Kvapky na rast mihalníc

Jaja85

No ja som Realash vyskúšala, dokonca som si všimla, že ho testuje viacero blogeriek, stačí posurfovať. Mihalnice mám hebkejšie, určite dlhšie a vytočenejšie. Neviem, kde si Tusan nabral, že sa vyrába v Číne. Na stránke majú kontakt aj adresu s IČOm na distribútora - je to firma Cron systems, mne na vyžiadanie poslali aj certifikát. A dokonca garantujú vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti, takže najskôr si over svoje slová a potom tvrď, že niekto robí podvody. Nikoho sa nezastávam, firmu nepoznám, ale príde mi hlúpe tvrdiť nepodložené veci a kydať na niekoho len tak...

Ramona Li

Oči sú strašne citlivé, ja som si vyskúšala 3D mihalnice, mala som ich asi 10 krát a potom som dostala alergiu na lepidlo, aj na antialergické dokonca, odvtedy vôbec nevymýšľam. Úplne stačí keď si kúpite kvalitnú špirálu a naučíte sa ako správne používať. Síce so špirálu musím dávať každý deň, ale neškodí až tak ako všelijaká chemikália čo sa dostane do očí, dokonca tak som sa naučila krásne namaľovať riasy, že aj muži obdivujú, a pýtajú sa či ich mám umelé ;)

Tusan

POZOR NA PODVOD:

matka23 - tu pises, ze si o tom produkte len pocula, ale tu: www.zdravie.sk den predtym, ako si pridala komentar tu, pises, ze si ho vyskusala apred dvoma mesiacmi a ze ho odporucas... :D

ked uz robis reklamu, rob ju aspon poriadne. V diskusii, na ktoru som tu dal link, je aj vysvetlenie k tomu, aky podvod je ta nova marketingova namotávka realash.sk ...

Je to nizkonakladovy čínsky brak, ktory navyse ponuka podvodná firma. Zaujimalo by ma, ci je ten produkt vobec nahlaseny v centralnom notifikacnom systeme kozmetiky uvadzanej na trh EU CPNP, kedze ho ta panamská firma na europskom trhu ponúka...

trsyPREDLZNE

----odkaz odstránený-
ja som si objednala toto a baby mozem povedat ze to 100% zabralo, scie az po 4 tyzdnoch, uz som si zacinala mysliet ze to bol dobry oser za tie peniaze ale teraz u z som niektore mihalnice musela strihnut lebo trochu prerasli viac ako ostatne, napozaj stocho rastu mihalnice, odporucam

matka25

ja som pocula o pripravku realash, viete o tom niekto nieco? da sa to pozriet na stranke www.realash.sk, ale chcela by som vediet, ci s tym niektora mate skusenosti?

distributor

Baby ja by som sa vas rad opytal - priznam sa, ze distribuujeme nieco take na Slovensko z Rakuska - nechcem si robit reklamu (inak dolu jeden prispevok sa pyta na nas produkt, no dotycna urobila dost velku chybu v nazve produktu) a naozaj ani nepotrebujeme, lebo skor to funguje tak, ze ked to jedna baba vidi od druhej, ako akakolvek reklama - preco tomu neverite? Oklamal vas niekto? Poculi ste o nejakych zlych skodlivych ucinkoch? Je to prilis drahe? Ked to davame do porovnania s umelymi 3D, tak potom uznaju, ze cena je OK. (Cena odraza kvalitu, cistotu vyroby, dalsie vyskumy mozenho vylepsenia, drahe pravidelne testy vyrobnych sarzi, aby sa neublizilo spotrebitelovi).
A kedze ide o rakusky vyrobok - co myslite, ako by sa k tomu postavili rakuski spotrebitelia, ak by to nefungovalo alebo bolo skodlive s typickym rakuskym pristupom k ekologii a klamaniu spotrebitela? Oni tak nemlcia ako Slovaci - a ich sudy konaju velmi rychlo na rozdiel od nasich - uz by bola davno zastavena vyroba a vyrobca by sedel v base. Je pravda, ze na trhu u nas je kopa nekvalitnych podobnych produktov, ktore nefunguju, resp. nefunguju s takym ucinkom, ako je slubene, no su aj produkty, ktore to vsetko slubene plne dodrzia, staci porozmyslat, ktory si vybrat. Napr. podla toho, ci je predavany v lekarnach - tam by sa hocijaky iba tak lahko nedostal bez potrebnych atestov - to si magistry velmi strazia, kedze sa tam predavaju lieciva.

milada.padyc

Sledujem tieto prispevky a vidim ze je u poriadny chaos a dezinformacie.
klara78 - podla navodov sa lumigan ma aplikovat do oka. Ked sa serum alebo kvapky davaju na mihalnice nepomoze to, vsak mihalnice su uz mrtve bunky. Tu som o lumigane nasla clanok www.diagnosia.com

RNG - tvoj odkaz na stranku ehow hovori o produkte s nazvom revitalashes a tu som o produkte aj nieco nasla hudabeauty.com
Nemyslim si ze to je rovnaky produkt ako na -odkaz odstránený- Osobne som neskusila este ziaden aj ked mam mihalnice dost kratke. Cakam ze dostanem pod stromcek:) Nech vam to rastie baby:)

klara78

tie co pouzivaji lumigan na rast mihlanic, si ho nekvapakju do oka ale aplikuju na mihlanice, takze neviem co sa tu do nich obuvate!!!