Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

Inari

Ahoj, Jankacik ja ani neviem ako dlho, podla mna mam uzkostne stavy uz od detstva, lekar mi to povedal az pred par mesiacmi. A taketo myslienky? tazko povedat. myslim ze po vysadeni liekov ked mi presli rozne fyzicke stavy vyvolane vedlajsimi ucinkami AD som sa akosi preorientovala na svoje pocity a myslienky a vtedy sa to nejak spustilo. nieco sa mi zazdalo, ze niekto ma napriklad zavolal po mene a ked som sa otocila nik tam nebol. blbost uplna, co sa mi bezne stavalo ma teraz dokazala nesmierne rozhodit a podobne veci az som si to zacala vsimat a namyslat si bludy. presne kazdeho sa pytam (teda nie kazdeho, len priatela :) ci je to alebo ono normalne, ci aj on to tak vidi, pocuje..ale to len obcas..ked nikto taky pri mne nie je, zlaknem sa a je tu, panika ako vysita.
monika aj ja sa tedy snazim cim skor zamestnat niecim inym, no nie vzdy sa to da, najma ked uz je neskoro a chyti ma atak, vtedy doslova zmrznem hrozou a mam v sebe taky chaos ze je tazko nejak realne uvazovat ako z toho von, najma ked su to prave myslienky co sa nekontrolovane leju..
zuzka :) som sa zasmiala lebo podla vsetkeho asi mam v robote dost casu na blbosti a mam kedy si namyslat a zapodievat sa roznymi zasklbmi svalov. to keby sa vedelo, ale by mi dali hihi :)
nie u mna je to najma v strese, v praci, kde si velmi uvedomujem zodpovednost a ze nemozem kedykolvek odist
takze tak..zajtra zas doboja :) majte sa pekne

zuzana12345

je paradox že v práci ma nikdy úzkosť "nedostala"stále mám čo robiť mozog si zamestnávam inými veciami ako sebapozorovaním.Akonáhle nemám čo robiť,je mi zle začne sa mi točiť hlava,prepadne ma ukrutný strach že odpadnem.Nemalo by to byť naopak?Veď predsa v kľude keď relaxuješ by si mala byť šťastná a v pohode.U mňa je to naopak ja sa cítim super v totálnom strese.Pripadám si ako debil zrelý do ústavu

monika99

Ahojky,tieto pocity ze som sa asi zblaznila som mavala aj ja,mozno ich mavam aj teraz ale akonahle ucitim len malinky naznak uzkosti si zacnem pospevovat alebo okamzite zacnem nieco robit kde mozem zamestat mozog....uzkostou trpim uz rok,teda pol roka som brala lieky a sama som ich vysadila ked som posudila ze uz by to mohlo byt ok.....dlho dlho som uzkost nemala a potom sa vratila intenzivne na dva tyzdne,prekonala som aj to bez liekov,clovek musi najst nejake rozptylenie,cokolvek len nepodliehat tej pliage,je to len v hlave.....poznam pocity ze odpadnem,nebije mi srdce a podobne.....

jankacik

Inari

ahojky presne to mam ja ,a len sa stale pozorujem ci este hovorim normalne ,alebo uz zo zufalstva som sa niekedy aj pytala ci uz nahodoou nehovorim od veci :)
a tiez strach ze ma nakoniec odvezu...
ako je to dost na .... pocit
ako dlho to uz mas?

tati

inari,neboj sa,keby si sa skutocne dostala do stadia,ze si sa 'zblaznila' tak o tom nebudes vediet...ukludni sa,si v poriadku,pretoze si vsetko uvedomujes a tvoj prispevok je zrozumitelny,takze ziadny blazon z teba nebude:-)

Inari

ahojte dievcata je to posledne dni naozaj dost zle.
Niekedy sa tak vydesim svojich myslienok az dostanem paniku z toho ze som sa asi prave zblaznila? Strasne sa zlaknem ze mi "prepne" a budu ma musiet odviezt..alebo ze si narobim hanbu..uz fakt nevladzem :( a ked to prejde neviem co si o vsetkom mam mysliet..
strasne sa bojim ze sa zblaznim..
stava sa vam take?

monika99

Ahojky,dlhsie som tu nebola...Ja sa mam fajn,lieky uz davnejsie neberiem,co sa uzkosti tyka sa mi dva krat vratila,raz v takej slabej a druhy krat v dost silnej forme,zvladla som obe bez liekov....len neviem ci raz rozoznam uzkost od infarktu....teraz mi je opat fajno,mame celkom pekne pocasicko aj ked sa dost prudko meni na dazd ale to zase pekne rastie vsetko na zahradke....v praci vsetko ok,mam doma dievca z domova,tak sa nenudim ani doma....pa

Kachita

A tu zase mame krasne pocasie, az moc krasne a teplucke :)
Lietadla sa uz tak nebojim, len aby ma to nechytilo v nom :( Ale zvladneme to vsetko.
Zajtra je zase krasny den a tesim sa. Zrejme som jeden z mala ludi, co sa tesi kazdy den do prace a cez vikend mu chyba :)

tatiana26

Preboha Katka moja, to je pech... a kdeže spadlo? Podľa mňa ale ty zvládneš všetko...

Tati trochu lepšie asi by som povedala, ale nevyskakujem od radosti ešte :) Ešte som to nechala otvorené, lebo hovorila, že 50% záloha pri objednaní, ale ešte nebol dostatočný počet, takže nevie zaručiť, že sa to uskutoční. Tak počkáme a uvidíme

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk