Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

fida

nexus..no neviem,,ja zas stále cítim tlak, že sa mi zvyšuje..a neviem sa tej myšlienky zbaviť
pre mimku...v 30 tt..bola som na kardiologii,,,dali mi aj lieky pre prípad..ale ani neviem kedy ich brať keď mi tlak skáče

mimka_

fida v akom si tyzdni?naozaj neviem preco neskocis za lekarom nech ta posle na kardiologiu.si tehotna.to je uz trosicku ine ja osobne by som tam zasla pre pokoj duse

nexus

ahoj Fida...ja sa dnes od rana tiez necitim dobre..tiez napatie v hrudniku...
ale ja viem, preco to je...su to neprijemne myslienky..ktorych sa neviem zbavit...
a navyse som doma sam, co mi tiez nerobi dobre v tomto obdobi...
ty vies, co ti sposobuje tieto stavy?

fida

ahojte všetci
ako sa dnes cítite? mne je od včera nanič, stále ma páli na hrudi a bojím sa, že je to krv.tlak alebo srdce, keď si odmeriam tlak je stále iný,,aj vyšší,-mávate to aj vy?
viem, že stále otravujem, ale neviem, čo je pri úzkosti normálne
ani Lexaurin akosi nezaberá
môže páliť hruď a hrudná kosť od úzkosti? poraďte moji zlatí
prajem krásny dník všetkým
jo..a bolí vás aj občas srdce? mávate pocity ťažoby na hrudi?????????????

fida

ahojte všetci
ako sa dnes cítite? mne je od včera nanič, stále ma páli na hrudi a bojím sa, že je to krv.tlak alebo srdce, keď si odmeriam tlak je stále iný,,aj vyšší,-mávate to aj vy?
viem, že stále otravujem, ale neviem, čo je pri úzkosti normálne
ani Lexaurin akosi nezaberá
môže páliť hruď a hrudná kosť od úzkosti? poraďte moji zlatí
prajem krásny dník všetkým
jo..a bolí vás aj občas srdce? mávate pocity ťažoby na hrudi?????????????

mimka_

fida to ma kazdy uz3 krat som mala pulz 170 co bola sila dufam,ze taky extrem ma uz nepostretne je to hrozne 120 je oproti tomu nic,ale je to velmi neprijemne mne ked to dlho trva tak berrem betablokator ty ak si tehotna zajdi za lekarom necakaj

fida

mojka aký mávate ten tlak a pulz počas atakov???? mne sa zvyšuje stále tlak..,,no a samozrejme aj pulz a neviem,,,čo mám robiť..aj vy to mávate pri atakoch?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk