Úzkosť

tatiana26

JANKACIK čo keby si to skúsila robiť tak ako ja? Ja som sa proste zmierila s tým, že takáto je moja životná cesta...že tieto sprosté, nezmyselné myšlienky prídu...že horšie dni prídu, ale nejako sa nad tým nepozastavujem...prídu a odídu a ideme dalej...máme tu suseda, ktorému kvôli cukrovke odrezali nohy, mám kamaráta na vozíku, ľudia žijú s neskutočnými chorobami a problémami a ak sa s tým oni zrovnali, no tak ja sa s mojimi občasnými myšlienkami a pocitmi na zbláznenie zrovnám...aj s občasným točením hlavy, slabosťou, derealizáciou atď...

jankacik

ahojte vsetci

tak a som opat tu :) cize co to znamena ??ze mi je zase zle :(
nechapte tu ze tu chodim iba ked mi je zle ,ale ked mi je dobre tak radsej si to az tak nechcem pripominat vsetko
uz som tu nebola troska dlhsie
v sobotu sa chystam na ples ....
saty som si uz usila celkom sa vydarili ,aspon kazdemu sa pacia iba je nie som uplne spokojna ako vzdy :)
vacsinou vsetko robim na poslednu chvilu ,stale teda !!
a teraz som si vsetko tak dopredu pripravila ,ze v podstate uz ma vsetko a zrazu taky blby pocit ,ked mam vsetko tak sa asi nieco udeje a ja nebudem moct ist nikde ,tak som sa tesila ,ze az mam z to ho stres juj
dnes ma uz aj obklopila slabosta napatie v rukach a potom tie myslienky ,ze urcite dovtedy skoncim na psychiatri a ze sa zblaznim, ja to uz tak neznasam tie pocity !!!!!nechcem zit cely zivot s takymito pocitmi je mi z toho na zblaznenie ....

zanulaz

monika99ahojky,prosim ta vedela by si mi nieco povedat o tej sile podvedomia,mam iste zle stavy na 2 den mam pocit,ze som sa neviem ako narobila v robote,unavene mam cele telo.mrzi ma,ze s tymito pocitmi bojuje tak vela ludi,ja som neverila ociam,ked som natrafila na tuto stranku. som si myslela,ze to mam len ja,ale nemilo som sa prekvapila boze,ja to neprajem ani svojmu najvacsiemu nepriatelovi.niekedy uz neverim ze este budem zit normalny zivot,a tiez ze sa nebudem bat samoty a smrti

zanulaz

tatiana26dakujem za radu,skusim to.beriem aj xanax0.25moc mi nepomahaju,predtym mi internistka predpisala lexaurin1.5,ale tie mi vysadil dr.,zevraj su pre mna silne.niekedy ma picha aj pri srdci,tym padom si hned myslim,ze dostavam infarkt.vtedy to pride na mna..ja som uz z toho hotova,neviem si pomoct a bojim sa,s tymto strachom neviem ako budem bojovat dalej.moj priatel je mojou velkou oporou,ale niekedy mam aj z toho strach,ze ma opusti,vedla takejto panikarky si nepokazi zivot.ja sa fakt velmi snazim,ale niekedy....

tatiana26

MONIKA no ty máš toho teda za sebou moja :) človek ťa na chvíľu spustí z dohľadu a čo to nepovyvádzaš :))) Držím palce s dievčatkom, my budeme mať do leta deti už 3, uf...Mňa to posledné dni obchádza ako bosorka, ale nedám sa.. sa mi také stáva, že sa mi zahmlí pred očami alebo tak zabliká či čo a zrazu mám tlak v hlave, bolí ma, točí sa mi, zle sa mi pozerá a potom sa začína plížiť atak, ale s tým si už viem rady...

ZANULAZ smrti sa neboj, na toto sa neumiera...všetky sme si niekedy mysleli, že môžeme umrieť, odpadnúť, skolabovať, zošalieť a podobne... Každopádne skús relaxáciu každý večer a aj cez deň...a akonáhle na teba tieto stavy idú, tak začni dýchať DO BRUCHA, veľmi pomaly a tak, že 6-3-6-3 (nádych, zádrž dychu, výdych, zádrž dychu) niekoľko minút stále dookola...vyskúšaj

zanulaz

caute kocky,ako si tu beham po riadkoch,zda sa mi ,ze sa tu viacere poznate.dnes som nasla tuto stranku a ma potesilo,ze su tu ludia,ktorymi by som si mohla pokecat.uz pol roka mam strach si lahnut vecer do postele,lebo to stale pride na mna.mam velke tlaki na hrudniku,mam pocit,ze ma pali srdce,akoby ma opustal vlastny mozog,stracam kontrolu nad sebou.myslela som si,ze je asi koniec.spriatelom sme utekali na pohotovost,ale tam mi nenasli nic.este zijem haha.bola som na roznych vysetreniach,vsetko ok.predtym to prichadzalo na mna len vecer kazdy den,ale teraz to mam aj viac krat za den.potrebujem sa o tom poradit,mam predpisane psychiatricke vysetrenie,ale....PROSIM napiste mi,mam velky strach zo smrti

monika99

ahojky,tak ja som prezila otras mozgu,pohryzla som doktora a nakoniec zdrhla z nemocnice ale som v pohode a uz som aj v praci......myslim ze sa v poslednej dobe nenudim,praca,nova kamoska-skvela a nemam cas mysliet na uzkost aj ked ma chyta nema sancu u mna uspiet,takze uz viem na sto pro ze je to len v hlave,podvedome na to myslim.....dievcatko z domova budem mat u seba za tyznen na tyzden takze ideme lyzovat,do kina,motokary a podobe sa uz tesim....tento vikend som sama doma,to zvladnem....tani drz sa a aj ostatny,ide to len treba verit a hlavne verit v seba...

tatiana26

MONIKA tak super, že ty takto zvládaš...ja väčšinou tiež, len dnes mrcha útočí...ale vydržíme, nedáme sa :-) deti sú fajn, náročné, ale fajn...

tatiana26

TOBI kľud a rozvahu...aj ja dnes atak po dlhej dobe, ešte som to poriadne nepredýchala, tak ma to zaskočilo...kedysi som to aj ja mávala v noci, 2x sa mi to stalo, je to normálne, to býva, je to len iný druh...tamto staré si už asi poznala, tak sviňa prišla preoblečená :) ale nič sa ty neboj, keď nám už raz bolo lepšie, tak zase bude...ja mám veľa toho v poslednej dobe, čiže ja som si vedomá, že prečo sa mi to stalo a ty píšeš, že máš problémy vo vzťahu, tak sa tiež veľmi nečuduj...na vedomej úrovni to nemusíš vnímať, ale ono sa ti všetko to napätie niekde ukladá...

tobi

Ahojte moji mily...tak asi sa mi to vratilo...:( za tyzden sa mi stalo uz dvakrat, ze som sa v noci zobudila(doslova vyskocila) na to, ze mi hroozne busi srdce..:( ale je mi divne, ze taketo som nikdy nemala...mala som to vacsinou cez den, ze sa mi tazko dychalo, prisiel atak...ale toto sa mi nestalo uz veelmi dlho, aby mi tak srdce busilo...som s toho smutna...myslela som,. ze uz bude fajn...ach jaj...prezila som teraz stres, zrejme sa to niekde odzrkadlilo...ako sa mate vy? stalo sa to niekomu v noci? Kata