Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

ravena

AHOJTE VSETCI A DAKUJEM ZA PODPORU, DNES SOM BOLA U PSYCHIATRICKY A SME SA O TOMTO VSETKOM ROZPRAVALI, ZE UZKOST A PANICKA CHOROBA, NIE JE DUSEVNA,ALE NEUROLOGICKA, TAKZE ZATIAL NEMUAJU ZIADNE PRIPADY, ZEBY SA NIEKOMU NIECO STALO, ALEBO BOL HOSPITALOVANY V LIECEBNI, TAKZE MUSIME TOMU VERIT A DUFAT, ZE TO TAK BUDE I NADALEJ.JA MAM ZATIAL STALE POL TABLETY LEXAURINU RANO, 1,5mg- BALENIE A VECER CELU TABLETU. A RANO A VCER CELU TABLETU SERLIFTU,100mg- BALENIE.TAK UVIDIM, AKO TO BUDE POKRACOVAT, ALE DUFAM, ZE LEN K LEPSIEMU, LEBO NA JAR MI ZOMREL OTEC, KTOREHO SME SO SESTROU NASLI MRTVEHO A KED SOM MALA 11.ROKOV, TAK SOM VIDELA MAMU UMIERAT A V ROKU 2000 MI DIAGNOSTIKOVALI CROHNOVU CHOROBU, KTORA SA VYLIECIT UPLNE NEDA, ALE STALE SI HOVORIM, ZE TO TAK ASI MALO BYT A JE O MNOHO LUDI VIACEJ, KTORI SU NA TOM OMNOHO HORSIE

adulik

Ahojte vsetci, ako??? ja som musela v tomto obdobi zvysit davku AD, lebo som mala caste ataky, ako niekedy pred rokmi, ked som este nevedela, co a ako so sebou...JEDINYMAZNACIK, este som na sedeniach nebola, ale hladam kontakty na tu hypnozu, ak nieco nove budem mat, dam to tu vediet...a RAVENA, pozri, presne viem, o com pises, tiez som sa toho na zaciatku bala, ze , co ak tak dopadnem, ale pomocou AD to chvalabohu preslo...neboj, preejde too...drzkam palce nam vsetkym...

ravena

ZUZANKA65 A MISIAK, DAKUJEM VAM ZA PRISPEVOK K MOJMU DOTAZU.JA MAM TAKE CHVILKY, ZE NIEKEDY Z NICOHO NIC MI STISKNE AKOBY SRDCE A PREJDE OD HLAVY PO PATY MRAZ PO TELE A ZDA SA MI, ZE VSETKO JE ZBYTOCNE A NIKDY SA NEVYLIECIM A NIEKEDY SOM NA TOM TAK, ZE VOBEC SA NECITIM BYT NEAKO OBMEDZOVANA A ISLA BY SOM AJ NA KRAJ SVETA A HOVORIM SI SAMA SEBE, ZE JAKO CO TI BOLO MINULE, TO SI SA S TYM NEVEDELA VYSPORIADAT, VED JE TU NA SVETE TOLKO LUDI,KTORICH MAS RADA A CHCES TU BYT KVOLI NIM, TAK CO TA TO NAPADA, ZE NIC NEMA CENU.JA SOM SA OD MALINKA BALA DUSEVNE CHORICH LUDI, TAKZE VZDY SOM SI HOVORILA, ZE PANA BOZE UCHRAN MA OD TOHO, ABY SOM NEMUSELA NIKDY IST NA PSYCHIATRIU.TAKZE KED SOM TAM SLA PRVY KRAT, JA SOM MYSLELA, ZE SA TAM ZBLAZNIM, ISLA SOM KU TAKEJ, CO K NEJ CHODIA UZ V DOST VYSOKOM STADIU PACIENTI, KTORY MI TAM HOVORILI, ZE MA POZNAJU, ZE MAM DCERU, PRITOM MAM SYNA, KED ICH POSLALA SESTRICKA, ABY SA ISLI VYMOCIT DO SKUMAVKY, NA WC NESLI, ALE VON ATD., TAKZE SOM POVEDALA, ZE JA TAM NEMOZEM CHODIT, LEBO SOM BOLA VYSTRASENA NA SMRT.PO NEAKOM CASE SOM SI HOVORILA, ZE TO PREJDE, VED NAVSTEVUJEM PSYCHOLOGICKU, PILA SOM CAJE NA NERVY, ALE BOHUZIAL.NAKONIEC SOM VYZERALA AKO TROSKA, KTORA SA 2. MESIACE NEUSMIALA A MUSELA SOM VYHLADAT DRUHU PSYCHIATRICKU, KTORA JE VIAC ZAMERANA, NA DEPRESIE A UZKOST, PANIC.PORUCHY, TAKZE V CAKARNI SEDIA SKOR LUDIA NA KTORICH BY SOM V ZIVOTE NEPOVEDALA,ZE SU NA TOM SO PSYCHIKOU ZLE.A BOLA SM UZ NA TOM TAK, ZE SOM VEDELA, ZE TO NEZVLADNEM SAMA A UROBILA BY SOM COKOLVEK, LEN ABY MI NIEKTO POMOHOL.LEBO AKO SOM UZ PISALA V PRVOM PRISPEVKU, FYZICKU BOLEST VYDRZIM, ALE TATO PSYCHICKA SA NEDA VYDRZAT, ASPOM PRE MNA JE TO NAJHORSIA SKUSENOST.

zuzanka65

Ravena, ja som zatiaľ nikdy myšlienky, že čo keď mi raz prepne a dostanem sa do ústavu pre duševne chorých, nemala. Skôr mám myšlienky, že z ničoho nič urobím niečo... Je to pre teba strašiak, že ti prepne a dostaneš sa do ústavu? Ak chceš napíš o tom viac, čo ťa trápi a čoho sa bojíš. Ja mám niekedy strach, že ochoriem skôr fyzicky a už mi ani pozitívne myslenie nepomôže. No zatiaľ som zdravá a zvládam to s tým pozitívnym myslením.

ravena

AHOJTE, CHCELA BY SOM SA SPYTAT, ZE CI NIEKTORE Z VAS, ASPOM MAM POCIT, ZE SU TU VACSINOU ZENY, MAVATE NIEKEDY MYSLIENKY, ZE, CO KED MI RAZ UPLNE PREPNE A JA SA DOSTANEM DO NEAKEHO USTAVU PRE DUSEVNE CHORICH? DIK ZA ODPOVEDE

adulik

Ahojte, TATI dakujem, skusim pozriet... a este , chcem sa opytat jednu vec, ako to bolo u vas s otehotnenim, a s antidepresivami, ja beriem cipralex, a rivotril??? dakujem vopred, drzim palceky, tak zatial, zdravim vsetkych...

tati

adulik,ja som bola na hypnoze v irsku,ale nedavno som citala,ze uz sa robi hypnoterapia aj v trnave,myslim,ze ten lekar sa vola DANAJ a studoval v UK. tato metoda sa velmi odporuca ako pomoc pri uzkosti. mne bolo lepsie uz po siestom sedeni :-)

jedinymaznacik

shosa, ale ja neviem co je vlastne tebe, lebo mne byva zle len ked idem niekam do spolocnosti alebo na nezname miesto alebo s´k neznamym ludom. takze asi tak, ale ved skus, je to na predpis a ublizit by ti to nemalo.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk