Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

adulik

A este nieco, mozem sa opytat? Zacinate tu vsetci fungovat na sukromnejsej komunikacii, na meiloch, hm??? preco??? je to tak lepsie???

adulik

Ahojte vsetci...ako sa mi mate? EVULIK , viem, ze si pytala o radu TATIANU, ja len ze aj ja beriem cipralex,ale akosi mi nepomaha velmi, predtym som brala seroxat a ten mi zaberal vyborne, nikdy sa mi nestavalo to, co teraz pri cipralexe, mam naspat ataky, ... uz som minuly tzyden aj dobrala injekcie, co som myslela, ze sa pokusim pomaly tie tabletky vynechat...apaurin...stretol sa s takymi injekciami tu niekto??? a mozem sa opytat, neskusali ste tu niekto nejake ine prostriedky, ako sa toho zbavit??? myslem nieco ako terapiu, skupinove terapie, hypnozu???? hm??? Dakujem vopred, drzte sa mi tu vsetci, tak zatial, papa vsetkym.

tatiana26

Evi áno, brala som cipralex asi dva roky, dosť výrazne mi pomáhal, potom som ho vysadila, lebo sa mi zdalo, že sa mám fasa dobre :) už nikdy mi žiadne AD tak nezabralo ako práve cipralex...paradoxne ani ten mi už nikdy nezabral...

evulik58

Ahoj Tatiana citala om tvoje prispevky a velmi ma zaujali z tvojich prispevkov som sa docitala ze si brala cipralex chcem sa ta opytat ci ho este beries lebo ja ho beriem ale mne uz nepomaha prosim ozvi sa mi na mejl eva70@zoznam.sk dakujemm s pozdravom Eva

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk