detoxifikacne kupele, atd... inak sa tych toxinov pod pokozkov nezbavis.

prosim radu

ako som tu uz citala tak mnohym babam pomohlo aj to koloidne neviem za pokus to stoji prosim najde sa sem niekto kto este napise ?:))

akneistka

Koloidné striebro na akné - vyhodené peniaze; kokosový olej na akné = zhoršenie akné...aspoň u mňa ale keď myslíš...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Koloidne striebro , kokosovy olej , arganovy olej , citridical a akne - Fórum - ZDRAVIE.sk