Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

fida

ahojte všetci ako sa máte???mne je už od nedele zle,,a neviem, s čím to súvisi, či sa zas vrátila úzkosť alebo mám niečo so srdcom, cítim hrozný nepokoj
ozaj ako som už písala čakám bábo, takže som bez liekov, chcem poprosiť ak tu je niejaká tehulka s úzkosťou nech sa ozve
inak aký mávate tlak a hlavne pulz??????? mne teraz tlak akosi skáče a pulz mávam aj 120 úderov/minútu.-má to niekto z vás???
pekný dník všetkým

nexus

cau tani..ja mam tiez dnes horsi den...ak sa to to tak da povedat, vcsra som sa nevenoval nejakym uvolnovacim cviceniam a citil som to v noci...

tatiana26

Miško nezakríkla, vieš dobre, že horšie dni mávame všetci...aj ja mám dnes horší...takže hlavu hore, ideme ďalej...

tatiana26

Ahojte, dlho som tu nebola, ale teraz mám virózu, konečne trochu oddychujem v posteli, tak mám čas a prišla som vás pozrieť...čítala som pár strán dozadu, samé nové mená, tak snáď sa moji spoluputovníci majú lepšie. Ja sa tiež mám lepšie...keĎ si spomeniem na stavy spred roka, je mi zle...niekedy ma premkne obava, že sa mi to vráti, ale snažím sa tie myšlienky zaháňať. AD znižujem, aj keďteraz vzhľadom naživotnézmeny mito lekárka nedoporučila, tak teraz chvíľu ostávam na rovnakej dávke.
Fungujem v živote si myslím, že dosť dobre, aj keď rovnať sa so zdravými ľuďmi sa určite nedá...

MIŠKO čítala som pár tvojich príspevkov, tvoj posun je tak vididiteľný a potešiteľný, že až :) Pamätáš si, ako som ja teba presviedčala, že sa nemáš brániť AD-čkám? :-)

nexus

avalee...ja by som si rad s tebou vymenil skusenosti, asi by to bolo lepsie cez mail, ak chces, napis mi na nexus2106@gmail.com

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk