Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

lenccok

Tani za malinko, najlepsie by bolo, keby ti uz nieco pomohlo. moj znamy je po tomto lieku ako vymeneny, treba skusat...je to jeden z tych lepsich liekov.

tatiana26

Joj baby zlaté ste, ďakujem pekne. TATI nebola, ja s ňou mailujem, hrozne dlho sa u nej čaká a je z BA, ale sme v kontakte aspoň na maily. LENČOK sertralín beriem, aj sme zvýšili ako mi začalo byť horšie, ale bez efektu... hovorila, že zatiaľ nebudeme meniť, no ale ktohovie... hádam tam zajtra skočím a preberieme to

lenccok

tani ako sa ty liecis? co beries????? sa mi to u teba nejako nezda. moj blizky znamy mal dva roky problemy,nezaberali lieky, teraz je na trhu jeden novy liek a zevraj velmi ucinny, vola sa Alventa, jeho PP, uzkost, nespavost je prec...jedine toto mu naozaj zabralo...treba sa popytat

tati

tani ved ty si nasa bojovnicka!neboj,zvladnes to znova tak ako aj predtym!bola si u tej homeopaticky?budem na teba cely den intenzivne mysliet,nech sa ti aspon trosku ulavi:-)

tatiana26

No dobre detičky, už je jasné, že mne sa to definitívne vrátilo... akože fakt to ide všetko naspäť. Takže začínam odznova. Úplne od znova. Neurol beriem už každý druhý deň, čo považujem za svoju osobnú katastrofu. Fakt neviem, čo som spravila zle. Ale už prestávam zvládať aj chodiť do práce, ty kokos... ja mám z toho normálne des

tatiana26

Hm, ja teraz bývam sama so psom a problém byť sama so sebou nemám. Už nemám. V čase najväčších problémov som nevedela byť sama ani hodinu, prepadali ma paniky jedna za druhou a išla som sa zblázniť. Dnes je to oveľa lepšie, aspoň teda v tomto smere.

tati

jankacik,ja som mala obdobie kedy som 24hdin v kuse bola s niekym.stale som chodila na kavy,na koncerty,na dikoteky a bud som ja prespala u niekoho alebo niekto prespal u mna len aby som sa vyhla samote.nedokazala som byt sama so sebou,pretoze som potom vzdy zacala o vsetkom premyslat a samozrejme,ze som sa citila horsie.teraz uz nemam potrebu byt vonku kazdy den,ale este stale som 'spolocensky hyperaktivna'...

jankacik

ahojte

mali ste uz problem ,ze ste mali problem byt sami so sebou?ze ste v kuse s niekym potrebovali byt?
ze samota vam privadzala uzkost a strach?

inak necitim sa teraz az nejak extra zle,len ten blby strach je tu ze zas sa budem citit blbo ach jo....

jankacik

ahojte

mali ste uz problem ,ze ste mali problem byt sami so sebou?ze ste v kuse s niekym potrebovali byt?
ze samota vam privadzala uzkost a strach?

inak necitim sa teraz az nejak extra zle,len ten blby strach je tu ze zas sa budem citit blbo ach jo....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk