Úzkosť

tatiana26

Miško my sa poznáme dlho a toto je najotrasnejší príspevok, aký si napísal...a som si istá, že ani nie v triezvom stave...ak chceš skúšať, dokedy sa dajú AD zapíjať alkoholom, tak nech sa páči ... a potom nás kľudne môžeš informovať ako taký človek dopadne...

misiak

caute.
dnes som mal asi najhorsi den v zivote :)
to hovorim stale ked pride ten stav.
asi 2 tyzdne chlastam v kuse a chodim spim asi 4-5 hod denne a fyzicky makam.sila ze? :D
je leto a ja leto milujem.
uzivam si.chlast zradlo pekne kocky hudba zabava.normal zivot.
prisiel som domov rano o 2 a o 5-30 vstavam do roboty.praca ok.asi 3 kavy som mal a ledva som zil.
ked som prisiel domov tak som si zdriemol.zobudil som sa s obrovskym strachom a uzkostou ako na zaciatku.myslel som ze je koniec zivota.
az som bol zufaly.chcel som si dat neurol ale rozdychal som to aj bez neho.mal som pocit ze sa trasiem a ze sa zblaznim,skratka neda sa to popisat.
teraz idem z dalsej akcie ale nastastie mam zajtra volno (no idem k zubarovi :D takze az takevolno nemam :)
viem ze ten stav prisiel z nedostatku spanku asi a opica k tomu ale neuzijes si ked to je nieco co mas rad?
tak som sa vykecal cakam ze ma dodrbete vsetci ale ja som vlastne zo sebou spokojny.
riesim problem zabavou a alkoholom a asi to tak bude navzdy.
stareho psa novym pravidlam nenaucis :D
takze vam vsetkym zelam tie najlepsie stavy a nech nikdy nezazijete to co ja dnes :)
dobru noc :)

mimka_

hlavne na teba som sa pytala :-)to ma velmi tesi,ze ti prisli znovu pekne dni.so mnou je ta tak rozne,ale berem celu tabletku tak uvidime co a jak dalej.

rena23

Myself, moja terapeutka sa prednedavnom odstahovala z BA, takze urcite bude vediet, ku komu sa oplati chodit, ked zistim, napisem! :-)