Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

MONIKA tak super, že ty takto zvládaš...ja väčšinou tiež, len dnes mrcha útočí...ale vydržíme, nedáme sa :-) deti sú fajn, náročné, ale fajn...

tatiana26

TOBI kľud a rozvahu...aj ja dnes atak po dlhej dobe, ešte som to poriadne nepredýchala, tak ma to zaskočilo...kedysi som to aj ja mávala v noci, 2x sa mi to stalo, je to normálne, to býva, je to len iný druh...tamto staré si už asi poznala, tak sviňa prišla preoblečená :) ale nič sa ty neboj, keď nám už raz bolo lepšie, tak zase bude...ja mám veľa toho v poslednej dobe, čiže ja som si vedomá, že prečo sa mi to stalo a ty píšeš, že máš problémy vo vzťahu, tak sa tiež veľmi nečuduj...na vedomej úrovni to nemusíš vnímať, ale ono sa ti všetko to napätie niekde ukladá...

tobi

Ahojte moji mily...tak asi sa mi to vratilo...:( za tyzden sa mi stalo uz dvakrat, ze som sa v noci zobudila(doslova vyskocila) na to, ze mi hroozne busi srdce..:( ale je mi divne, ze taketo som nikdy nemala...mala som to vacsinou cez den, ze sa mi tazko dychalo, prisiel atak...ale toto sa mi nestalo uz veelmi dlho, aby mi tak srdce busilo...som s toho smutna...myslela som,. ze uz bude fajn...ach jaj...prezila som teraz stres, zrejme sa to niekde odzrkadlilo...ako sa mate vy? stalo sa to niekomu v noci? Kata

mirandaa

Ahoj,

mnohe prispevky su mi velmi podobne... Niekedy naozaj neviem ako dalej. Neustale pocitujem uzkost, neustale. Trpim na migreny a bolesti hlavy, beriem Sandomigran a Cipralex, trochu sa mi polepsilo, ale akonahle nastane nejake stresove obdobie, znova sa to vsetko vrati. Studujem na VS a cez skuskove je to uplne najhorsie, vacsinou sa vobec nemozem sustredit, neustale ma prenasleduju myslienky, ze som nieco zabudla, premeskala, atd. Neustale vsetko kontrolujem, napriek tomu, ze si uvedomujem, ze su to hluposti a akokolvek na to nechcem mysliet, stale viac a viac to prichadza. Napriklad, naozaj som vypla sporak? Som schopna to ist skontrolovat aj 50 krat. Kazde rano nastupuje ritual kontrolovania VSETKEHO. Pri kazdej neprijemnosti, prekvapeni ma prudko zacne boliet hlava. Mam uzasnu neurologicku, ale mam pocit, ze ak ju zavalim vsetkymi svojimi pocitmi, tak ma posle domov ako simulanta. Ani moje okolie nechape moje kazdodenne boje "so sebou". Jednoducho si nedokazem povedat, ze na to nebudem mysliet. Pomaly ale isto zacinam premyslat o navsteve odbornika...

mirandaa

Ahoj,

mnohe prispevky su mi velmi podobne... Niekedy naozaj neviem ako dalej. Neustale pocitujem uzkost, neustale. Trpim na migreny a bolesti hlavy, beriem Sandomigran a Cipralex, trochu sa mi polepsilo, ale akonahle nastane nejake stresove obdobie, znova sa to vsetko vrati. Studujem na VS a cez skuskove je to uplne najhorsie, vacsinou sa vobec nemozem sustredit, neustale ma prenasleduju myslienky, ze som nieco zabudla, premeskala, atd. Neustale vsetko kontrolujem, napriek tomu, ze si uvedomujem, ze su to hluposti a akokolvek na to nechcem mysliet, stale viac a viac to prichadza. Napriklad, naozaj som vypla sporak? Som schopna to ist skontrolovat aj 50 krat. Kazde rano nastupuje ritual kontrolovania VSETKEHO. Pri kazdej neprijemnosti, prekvapeni ma prudko zacne boliet hlava. Mam uzasnu neurologicku, ale mam pocit, ze ak ju zavalim vsetkymi svojimi pocitmi, tak ma posle domov ako simulanta. Ani moje okolie nechape moje kazdodenne boje "so sebou". Jednoducho si nedokazem povedat, ze na to nebudem mysliet. Pomaly ale isto zacinam premyslat o navsteve odbornika...

monika99

ahojky,
pozeram ze uz sem takmer nikto nepise,to je ale dobre,to znamena ze ta pliaga je na ustupe....ja som bola na horach s fajn partou,niekedy ma z noveho prostredia chyta uzkost aj z novych neznamych ludi a hlavne z alkoholu na druhy den,no a nic,bola som v pohode,akurat nevyspata.....takze vsetko je len v hlave....pa

monika99

Ahojky tak vsetko dobre do Noveho roka...ja sa mam dobre akurat u nas prebehla taka party ze som si kapanek rozrazila bradu na komode ale inak v poho,skvele....
dievcatko z domova bolo fajn,lubilo sa jej u nas a este chce zase prist na jarne prazniny,uplne sa adaptovala aj kamaratov si nasla,takze tani ty tiez to je skvele,ze moja?
nexus neozaoberaj sa liekmi,vyprdni sa na to studovat ktory z nich je lepsi,vsetko je aj tak v hlave....

tobi

...a este FIDA, ja som mavala neskutocnu tazobu na hrudniku...tiez palenie a bolest hrudnej kosti-aj na dotyk..hrozna bolest:( viem ako ti je...je to hrozne...a u teba hroznejsie, ze ti to trva tak dlho...moja chod na kompletne vysetrenie zo srdieckom, aby si mala uplnu istotu, ze si v poriadku, a myslim, ze aj tie pocity by sa mozno zmensili...hmm..skus...ja neviem...ja som sa minuly rok citila hrozne! neskutocne ataky, pocity strachu, namyslanie...myslela som,ze zomriem, ze mi nieco je..ze sa zblaznim..nasadili mi o par dni to bude rok) cipralex...no vidim zmeny, urcite...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.