Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

AlexFizz

Caute::)

No Keituska, nie je to az take strasne, ako som mozno vyvolala dojem (nechtiac); byvam este doma, mam skoro 30 (aj z toho mi hrabe, uprimne), skolu som skoncila nedavno a posledne mesiace nie a nie najst pracu, idealne pole pre uzkosti!

misiak

no stres? nejako som sa obrnil :)
robim praveze manualne :)
bol som veduci skladu a jedna fajka ma vytlacila :D
ale tak to v zivote chodi :)
ja ich mam na haku vsetkych :D co ma nahanju.ved ajtak som najlepsi pracovnik :P
no partnera si najdes to sa neboj.
len treba hladat :)
kazdy na svete ma svoju polovicku len niekto ju nasiel a niekto este nie :)
musim ist von s havom a potom sa uz tesim na particku

Keituskaaaa

Jasne,ale tak radsej viac lasky ako sexu aby sa z toho nestal zase stereotyp a potom si chlap hlada inde :) ale to si zas hlada aj ked ma malo sexu... tak ja uz neviem co je dobre... asi zlaty stred... to ti zavidim... ja nemozem tolko pit:) aj ten poharik dva aj z toho sa mi toci hlava dost,ja to mam aj psychicke,odpor k alkoholu,matka pije uz 25rokov a nechcem byt taka ako ona...to mas dobre ze praca ti pomaha...asi manualne nerobis nie?Ako zvladas stres ked ta niekto nahana?

misiak

keituska no myslime na sex stale :)teda sudim podla seba :) ale aj lasku vieme obcas dat v podobe sexu :D
srandujem ved laska a sex idu k sebe.
ano zijem s manzelkou a aj preto som to vsetko zvladol.bez manzelky by to bolo tazke a velmi jej preto dakujem.
tak alkohol uvolni cloveka ale netreba to prehanat.
ked si das 2 pohariky vinka alebo par piv tak ti to neuskodi skor to cloveka uvolni.
len ja som to tento vykend troska prehnal.
vcera rano som bol po opici isiel som na 5 budvarikov potom som si dal s navstevou asi liter vinka a zakoncil som to 6 plznickami z borovickami a to uz nieje len poharik :D ale uz je lepsie :D
takze asi tak.
mna povzbudila a vyliecila aj robota.v robote sa citim dobre nemam cas mysliet na blbosti aj ked som prisiel o funkciu.hajzli ma zhodili :D
ale aspon plat mi nechali.
ako sa hovori kazdy je strojcom svojho stastia tak sa nebudeme trapit :)

Keituskaaaa

ALEX dakujem ti.. prosim ta ty mas kolko rokov?A byvas sama?Nemas nikoho?Obdivujem ta,ze to takto zvladas uz roky,mne praveze robi zle ked mam byt 8hodin v praci s niekym zatvorena,nedokazem robit na plny uvazok,esteze nemusim platit najom,za to dakujem...inak takto s ludmi v meste sa bavim normalne ked idem niekam si nakupit,ale nezvladam to pracovne...rada by som pracovala z domu,ale ako na to:(( ty nepracujes vobec?
MISIAK to naozaj kazdy muz mysli len na sex?A co laska?Co je to vlastne laska potom?Ja potrebujem len sem tam objat a povzbudit,citit,ze ten clovek je tam pre mna,ale som taka sama...ty s niekym zijes?Kolko rokov to uz takto zvladas?Pracujes?Ja radsej nepijem...naposledy sa mi tak zatocila hlava ze som odpadla na zem a odvtedy ani kvapku,len raz som mala 2drinky ale to boli pri mne 4kamarati a auto k dispozicii keby nahodou nieco...

misiak

ahoj mimka.
no beriem ho uz cez rok.vobec ma neobmadzuje aj ked mam povolenie ho hocikedy vysadit :D
je to bezpecny liek a nemam ziadne vedlajsie priznaky.
myslienky?myslis myslienky typu co ak?
uz to nejako neriesim :D
ale obcas pridu samozrejme ale uz ich nevnimam.
ak myslis tie obsesie ze co ak niekoho zabijem a tak tak to uz nastastie skoncilo.
akurat pred par dnami som mal horsie vecery co je paradox lebo vecer som sa zvykol citit dobre.
z nicoho nic som mal strach ale to po dlhej dobe a pokial sa budem zle citit raz za mesiac ako napr nedavno tak to beriem :D
cas robi divy :D

mimka_

ahoj mysiak.dlho si sa tu neukazal.aj ja som na seroxate a chcem sa spytat ako tebe zabral.mala som polku a teraz po pol roku tristvrte.s chodenim po vonku a po obchodom nemam próblem uz sa ani nepozorujem ani x-krat do dna tlak nemeram,neumieram,len ma nicia nacasy stale myslienky. jak si ty pisal ze si mal myslienky ohladom zeny a tak, tak ja ohladom malej no a take hluposti ako si na tom teraz a ako dlho si na liekoch

misiak

ahooj zuzanka.
dakujem pekne.uz je to nastastie lepsie uz zaludok aj papat pyta :)
dnes si urcite alkohol nedam :D ved sranda musi byt.
a ty sa pochval akoze sa mas?

zuzanka65

Ahoooj Misiak. Zdravim ta a prajem vsetko len to najlepsie. Je mi luto, ze sa citis zle, ale vsak to prejde. Narodeniny mas nastastie len raz za rok, tak si teraz daj trochu pohov od pijatiky a bude... Inak, gratulujem, a drz sa.

misiak

alex a keituska nenechajte sa nicit vztahmi.
chlapi su svine a myslia len na sex (ani ja niesom iny :P)
mne je teraz zle ale ja pricinu viem .
od piatku som chlastal 2 dni v kuse :D
mal som totiz v piatok narodky a teraz trpim.
nevladzem vstat s postele a hryzu ma papierove psy :D tak to nazyvam.
alekto si zato moze? no predsa ja sam :D
aj som si zabudol dat tie 2 dni lieky.beriem seroxat a bojim sa ho vysadit :)
vsetko prejde dievcata len si toho nedavajte vela na plecia.a akoze nikoho nemate komu sa vyrozpravat?
ved naco je toto forum?
ked som sem zacal chodit pomohlo mi to vyrozpravat sa.
boli sme tu ako jedna rodina.doteraz som ostal v kontakte s ludmi odtialto.
takze tak.
nebojte sa nic.vsetko prejde viem to z vlastnej skusenosti.
obcas pridu aj horsie dni ale zaklad je ze tych lepsich dni bude viac :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk