Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

Takže celá správa sa mi vymazala, lebo mi vypadol net...tak znovu, ale už len v skratke...derealizácia ma morí a morí posledné dva dni...predtým pár dní bolo pekných, ale k tomu aj tieto brutálne zmeny tlaku, no hotovo so mnou...

Našťastie mi funguje ten nechanizmus, že si pri prvom náznaku viem povedať "len kľud, veĎ vieš, že to ťa klame a mätie myseľ" a upokojím sa trochu, niekedy celkom. Ale na derealizáciu to nefunguje, tá je sviňa...to je fakt peklo, som z nej unavená, nešťastná, ach jaj, ešteže priateľa mám takého skvelého

mrkvicka78

Diky misiak za povzbudenie..asi je to tak, ze clovek zanedbal svoju dusevnu hygienu a takto sa to vypomstilo..

misiak

ahojky katka.
vonku ako vonku :) mam sa fajn :)
obcas pride taka myslienka ze si nieco spravim alebo niekomu blizkemu ale uz to ignorujem :)
vtedy si dam otazku ze preco by si to robil? a uvedomim si ze to bola blbost.
v podstate zijem ako predtym.zabava kamarati a pod.
mal by som troska menej pivecka pit ale ide leto a mne to pivko chuti ked je teplo :)
prerobili sme s manzelkou cely byt.spalna ako z rozpravky a nechce sa mi z nej odist.ved este teraz som v posteli.
jeden matrac vysiel 350€ tak bodaj by sa mi chcelo vstat :)
aj detsku izbu sme prerobili uz len tie deticky keby sa podarili :)
ty sa pochval ako sa mas?

katkaxxx

jeeeej ahoj misko, dlho som uz od teba nic necitala :) ako sa mas? uz je lepsie? pises akoby si z toho bol vonku :)) co je nove? :)

misiak

mrkvicka mozes kludne uzivat magne b6 a AD.
da sa uzkost vyliecit len si treba zrovnat par veci v hlave.ked na to prides tak sa da vyliecit zo dna na den.je vela ludi co su z toho vonku.a aj sem pisali.napr damaxy a tisice ludi co sem uz nechodia.
napr aj ja :)
zaklad je mat niekoho pri sebe kto ta podrzi a vysvetli ti ze to co ta napada su nezmysli :)
clovek sa do toho dostal sam a sam pozna aj cestu von.len treba vediet aj zabudat.
zelam pekny den.

mrkvicka78

Dobry vecer. Uz dlhsie chodim na tuto stranku, vidim ze su tu dlhorocni uzkostnici, ktori vyskusali vselico, tak by som sa chcela spytat, ake mate skusenosti s AD?Naozaj mozu vyliecit? Ak ano, po akom case? Mne doktorka predpisala frontin a serlift, co aj zabralo ale v obdobi menstruacie sa mi uzkost vracia, mavam slabost az tak, ze si musim okamzite lahnut.Nechcem to hovorit doktorke, bojim sa, ze by mi zvysila davku. Mohlo by mi pomoct magne B6 a moze sa uzivat s AD? Este by som ostatnym poradila, co som sa docitala inde, uzkost vraj moze vyvolat kofein a cukor a tiez zvysena fyzicka namaha, pocit hladu a stres. Ako to tak na sebe pozorujem, myslim ze je to pravda..

elif

Ahojte vsetci co ste tu.uz som tu davno nebola,nebolo totiz to vela casu.som naplno vytazena,Inari nie si sama,co ma ten pocit,ze sa zblazni,ja ho uz mam pomaly tri roky,a zatial som tu.je to fakt len nase namyslanie a je to v tych nasich hlavach.bohuzial je to choroba ako kazda ina,akurat ineho razu.mne to najviac vadi a pride to na mna ked som sama doma,vtedy rozmyslam nad somarinami,ktore nie su vobec opodstatnene,ale vzdy si poviem ze raz aj mne uz bude dobre,ze sa ozaj z toho vylizem.potrbujeme hlavne oporu u svojich najblizsich,a hlavne komunikovat,a nie sa uzatvarat do seba.musime sa prinutit na to nemysliet,hoci je to velmi tazke.psychika je mrcha,ale treba bojovat!!!drzim nam tu vsetkym palce,aby sme z toho co najskor a najlepsie vyviazli.s pozdravom dada.

tatiana26

Ahojky, mne je posledné dni trochu lepšie by som povedala...zaujímavé ako sa to mení. Ten pocit, že sa zbláznim, áno, v tých najhorších dňoch som to mávala...netreba si to všímať a netreba prepadať neistote z toho, že čo ak sa fakt zbláznim...lebo nezbláznite...to nás stále len klame a mätie naša myseľ a najviac vtedy, keď je z niečoho nepokojná...a nad tým uvažujte, že z čoho by mohla byť nepokojná, že treba robiť alebo riešiť inak. Ja keď na to idem takto, tak sa mi zvyčajne podarí upokojiť. MANDY, to čo ty popisuješ poznáme zrejme všetci, to sú úplne tie najtypickejšie prejavy úzkosti. MONIKA teším sa z teba, veľmi ti držím palce, aby si tú mrchu porazila vždy a vždy. A aké dievčatko máš doma? Už nastálo?

monika99

zuzka ty mas presne to co ja,aj ja ked je stres,adrenalin tak som v pohode akonahle je prilis dlho klud,nuda tak uzkost prichadza.....teraz sa mi stava ze v spanku ma to chyta...pocitujem ju hlavne v zaludku,nafukne sa mi brucho jak balon a pochyti ma strach zo smrti....nestava sa to pravidelne ale sem tam ano.....je pravda ze som sa vykaslala brat lieky,magnezko,proste vsetko....teraz zase nabieham na caje-ne dobry spanok,medunka a voda magnesia....Ja som tiez zo zaciatku mala strach ist niekam sama,to poznate-odpadnem a podoble bludy,minule ma to chytilo ked som bola vyniest smeti,potrepala som s tou mojou hlavou a rachlo zahnala tu hnusnu myslienku...

mandy610

ahojte, neviem ci trpim uzkostou alebo nejakou socialnou fobiou ale strasne casto mi byva zle chodila som aj ku gastroenterologicke ae ta mi povedala ze to mam uz vyliecene a tak ma poslala k psychologovi. Zatial som bola na prvom sedeni. Vzdy ked volakde mam ist von do mesta do skoly alebo tak tak sa bojim ze mi ostane zle a ze sa povraciam zacne mi rychlo byt srdce trasu sa mi ruky a nemozem dychat. takze uz neviem ci mi je naozaj zle alebo si to namyslam a viem si to vyvolat sama. Mali ste to uz niekto? Dakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk