Úzkosť

mimka_

presnetakeakesimalty.dnesnanocbola po velmi dlhej dobe horor.taky atak zevkonec.este nikdy som sazo sna nestrhla na tie myslienkyazdnes v noci.velmi mato trapi a zoziera a asi aj preto ten atak.

mimka_

No do kelu a ja ze co tie myslienky nie a nie odyst ze su stale tu,ked som brala polku denne a teraz tristvrte.Tie telesne priznaky su prec fakt super mozem sama kamkolvek len tie myslienky pokoj nedaju je to nacasy hroza neviem ako sa ich zbavit

mimka_

ahoj mysiak.tak ako sa mas.ja tak vselijak.myslienky ne a ne pokoj dat.tak sa mi usadili v hlave.nechapem jak to mohlo normalneho cloveka take napadnut.pisal si ze beries seroxat.aku davku?

mimka_

ahoj mysiak.tak ako sa mas ja tak vselijak tie myslienky ne a ne pokoj dat.nechapem jak sa tak v mojej hlave usadit mohli a take daco z nicoho normalneho clovéka napadat moze.pisal si ze tiez beres seroxat aku davku?

misiak

ale hej mimka.
snad hej.ved vsetci vieme ze take stavy obcas pridu a netrvaju vecne.akurat sa nad tym troska trapim ale inak ok.

misiak

Jankacik mozno mas pravdu ale preco potom ked som chlastal rok som bol v pohode? Aj po opici? A ziadna uzkost?
Ze by sa nemal kombinovat liek s alkoholom to viem ale co vsetko by sa nemalo :)
ze? A ja si nerest neodpustim.nebudem si predsa odopierat to co mam rad :)
prave o to ide.mne doktorka povedala ze mam robit to co mi robi dobre a par piv cloveka nezabije :P
takze tak.