Úzkosť

tatiana26

Sunnie zvládam, niekedy horšie, niekedy menej dobre, niekedy je to fajn. Ale naďalej riešim svoj stav, nevzdávam sa a nestojím na mieste, tak určite to pôjde. Ja mám tú derealizáciu tak asi pol dňa každý deň a podobne...niekedy vôbec, ale v tieto týždne posledné...

áno Silvi, to je derealizácia, že ti svet pripadá neskutočný a máš pocit akoby bol v hmle alebo za záclonou a podobné pocity...

sunnie

hej suvisi to s chorobou. mne sa tiez niekedy zahmli pred ocami a toci sa mi do toho hlava. len zastanem, predycham sa, dobre je pozerat na 1 pevny bod a za chvilu vam to prejde. teda aspon ja som to nemala nikdy viac ako 5min.

silvinciatko

tatiana to si akoze myslela ze pri derealizacii je ta clona pred ocami? ked derealizacia nie je clovek vidi dobre?

tatiana26

Ahojte, no mne je dnes zas od rána radosť žiť...ledva som zvládla prechádzku so psom, tak sa mi hlava točí, že až...a bolí ma a unavená som ako štyri kone...a to je ešte len ráno, pekne.

Inari to je derealizácia tá clona pred očami.

Adka ale si nám nepovedala, že čo ti to zlepšilo? Čo si spravila, že ti je lepšie? Inak sa z toho veľmi teším a prajem ti to

adka000

AHOJTE BABY AJ CHALANI UZ DAVNO SOM TU NEBOLA ,ALE MYSLIM NA VAS STALE :a AKO SA MAM JA UZ LEPSIE O MNOHO TO SKLBANIE V CHRBTICI PRESTALO A VSETKY TIE BLBE POCITY POMALY USTUPUJU ,JE TO HROZNE CO S NAMI VIE POROBYT TA PSYCHIKA.tERAZ ESTE JEDINY PROBLEM MAM ZE KED VOLAKDE IDEM TAK BLBY POCIT OD ZALUDKA A POCIT NA ODPADNUTIE JE TO HROZNE LEBO VTEDY SPANIKARIM A UJDEM .aLE URCITE TO PO CASE ZVLADNEM MUSIM A OBCHODY TIE NEMUSIM ,ALE SNAZIM SA.SILVINCIATKO VELMI TA CHAPEM CO PREZIVAS A TAK ISTO AJ VY OSTATNE PRESLA SOM TYM AJ JA ALE VERTE MI PREJDE TO A BUDE LEPSIE ,LEN TO CHCE CAS .VELA ROKOV SME SI TO NA SEBA KOPILI TAK NECAKAJME ZE TO PREJDE HNED.A DOLEZITE JE SA NEVSIMAT ,KED TO NA MNA IDE TAK SA PUSTIM DO VOLACOHO ALEBO A TERAZ SI MYSLITE ZE SOM HULVAT .ALE JA SI FAJNOVO PONADAVAM UZ HRESIM AKO POHAN ,ALE UZ MI JE TO FUK.VIEM ZE SOM MUDRA ZE SI TO NEME VSIMAT ALE JA UZ VIEM ZE MY NIC VAZNEHO NENI MAM ,,LEN UZKOST" JE TO HNUS ALE NA TO SA NEUMIERA ,ALE TIE POCITY CO CLOVEK PREZIVA NA ZBLAZNENIE.aLE AKO MI HOVORILA SUSEDA KYM VIES CO CITIS A HUBUJES NA DETI KOLI NEUPRATANEJ IZBE TAK SA NEZBZLASNIS LEBO ROZMYSLAS .NO VELMI SOM SA TU ROZPISALA TAKZE DRZTE SA A VERTE MI PREJDE TO URCITE AHOJTE!!!!!!!!!

Inari

Ahoj silvi mne to pride akoby som mala nejaku clonu pred ocami, vidim rozmazane, este si dam skontrolovat zrak nech som si na cistom ze je to uzkostou..a niekedy mi to robi len jedno oko, jednoducho nejasne vidim, alebo spomalene..tazko opisat :)
dnes mi bolo na par sekund riadne hnusne..rozmyslala som ze sa nieco spytam kolegyne a skor ako som vlastne chcela otvorit usta uz som to vyslovila..viete si to predstavit? proste som nieco povedala skor ako som chcela hihi je to teraz smiesne ale vtedy ma to strasne vystrasilo a dostala som atak s poriadnou zimnicou (mozno je to depersonalizacia, co ja viem) fakt zly pocit

silvinciatko

ahojte :)
Tak zasa ma trapia tie moje stavy ktore nie a nie prestat :(
Prosim Vas, tie ktore mate problemi s videnim pri uzkosti...ako sa to prejavuje? Vidite iba tak akokeby cez hmlu alebo Vam kmita aj pred ocami....?
Tak ako ked je velmi teplo a kmitá vzduch..je to tak nejak periferne...tak to vidim...
a derealka...fuj, vcera cely den :(