Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

Miško ty si ksicht :-)

neviem, čo sa s tebou deje, ale niečo áno... ak budeš chcieť, môžme popísať na fb ... ;-) nebudem poúčať o AD a alkole, neboj, o tom vieš viac :)

misiak

Nebolo dokázané, že by liek zvyšoval účinky alkoholu.
to je napisane na liekoch :)
co je lepsie ako nerest? dve neresti.
kto nieje spokojny zo svojim zivotom pride na neho uzkost.
ja sa ozerem a som spokojny tak co k tomu dodat.uzkost prisla z vycerpanosti a malo spanku.vela ludi si mysli ze alkohol a lieky je nieco strasne.
ja beriem asi 10 druhov liekov a nikdy som nemal problem s alkoholom.
mam taku prihodu.
kamarat bol u doktora a pytal sa ci moze pit na lieky.doktor mu povedal ze ano moze 2 piva.na druhy ned stretol kamarata co berie tie iste lieky a chodi k tomu istemu doktorovi a pytal sa ho ze ci moze pit na tie lieky.a on ze mu doktor dovolil 4 piva.
ten kamarat hovori ze ale mne dovolil len 2.a kolko si mu dal penazi? 200 sk
vidis ja som dal 500 a mozem 4 :D
to je fakt zo zivota.
takze asi tak to funguje.
mozno sa rozvediem dam vypoved v robote a upijem sa k smrti.pekne vyhliadky nie?
:D
ked sa nezistili ziadne konflikty medzi liekom a alkoholom a nezvysuje sa alebo neznizuje ucinok nevidim dovod preco nepit.
je to kazdeho vec a kludne si odopierajte to co mate najradsej a vtedy sa urcite z uzkosti dostanete.
to je ten pravy sposob.
radsej zomriet skor a stastny a spokojny ako sa trapit na tomto svete do nekonecna.
nestazujem sa a ani nebudem aj vcera som sem pisal len informativne.
ja mam na to svoj nazor ved ma uz vela ludi pozna.
niekto si dokonca mysli ze 8 piv vypit je vela ale to si myslia vacsinou zeny :D
8 piv denne v lete je uplny normal.
pozrite sa na Petra Muka.bral tazke AD aj anxiolitika a povedal ze mu doktorri neodporucili viac ako 7 piv denne.
asi dal viac ako 500 sk :D
keby nedrogoval a pil naozaj len tych 7 piv denne aj na tazke lieky bol by tu doteraz.
muler: berie AD chlasta
zitny : tazke Ad a chlasta.
obaja ziju.ludia strasia.
tisice ludi neberie AD a chlasta.a prechlasta sa k smrti.
nepotrebujes AD aby si sa prechlastal.
ludia si vselico vysvetluju ale na lieky sa nema pit preto aby neznizil alebo nezvysil ucinok.
ale pokial nebolo nic zistene medzi liekom a alkoholom tak nieje co riesit.
co uz.
takze zelam pekny dnik.
este tanicka zatial slopem na AD 2,5 roka cca.nemyslis ze uz by sa nejaka zmena prejavila?
ludia strasia.a ked mam zomret zomrem.
zrazi ma auto alebo zinfarktujem.
jednou vetou

pil:umrel
nepil:umrel tiez.

mozno si z toho zoberiete priklad mozno dobry a mozno zly ale taky je moj zivot.

vzdy budem extravagantny a budem riskovat budem sa bavit a budem taky aby som bol zo sebou spokojny.

ale som sa rozpisal.
idem asi na bike snad ma nezastihne dazd.
pekny dnik este raz.

tatiana26

Miško my sa poznáme dlho a toto je najotrasnejší príspevok, aký si napísal...a som si istá, že ani nie v triezvom stave...ak chceš skúšať, dokedy sa dajú AD zapíjať alkoholom, tak nech sa páči ... a potom nás kľudne môžeš informovať ako taký človek dopadne...

misiak

caute.
dnes som mal asi najhorsi den v zivote :)
to hovorim stale ked pride ten stav.
asi 2 tyzdne chlastam v kuse a chodim spim asi 4-5 hod denne a fyzicky makam.sila ze? :D
je leto a ja leto milujem.
uzivam si.chlast zradlo pekne kocky hudba zabava.normal zivot.
prisiel som domov rano o 2 a o 5-30 vstavam do roboty.praca ok.asi 3 kavy som mal a ledva som zil.
ked som prisiel domov tak som si zdriemol.zobudil som sa s obrovskym strachom a uzkostou ako na zaciatku.myslel som ze je koniec zivota.
az som bol zufaly.chcel som si dat neurol ale rozdychal som to aj bez neho.mal som pocit ze sa trasiem a ze sa zblaznim,skratka neda sa to popisat.
teraz idem z dalsej akcie ale nastastie mam zajtra volno (no idem k zubarovi :D takze az takevolno nemam :)
viem ze ten stav prisiel z nedostatku spanku asi a opica k tomu ale neuzijes si ked to je nieco co mas rad?
tak som sa vykecal cakam ze ma dodrbete vsetci ale ja som vlastne zo sebou spokojny.
riesim problem zabavou a alkoholom a asi to tak bude navzdy.
stareho psa novym pravidlam nenaucis :D
takze vam vsetkym zelam tie najlepsie stavy a nech nikdy nezazijete to co ja dnes :)
dobru noc :)

mimka_

hlavne na teba som sa pytala :-)to ma velmi tesi,ze ti prisli znovu pekne dni.so mnou je ta tak rozne,ale berem celu tabletku tak uvidime co a jak dalej.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk