Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tobi

Ahojte..TANICKA AJOJ..AKO SA MAS? TAK JA SOM TU PISLA VIACRAT..A NIKTO NIC..NIKDE NIKOHO...TAK TU UZ MALOKEDY ZABLUDIM..:o) ALE UZKOST MAM POD KONTOLOU..AJ KED ESTE SA VIE UKAZAT...LEN CO MA TERAZ TRAPI JE, ZE SA MI TAZKO DYCHA..:( A NEVIEM, CI JE TO OD CHRBTICE, ALEBO Z ASTMY...NO CO, STALE KED SA UZ CITIM SUPER, A MYSLIM, ZE JOOJ AKO MI JE V POSLEDNEJ DOBE DOBRE..PRIDE BUUM..A NIECO SA NAJDE...

margit

Ahojte,ja som tu nová.Trpím zmiešanou úzkostnou a depresívnou poruchou už 5 rokov.Užívam frontin 0,25 2krát denne a večer Trittico.Najhoršie sa cítim večer,ležím v posteli a čakám kedy už konečne zaspím a prestanú moje úzkosti.Niekedy si hovorím,že by som sa najradšej nezobudila a mala konečne pokoj.Pokiaľ nemá človek v hlave všetko v poriadku,je to veľmi ťažké.Radšej by som mala akúkoľvek telesnú chorobu ako toto.

fida

ahojte všetci čo trpíte úzkosťami
ako sa máte? ja nanič
už som po pôrode, mám nádherné dievčatko
ale predstavte sa pred pôrodom ma môj gynekolog strašil s vysokým tlakom, až ho mám teraz vyšší a neviem, ako sa toho pocitu stáleho merania zbaviť..
je tu niejaká maička ktorá ma podobný problém? že jej po pôrode kolíše tlak?
ozaj aj vy ostatní keď na vás ide atak aj vám sa zvýši tlak??, ako s tým bojujete???? prosím poradte mi
inak mávate aj vy občas pálenie na hrudi a pocity tlaku?
ja už neviem, či to súvisí z úzkosťou alebo s tlakom
je tu niekto kto máva tlak 140/90-140/95??
a ako to mávate pri záchvatoch paniky?
inak mamičky ak ste tu niektorá a trpíte úzkosťami poradte ako s tým bojujete..lieky asi neberiete žiadne, že keďže kojíte?
ja kojím, a neviem, čo by som si mala dať na upokojenie
budem rada za každú radu
peknú sobotu každému a aby nás tie ataky obchádzali
prosím, poradte mi všetci ako vy zvládate také stresové situácie,,
a bolí vás aj hlava občas?

jankacik

Ahoje kočky

mam sa na prd katastrofa posledne dni,dnes ca cely den lutujem a v kuse placem kazda blbpst ma rozreve a to som asi viac ako tyzden pred menstruaciou ,cize z toho to asi nebude

citim sa nechcena,nemilovane ,mam pocit ,ze kazdy chlap v mojom okoli na mna serie alebo sa ku mne sprava ako k menej cennej....
asi mam velmi malo lasky v mojom okoli este snad aj menej ako malo...
asi mam depku poriadnu a namiesto toho aby som sa z too dostavavala tak sa v nej pekne nirujem ,a po tej depke pride krasne uzkost a pocity na zblaznenie ked sa uz nahodu nezblaznim,vsetke okolnosti akokeby boli proti mne a pri tom viem ,ze iba ja to tak v nimam len sa z toho neviem dostat

ahojte napiste co mate nove

monika99

caute....
ja som chora uz treti den lezim a nie je mi o nic lepsie,stale kycham,boli ma hrdlo a kaslem aj teplotu mam,hnus ale ziadne uzkost nastastie....uz rozmyslam ze zajdem k lekarke pre antibiotika ale ja sa tym praskom tak vyhybam tak teraz som si nakupila sumivy celaskon a coldrex ale zatial nic nezabera,neviem co je toto za pliagu ale od kedy mam uzkost tak na mna akakolvek pliaga hned skoci,inokedy som bola chora tak raz za dve tri roky a teraz ked niekto kychne tak ja som hned k.o.aj vy ste viac nachylny na nemoce od kedy mate uzkost?????????

katkaxxx

Keby sem zavitala aj Sunnie, ktovie ako sa ma, urcite uz je po porode.. Sunnie ak nas sem tam citas, napis prosim :)

katkaxxx

Ahojte baby, no ja som po dlhsej dobe tieto posledne dni dost mimo... mala som medzitym skusky a kopec stresu, malo spanku a tak mi aj vynechala menstruacia a prisla po 2och mesiacoch prave pred 3ma dnami.. a dva dni predtym a prvy den ked prisla som mala dokopy asi 3 vybuchy hnevu a asi 2 dni mam pod chvilou taky cudny pocit ze co ked sa zblaznim alebo ze som nejaka ina,akoby som to nebola ja, ze mi preskoci alebo preskakuje alebo ja neviem... asi to pozname viaceri ze? najhorsie to bolo vcera v noci, to som mala pocit ze sa asi zblaznim. a clovek sa stale pozoruje ze ci rozprava zmysluplne, ci nerobi nic divne atd.. a pritom sa navonok sprava uplne normalne akurat ten blby pocit strachu ho vnutri zerie..
na uzkosti je sranda ze aj ked vam je pomerne dobre tak sa moze vratit v takej cudnej podobe pozmenenej a zase sa vam pripomenie :) ale tak za tych okolnosti ze som sa dobre stresovala zo skusok, spavala par dni za sebou po 3 hodiny az mi bolo uplne zle a este aj ten menzes 2 mesiace nebol, tak sa asi ani necudujem..

mame tu krasne pocasie, slnko svieti a ja mam este aj z toho cudny pocit lebo je to "zmena" :D no hrozne...
ako sa mate vy?

jankacik

tatiana26

ahojky ,vies teraz pozorujem tie zmeny po 4 rokoch ze pridu tie dni ale aj odidu ,ja som to doteraz takto nepoznala ,pretoze ked som sa do toho vsewetkeho dostala trvalo mi rok kym som bola skoro v pohode ,potom som si to zas vyvolala odchodom do zahranicia to bol brutal zas som sa z toho spamatavala dlho a potom ked uz sa som sa citila ok tak som zacala pit kavu najprv jednu potom az 6 ,7 na den som bola hrdinka a zas somm si vyvolala katastrofu ,a teraz ked som ako tak v pohode a nevystrajam ziadne blbosti s kofeinom ,nikam neodchadzam a tak ,tak zistujem ze take dni sa aj vratia ale aj odidi nastastie ,prvy krat to sppoznavam aj z takejto stranky :)

Tobi ahoj

inak a ja mam zvysene aslo a tiez chceli aby som dala mandle von ,este dobre ze si to napisala ,aspon viem ze sa s tym nemam ponahlat,a nevedia z coho to moze byt?

tobi

Ahojte moje zlate :o) ja sa mam celkom fajn...az na to, ze zasa nemozem spat:( ale tak aspon, ze niesu ataky...klop klop...a inak mi zasa zistili, ze mam vysoke aslo...uz asi 5 rokov, musela som dat aj mandle von, ze vraj je to z toho...hm..len sa sekli, lebo ja mam viac ako rok mandle von a aslo este vyssie..:(
a mam este na vas otazku- BERIETE NIEKTO AD ELICEA? LEBO TERAZ PO ROKU MI LEKARKA ZMENILA..VRAJ TO MA TO ISTE ZLOZENIE, AKO CIPRALEX...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk