Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

lenccok

no ja uz vyse osem mesiacov neberiem lieky a zatial okej...po siedmich rokoch je to takto:)...niekedy ked nemozem spat si dam stilnox a potom sa mi spanok znova upravi, lebo prave nedostatok spanku mi sposobuje komplikacie...taktiez riesim svoje zdrav. problemy, zapaly atd, ocistujem svoje telo a fakt, ze je to neporovnatelne...vsetko som vzdy tlmila ADckami a teraz opat zijem, citim, je to nieco uplne ine...stale musim pracovat so svojimi myslienkami a asi prave vdaka tomu nepotrebujem tie AD...bola to dlha a tazka cesta, ale viem, ze vsetko sa da postupnymi krocikmi docielit...nejako sa nezamyslam, co bude o rok, zijem pre tieto dni a som stastna, ze sa mi podarilo, to co sa mi podarilo...ak by vsak boli nejake problemy, tak opat v najhorsom pripade nasadim AD...ale dufam, ze zostanem nadalej silna a nebude to nutne...
chcem Vam len vsetkym povedat, ze uz som naoza neverila, ze to pojde bez liekov a po tak dlhej dobe to prislo...pre mna to znamena jednu vec, vzdy je nadej, vzdy mozeme prekrocit svoj tien a posunut sa o kus dalej...preto nech vo Vas tato nadej pretrvava a urcite sa dopracujete tam kam chcete...nie je kazdy den krasny, ale zijem a bojujem...a citim sa ovela silnejsia

zuzana12345

ahojko katuška,ako sa moja cítiš.Ja mám teraz take striedavé obdobie.Raz hore raz dolu ako na hojdačke.Tento týždeň som mala nepríjemnú brušnu chrípku tak som si svoje odbehala a trochu sa dávam do poriadku.Asi máš skúškovvé čo?

Kachita

Ahojte :)
Tak zajtra letim na Slovensko, lietadla sa bojim brrrrr a brrrrrr. Ze tam na mna pride zachvat a nebudem sa moct nadychnut, nestalo sa mi to ani raz ale pre istotu sa bojiiiiim :)
V piatok a sobotu mam skusky zo spanielciny, tie vsak mi nerobia ziadne stresy, len to lietadlo.
Tak sa vam ozvem zase v nedelu, ked sa vratim a hadam sa budem moct pochvalit, ako som to krasne zvladla :)
Drzte sa. A skuste kazdy den najst co najviac krasnych veci, co vam ani tetka mrcha nemoze vziat.
:)

tobi

ahojky...kolinia a fida, ja som bola na tom 24 hod. vysetreni..vola sa to holter-je to taky strojcek, ktory ti pripevnia takymi prisvkami (myslim) a to ti zaznamenava vsetko...ja som bola uz asi pred 7 rokmi...papa

katkaxxx

caute ludia este som zabudla napisat - dostala som od kardiologicky radu ze ked mi preskakuje ci bucha srdce tak sa mam zhlboka nadychnut a zadrzat dych a srdce sa ukludni. vyskusala som, funguje, odporucam. telo je vtedy totiz prekyslicene a tych ze zadrzite dych tak sa prebytocny kyslik odbura resp. neprijima sa novy a vrati sa hladina do normalu. dobru noc

tatiana26

Roman, všetci :) Skús si pozrieť príspevky spätne, veľakrát sa tu o tom hovorí... pocit, že sa zadusíš, že sa nemôžeš nadýchnuť, zrýchlené dýchanie, plytké, pocit nedostatku vzduchu, pocit, že sa už viackrát nenadýchneš a pod... a to je ale nielen pri ataku, ale vtedy hlavne

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk