Úzkosť

nexus

kamen...v praci je to tazke...v tom zmysle, ze som uplme iny vplyvom tohto stresu a nespavosti...mam uz paranoje, ze sa mi kolegovia vyhybaju a tak..ja som inak spolocensky a komunikativny clovek...ale toto ma zmenilo..uzkostou ztuhnuty xicht ma problem vyludit aj usmev...ked miniekto nieco hovori, niekedy nevnimam...
problemy sa zacali, ked som mal problem so spankom, najprv som to riesil nejakym tym alkacom vecer...ale to veru sa dlho neda tahat a tiez ta to pekne da do laty... a potom tieto lieky, vselijake som uz skusal, no a precitaj si, letaky, lieky proti nepsavosti co vyvolavvaju? nespavost, to je dobra debilina...
ja e to bludny kruh, nespavost vyvolava stres a uzkostia depresie, a toto vsetko zasa nazad vyvolava nespavost...
v praci som akurat povedal, ze ma nechala priatelka..ale ze nieco beriem, s tym sa chvalit nebudem predsa, naco...
hambit sa ist na pohotovost nemas preco, poovies,ze ti je zle , uzkost, a tak, daju ti magnezium...
ja trittico neberiem, to na zaciatku, ale z toho mi tak buseilo srdce, ked som sa v noci prebudil....
ked pojdes do prace zhlboka dychaj...
daj si sumive magnezium, to som si aj ja kupil a davam si ho pred "spanim"...

kamen

Ahojte všetci! Nexus, prečo ty máš stále také veľké problémy? Ako to prekonávaš, ako dokážeš potom fungovať v práci?
Dnes je nedeľa a ja mám ísť zajtra sama do práce do BA a strašne sa toho bojím. Poraď mi, ako to mám prežiť? Vy sa nebojíte, že to na vás ostatní zbadajú napr. v práci? Nehanbíte sa za to, alebo ste sa už v práci k tomu priznali? Nexus písala som ti aj mail, ale asi ti neprišiel. Napíš mi prosím ťa čo sú tie AD. Ty berieš okrem Trittica aj XANAX? Mne ho doktor moc nechcel predpísať vraj je veľmi návykový. Ale kúpila som si aj Magnezium a mnohé iné vitamíny. Ty si písal, že chodíš aj na pohotovosť. A tam keď prídeš čo im povieš? Nehanbíš sa za to?

ravena

mimka-presne tak,ja som sa tiez bala ist k psychiatricke, lebo tiez som si myslela, ze ma budu povazovat za blazna,ale nakoniec som zistila,ze hanba,nehanba ide tu o moj zivot a ja musim fungovat a starat sa o syna a tiez som si zo zaciatku myslela,ze tie lieky vo mne nieco robia,ze no uz budes zavislacka,ved ja som si tym strachom aj ten dost silny atak vyvolala a to som uzivala lieky asi 3.dni,lenze to este nemalo ziadny ucinok,to pride po neakom mesiaci

ravena

nexus-ked si das len xanax,alebo napr lexaurin,tak to ti zaberie hned,utlmuje ta to,ale nelieci a bat sa nikto nemusi,pokial neberie davky,ako kon a ked mu ich psychiatricka vysadza postupne,no a napr. serlift,ako uzivam ja,ten je pre mna podstatny,ten sa berie dlhodobo a ma dat znovu do poriadku moju psychiku,xanax je ako keby si mal chripku a neaky bacil a ty si das len paralen, to je akoze ten xanax,ale ty potrebujes na bacil antibiotika tie bacil prelieca,takze ty potrebujes dlhodobe preliecenie, ktore ti predpise psychiatricka, napr.mne moja psychiatricka povedala,ze serlift nie je navykovy, ze teraz su uz nove lieky,ze medicina ide do predu, to nie je ako ked kedysi davali napr.diazepany atd., akurat problem je v tom,ze si vsetko sugerujeme a dost ludom,ktorim uz lieky vysadia,uz akoby cakali,ze aha uz to na mna ide, neako sa necitim,to bude preto,ze uz nemam lieky, no je to tazke veru

mimka_

ahoj ravena ako sa mas?teba tu zastihnut to je umenie :-)to patrilo asi naozaj mne.no ja mam problem,ze ten dotycny-a je zdravy a nema taketo problemy,ked nechape ako nam moze v tychto dnoch vadit samota.ja som na liekoch a chcem sa spytat aj vy ste mali prve dni po uziti taky divny vnutorny pooooocit?

ravena

theoleander- neviem,ako si ty na tom a tiez nevim komu si svoj prispevok venovala,alebo venoval, ale ja napr.,ked som mavala zle stavy,tak pre mna bolo utrpenie byt sama doma a telka?,tak to uz vobec nie,ja som sa az bala lahnut,alebo sadnut,lebo hned akoby som dostavala pocit zvonenia usi a trpnutia tela,takze som radsej stale pobehovala a nieco robila,ale bolo to velmi vycerpavajuce,lebo doslova som padala dole hubou a tiez v noci som vtedy toho moc nenaspala

nexus

theoleander.. to patrilo mne? ak hej... tak som dve noci skoro nespal a zajtra idem do roboty na dlhu sichtu.. tak sa bojim, ako budem fungovat, ked nebudem spat ani dnes..
nikto ma nevyrusuje to je pravda...moje blbe myslienky ma vyrusuju...

theoleander

nechapem ked si sama doma co ti vadi ved si si sebe panom k nikomu sa nemusis prisposobovat, venuj sa svojim konickom.