Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

Kachita

V sobotu letim na svk a spadlo lietadlo. V zime tiez par dni pred mojim odletom spadlo lietadlo v Madride. No neviem, neviem ako zvladnem tu cestu.
Ale chudata ti ludia v tom lietadle :(

tati

ahojky!inari,ja som si tiez vsimla,ze casto ma to chyta okolo 10 rano...mama mi povedala,ze v tej dobe som sa narodila.aj my tu konecne mame krasne pocasie.vcera sme isli na plaz a stravili tam cely den.ked kamaratka zacala opat rozoberat svoju situaciu a problemy,tentoraz som ju zastavila a poprosila,nech si to necha na inokedy a uzijeme si tento den...a bolo nam vsetkym uzasne:-)

tatiana26

TATI juj keby sme to tak vedeli, že kedy to zase príde... a hlavne kedy to odíde... mne je tieto dni nonstop zle, ale snažím sa zachovať pokoj a byť trpezlivá... URčite stav zhoršujú negatívni ľudia a negatívne veci okolo nás... a keď do nás niekto hustí svoje problémy, tak to zaťažuje, to je jasné... a my na všetku záťaž reagujeme neprimerane sa mi vidí

Inari

a este mi napadlo ze mi zle robi ked je kolo mna hluk a zmatok..vtedy zacnem panikarit a chcem utekat, teda nechcem len citim ze ak to neprestane vyletim z koze. mrzi ma ze neviem ci by som vydrzala na nejakom koncerte ..
preto myslim ze aj negativni ludia mozu spustat uzkost, ked som v tom obdobi "na hranici uzkosti" kazdy zly pocit moze spustit lavinu (alebo nemusi a tiez neviem preco niekedy ano niekedy nie)

Inari

ahojte tati ja tak isto, nedavno som sa tu vytesovala ako ma to preslo ale to super obdobie trvalo AZ dva tyzdne a uz som zas tam kde predtym..v robote mam presne to co ty, trasie ma, vo vnutri mam taky zvlastny nepokoj, navonok mi to vidno najma na rukach, prsty sa mi trasu abo pride na mna strasna slabost do ruk a noh a som ako v spomalenom filme :( plus tlaky v hlave a pocity na zblaznenie, cize klasika..pomoze mi ked si dam vtedy sumive magnezko, alebo teda chcem aby mi pomohlo tak sa po chvilke ukludnim..a zimnica pride po tom vsetkom..alebo dalsi extrem horucava najma na chrbte
nastastie sa tu vylepsilo pocasie, chcem si to strasne uzivat bojujem s myslienkami ostosest
vsimla som si ze najhorsie mi je medzi deviatou a jedenastou rano, nechapem preco

tati

tani,praveze sa trasiem len navonok,tak si potom vymyslam pred kolegovcami,ze mi je strasna zima:-)a asi na mna isla aj derealizacia,lebo som mala opat pocit,ze ma ovalili panvicou po hlave...taky ten tlak v hlave,ktory ta dobre vyplasi.uz je lepsie,ja vsak skutocne tuzim prist na to PRECO a KEDY to mam ocakavat.ved mi zase nic nebolo.uz si zacinam vymyslat rozne hluposti.dnes ked to zacalo,musela som sa strasne premahat,aby som pri sebe zniesla tu kamaratku co som spominala.uz tri mesiace totizto nerobim nic ine,len pocuvam jej problemy...moze to byt z toho?ona je totizto velmi negativna....

tatiana26

TATI a trasieš sa aj vnútorne aj navonok alebo ako to máš? Lebo ja aj to, aj to a je to fest nepríjemné... To sú pre mňa také nové pocity, by som povedala. A k tomu pravdaže derealizácia moja verná

tatiana26

TATI moja zlatá, ja som sa po dvoch hodinách konečne dotriasla na prechádzke so psom... odvčera mám nové lieky, tak uvidím, zatiaľ je to horor :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk