Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

jedinymaznacik

Baby, skuste si ťuknúť do googlu "panická porucha" ja som o tom milule čítala a na mňa to sedí. a úspešnosť liečby je viac ako 90%....možno sa tám nájdete aj vy...

monika99

ahojte,
no vidis tani takto sa mi zacal rok,najprv som si rozbila bradu a teraz hlavu prastila,to uz sme s kamoskou autom zapadli a museli nas vytahovat a mam uz strasne vela prihod a to je este len zaciatok roka,takze tento rok bude iste netradicny a ja bidem mat 30 tento rok v lete takze tak skoro na tento rok zrejme nezabudnem!
ca sa tyka sily podvedomia je to v kazdom z nas,neviem presne poradit proste tato nemoc je len v hlave ale len v tom pripade ak je uz mnostvo serotoninu v normalnej hladine a dostatok ho zostava v medzibunecnej strukture,inak si ho treba dat do poriadku a netreba sa bat antidepresiv prave s touto zlozkou serotoninu,mne moc pomohol sertralin,uz Ad neberiem ani nepamamat a brala som ho asi cca.5,6 mesiacov,fakt nic navykove......teraz ak ma chyta uzkost tak si proste poviem ze je to blbost a rychlo sa zacnem niecomu venovat,vacsinou na uzkost chyta v case prave ked nic nerobim a nezamestnavam svoj mozog ziadnou cinnostou....pokial ma to chyti viac nez je zdrave tak si uz nedavam ziadne AD ale len sirup Novopassit alebo guajacuran-je to prirodne a pijem bylinkovy sypany caj protistresovy,je to fakt sila vole,zavisi jak sa k tomu clovek postavi,ja chcem byt vitaz tak bojujem a nedovolim aby nemoc ovladala mna ale ja ovladam nemoc tym ze ju zazenem do kuta....ano aj ja som si myslela ze uz umieram,palilo ma v okoli srdca,mala som pocit ze mi srdce nebije potom ze prilis bije,pocit zimi potom zese horucava a tocaky,no vsetko co sa tu uz popisalo a ano tani aj s tym videnim to este sem tam mavam ale ja mam spatne oci je mozne ze je to aj tym a okuliare nenosim,tiez vidim niekedy rozmazane a hmlisto....takze do boja a sorac za chyby pisem v rychlosti a po dlhsom case slonevsky...pa pa

tatiana26

JANKACIK čo keby si to skúsila robiť tak ako ja? Ja som sa proste zmierila s tým, že takáto je moja životná cesta...že tieto sprosté, nezmyselné myšlienky prídu...že horšie dni prídu, ale nejako sa nad tým nepozastavujem...prídu a odídu a ideme dalej...máme tu suseda, ktorému kvôli cukrovke odrezali nohy, mám kamaráta na vozíku, ľudia žijú s neskutočnými chorobami a problémami a ak sa s tým oni zrovnali, no tak ja sa s mojimi občasnými myšlienkami a pocitmi na zbláznenie zrovnám...aj s občasným točením hlavy, slabosťou, derealizáciou atď...

jankacik

ahojte vsetci

tak a som opat tu :) cize co to znamena ??ze mi je zase zle :(
nechapte tu ze tu chodim iba ked mi je zle ,ale ked mi je dobre tak radsej si to az tak nechcem pripominat vsetko
uz som tu nebola troska dlhsie
v sobotu sa chystam na ples ....
saty som si uz usila celkom sa vydarili ,aspon kazdemu sa pacia iba je nie som uplne spokojna ako vzdy :)
vacsinou vsetko robim na poslednu chvilu ,stale teda !!
a teraz som si vsetko tak dopredu pripravila ,ze v podstate uz ma vsetko a zrazu taky blby pocit ,ked mam vsetko tak sa asi nieco udeje a ja nebudem moct ist nikde ,tak som sa tesila ,ze az mam z to ho stres juj
dnes ma uz aj obklopila slabosta napatie v rukach a potom tie myslienky ,ze urcite dovtedy skoncim na psychiatri a ze sa zblaznim, ja to uz tak neznasam tie pocity !!!!!nechcem zit cely zivot s takymito pocitmi je mi z toho na zblaznenie ....

zanulaz

monika99ahojky,prosim ta vedela by si mi nieco povedat o tej sile podvedomia,mam iste zle stavy na 2 den mam pocit,ze som sa neviem ako narobila v robote,unavene mam cele telo.mrzi ma,ze s tymito pocitmi bojuje tak vela ludi,ja som neverila ociam,ked som natrafila na tuto stranku. som si myslela,ze to mam len ja,ale nemilo som sa prekvapila boze,ja to neprajem ani svojmu najvacsiemu nepriatelovi.niekedy uz neverim ze este budem zit normalny zivot,a tiez ze sa nebudem bat samoty a smrti

zanulaz

tatiana26dakujem za radu,skusim to.beriem aj xanax0.25moc mi nepomahaju,predtym mi internistka predpisala lexaurin1.5,ale tie mi vysadil dr.,zevraj su pre mna silne.niekedy ma picha aj pri srdci,tym padom si hned myslim,ze dostavam infarkt.vtedy to pride na mna..ja som uz z toho hotova,neviem si pomoct a bojim sa,s tymto strachom neviem ako budem bojovat dalej.moj priatel je mojou velkou oporou,ale niekedy mam aj z toho strach,ze ma opusti,vedla takejto panikarky si nepokazi zivot.ja sa fakt velmi snazim,ale niekedy....

tatiana26

MONIKA no ty máš toho teda za sebou moja :) človek ťa na chvíľu spustí z dohľadu a čo to nepovyvádzaš :))) Držím palce s dievčatkom, my budeme mať do leta deti už 3, uf...Mňa to posledné dni obchádza ako bosorka, ale nedám sa.. sa mi také stáva, že sa mi zahmlí pred očami alebo tak zabliká či čo a zrazu mám tlak v hlave, bolí ma, točí sa mi, zle sa mi pozerá a potom sa začína plížiť atak, ale s tým si už viem rady...

ZANULAZ smrti sa neboj, na toto sa neumiera...všetky sme si niekedy mysleli, že môžeme umrieť, odpadnúť, skolabovať, zošalieť a podobne... Každopádne skús relaxáciu každý večer a aj cez deň...a akonáhle na teba tieto stavy idú, tak začni dýchať DO BRUCHA, veľmi pomaly a tak, že 6-3-6-3 (nádych, zádrž dychu, výdych, zádrž dychu) niekoľko minút stále dookola...vyskúšaj

zanulaz

caute kocky,ako si tu beham po riadkoch,zda sa mi ,ze sa tu viacere poznate.dnes som nasla tuto stranku a ma potesilo,ze su tu ludia,ktorymi by som si mohla pokecat.uz pol roka mam strach si lahnut vecer do postele,lebo to stale pride na mna.mam velke tlaki na hrudniku,mam pocit,ze ma pali srdce,akoby ma opustal vlastny mozog,stracam kontrolu nad sebou.myslela som si,ze je asi koniec.spriatelom sme utekali na pohotovost,ale tam mi nenasli nic.este zijem haha.bola som na roznych vysetreniach,vsetko ok.predtym to prichadzalo na mna len vecer kazdy den,ale teraz to mam aj viac krat za den.potrebujem sa o tom poradit,mam predpisane psychiatricke vysetrenie,ale....PROSIM napiste mi,mam velky strach zo smrti

monika99

ahojky,tak ja som prezila otras mozgu,pohryzla som doktora a nakoniec zdrhla z nemocnice ale som v pohode a uz som aj v praci......myslim ze sa v poslednej dobe nenudim,praca,nova kamoska-skvela a nemam cas mysliet na uzkost aj ked ma chyta nema sancu u mna uspiet,takze uz viem na sto pro ze je to len v hlave,podvedome na to myslim.....dievcatko z domova budem mat u seba za tyznen na tyzden takze ideme lyzovat,do kina,motokary a podobe sa uz tesim....tento vikend som sama doma,to zvladnem....tani drz sa a aj ostatny,ide to len treba verit a hlavne verit v seba...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk