Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

nexus

...neviem, ci mam pp, ale ked to na mna pride, som nervozny, beham hore dole..neobsedim, pripadne sa zacnem potit..chodia mi tie najhorsie myslienky po rozume...
busenie srdca mam malokedy, ale ked, tak teda...
xanax s prestavkami nieco vyse dvoch tyzdnov...a na spanie akysi calmaben, ale aj tak to prestava zaberat..

misiak

no nexus co je to dlhodobo?
cakas ze psycicka porucha je chripka?a prejde za tyzden?
nieje to tak.
a ci s AD alebo bez nich ti to bude chvilu trvat tj.dlhodobo :)

nexus

mimka.. a co ti trpne? mne inak cez den , konceky prstov na nohach,je to z toho xanaxu...
kolko si poslednu noc spala?

mimka_

a este mi dal xanax 0,25 este som ho nebrala a dufem ze ani bars musiet nebudem toto sa brat bojim aj AD ale dufam,ze to bude lepsie a lepsie

nexus

misiak..ucinok AD prichadza az za nejake dva tri tyzdne...a beru sa dlhodobo.. tohoto sa ja chcem vyvarovat...
ja chcem zit bez praskov, ako predtym..
to ale chcem asi vela...
vycitam si, ze som s tym vobec zacal...
mal som sa donutit. v noci citat , alebo neviem co akeby spanok neprisiel, tak aj tre dni vydrzat a to by musel prist..
ale co uz teraz...este mat na krku zaciatok navyku...

toto je celkom dobry clanok o strese...

referaty.atlas.sk

mimka_

no predpisal mi seroxat.so spankom no nie najlepsie.zvyknu ma tie ataky pravidelne zobudit aj dnes v noci neviem nic,len utrzky ako som sedela na postely,triasla sa bolo mi dusno a potom som si asi lahla a spala dalej.vacsinou su tie ataky hrozne,ze sa zobudim skocim citim trpnutie no a to dnes v noci no dufam,ze ss to nebude opakovat mam velmi zle obdobie co sa atakov tyka,nevladzem nic boli dni kedy som ledva vstala obrovske busenie srdca...nemozem a nechem to nechat tak

nexus

AD di uz zacala brat? ja som bol u doktora..odkial by som mal lieky?
ale vnutorne sa branim tej "liecbe"
ake AD ti predpisal?
a co so spankom, ako si na tom?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk