Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

jankacik

tatiana26

ahojky

ja som tiez bola zavisla na frajerovi teraz je uz byvaly a stale mam problem sa od neho odputat do toho ked uz som sa citila celkom dobre som zacala pit kavu co bola zas moja osudova chyba pretoze som ju pila viac ako mesiac a ku koncu dva tyzdne to uz bolo pomaly 6 kav na den a vyvolala som si zachvaty uzkosti ako z knihy plus obsesie ,ktore su mimochodom dost neznesitelne...a to len pre hlupost ,ze osms i chcela dokazat ze sa citim uz dobre do toho mi uz lekar aj znizoval davky antidepresiv az som ich vynechala takze vsetko naraz sa mi udialo ,tak sa zas z toho budem dostavat par mesiacov kym zas nieco nepokaslem...
ten zivot je tazke pre mna usporiadat si ho ved pre koho aj nie

takze radim co uz davno mozno vsetci viete na uzkost sa nesmie pit (kava,cola,cierny caj a zeleny caj :(()vsetko co ma nakopavacie ucinky

tatiana26

MONAKOLA vitaj v klube :) Najskôr sa ale musím pristaviť pri Milošovi... on sem patrí a viem veeeľmi dobre, o čom hovorí... A faktom je, že tu posledné dni trochu šírim negativizmus... Takže ámsory :-)

Pozitívna správa dnešného dňa - idem na masáž a na jógu a teším zajtra na frajera :)

monakola

Tiež trpím úzkosťou už pár rokov,stále to bolo horšie a horšie až som sa pred 8 mesiacmi začala liečiť u psychiatričky. Zo začiatku keď som začala brať AD tak to bolo veľmi zlé ale potom keď po mesiaci sa dostavil účinok lieku tak som sa už cítila veľmi dobre, bola som veľmi šťastná , pokojná a vyrovnaná. Asi po troch mesiacoch sa mi stav zase zhoršil, odvtedy mi beriem už tretiu kombináciu liekov a ešte sa stále necítim dobre, nič ma nebaví, bojím sa toho že sa už nikdy nebudem cítiť dobre, niekedy som až zúfalá. a nakoniec odkaz pre: Milos M , keď nechceš čítať tieto negatívne príbehy tak si klikni na inú tému alebo dokonca stránku!!! ľudia ktorý sem píšu svoje trápenia tak to nerobia zo srandy , ale človek ktorý to neprežil tak to nikdy nepochopí.

tatiana26

Jankáčik, ja sa v tom plácam tiež hodne dlho a niečo ti môžem povedať z vlastnej skúsenosti... Lieky môžu pomôcť, ale nikdy za teba neurobia jedno - neusporiadajú ti životný chaos... ten keď si neodstrániš, tak môžeš brať lieky do aleluja a žiadne nebudú dosť dobré... ja to viem, lebo beriem asi štvrté a aj tie mi účinkujú málo... ale viem prečo... dlho som bola závislá na priateľovi, to po prvé... človek sa musí naučiť spoliehať na seba, byť sám za seba zodpovedný a nečakať na to, že niekto vyrieši za mňa...

Kachita

No dievky, drzim vam palce, ja sa citim podstatne lepsie. Na moj Seroxat nedam dopustit aj ked som davku zvysila.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk