Úzkosť

POMOC3000

ked mam niečo vybavit alebo podpisat to je moj koniec cela sa roztrasem už len pri spomienke na to.Beriem b komplex sedativ pc deprim skusila som aj persen všetko bez efektu.Kto poradi?SOM V KONCOCH!!!!!

monika99

Ahojte,padla tu otazka ci Ad pomaha,no ja si myslim ze je az nevyhnutne v niektorych pripadoch-urcite da hormony do poriadku-myslim serotonin,mne dost pomohli...prestala som ich vsak brat sama od seba co bola chyba,este som ich mala nejaky cas uzivat,teraz to pocitujem ale uz som sa naucila zit s uzkostou a ked na mna pride tak ju prekonavam bez liekov...u mna ju krasne vie vylovat alkohol,teda ked vyprcha z tela,vsimla som si to po dvoch oslavach kde sa toho dost popilo a ja na druhy den som zase mala pocit ze umieram,srdce ze mi nebije a dokola tan pocit ze teraz umriem.....dokonca mi uzkost vyvolala kofola,takze iste aj kofein moze vyvolat uzkost....ale vsimla som si ze uzukost ma strasne vela ludi ale nevedia ze ide o uzkost,skor to beru ze je to z vycerpania.....inak mi pomaha trebars caj na dobry spanok....Tani,dvieca sme mali na pol roka teda nastalo ale ona je uz velka a od jula bude byvat sama,sice je dospela tak je na urovni 14 rocneho dievcatka,este ju mam co ucit do zivota....druhe dievcatko berieme na dovolenku a po spolocnej dovolenke sa rozhodneme ako dalej......V pon.si ideme kupit byt,tak budem mat co prerabat a dostala som novu ponuku prace...vsetko ale musim zvazit.....

agaven

ahojte no ja som skusala bez likov bolo to tazke depka chodila caso a vydržala som to najviac 7 dni bez liekov ale teras som to zatial zvladla na 1 mesiac ano prisla aj dusenie odpadavanie co som povedla no čo odpadnem a preberem sa a ked zacne dusit tťak sa vadim s telom a srdcom ta sa tras tu mas magnesko a bud ticho asi takoto nejak ja len som chcela povedat že da sa to zvladnut ale zalesi aj na tom ako ste na tom po tej psychic. stranke atd jedla som neurol frontin ansilan od 2004 tak za tie roky som celkom pyšna na seba ze som to zvladla no dufam že aj dalsie mesiace drzte sa ahojko ale uživam minerali.. atd..

tati

ahojte vsetci,ako sa mate?tak ja vas musim pobavit prihodou z prace.moja horkokrvna talianska kolegyna prisla rano do prace,vyplieskala poza usi svojho ex-priatela,skaredo mu ponadavala a dostala den volna plus brozurku s telefonnymi cislami na odbornu pomoc...opat si hovorim,ze ked sa taketo veci dokazu niekomu prepiect,tak potom moja uzkost,ktoru sa snazim odusu v praci skryvat nie je nic vazne:-)inak uz to bude takmer mesiac bez problemov...ani sa mi tomu nechce verit!

tatiana26

Miško, miško, ja robím sociálnu pedagogiku, čo má dosť výrazne blízko k psychológii a nie je v tom pes zakopaný :) Moja úzkosť je údajne následok dlhodobého traumatizujúceho ochorenia (t.j. rakoviny), nemá nijaký racionálny dôvod, ktorý by som vedela odstrániť, vieš? v tom je problém...ale pracujem na tom, ja sa nedám...

misiak

Tanicka a cim som ta pobavil? Chces sa este dlho motat v problemoch alebo chces radsej normalne zit? Tanicka tebe by pomohlo robit psychologicku.to myslim vazne.teba naplna pomahanie ludom a preto ta mam rad.viem ze staci zmenit malo a ty to vies tiez.a preto si tu tak dlho.tebe staci zistit co ta naplna.ja viem co to je a ty na to urcite prides.mam ta rad tanicka.a som rad ze sa na mne bavis.ved kazdy mame ine zaluby

tatiana26

Takže celá správa sa mi vymazala, lebo mi vypadol net...tak znovu, ale už len v skratke...derealizácia ma morí a morí posledné dva dni...predtým pár dní bolo pekných, ale k tomu aj tieto brutálne zmeny tlaku, no hotovo so mnou...

Našťastie mi funguje ten nechanizmus, že si pri prvom náznaku viem povedať "len kľud, veĎ vieš, že to ťa klame a mätie myseľ" a upokojím sa trochu, niekedy celkom. Ale na derealizáciu to nefunguje, tá je sviňa...to je fakt peklo, som z nej unavená, nešťastná, ach jaj, ešteže priateľa mám takého skvelého

mrkvicka78

Diky misiak za povzbudenie..asi je to tak, ze clovek zanedbal svoju dusevnu hygienu a takto sa to vypomstilo..

misiak

ahojky katka.
vonku ako vonku :) mam sa fajn :)
obcas pride taka myslienka ze si nieco spravim alebo niekomu blizkemu ale uz to ignorujem :)
vtedy si dam otazku ze preco by si to robil? a uvedomim si ze to bola blbost.
v podstate zijem ako predtym.zabava kamarati a pod.
mal by som troska menej pivecka pit ale ide leto a mne to pivko chuti ked je teplo :)
prerobili sme s manzelkou cely byt.spalna ako z rozpravky a nechce sa mi z nej odist.ved este teraz som v posteli.
jeden matrac vysiel 350€ tak bodaj by sa mi chcelo vstat :)
aj detsku izbu sme prerobili uz len tie deticky keby sa podarili :)
ty sa pochval ako sa mas?