Úzkosť

Kachita

Ahojte :)
Tak zajtra letim na Slovensko, lietadla sa bojim brrrrr a brrrrrr. Ze tam na mna pride zachvat a nebudem sa moct nadychnut, nestalo sa mi to ani raz ale pre istotu sa bojiiiiim :)
V piatok a sobotu mam skusky zo spanielciny, tie vsak mi nerobia ziadne stresy, len to lietadlo.
Tak sa vam ozvem zase v nedelu, ked sa vratim a hadam sa budem moct pochvalit, ako som to krasne zvladla :)
Drzte sa. A skuste kazdy den najst co najviac krasnych veci, co vam ani tetka mrcha nemoze vziat.
:)

tobi

ahojky...kolinia a fida, ja som bola na tom 24 hod. vysetreni..vola sa to holter-je to taky strojcek, ktory ti pripevnia takymi prisvkami (myslim) a to ti zaznamenava vsetko...ja som bola uz asi pred 7 rokmi...papa

katkaxxx

caute ludia este som zabudla napisat - dostala som od kardiologicky radu ze ked mi preskakuje ci bucha srdce tak sa mam zhlboka nadychnut a zadrzat dych a srdce sa ukludni. vyskusala som, funguje, odporucam. telo je vtedy totiz prekyslicene a tych ze zadrzite dych tak sa prebytocny kyslik odbura resp. neprijima sa novy a vrati sa hladina do normalu. dobru noc

tatiana26

Roman, všetci :) Skús si pozrieť príspevky spätne, veľakrát sa tu o tom hovorí... pocit, že sa zadusíš, že sa nemôžeš nadýchnuť, zrýchlené dýchanie, plytké, pocit nedostatku vzduchu, pocit, že sa už viackrát nenadýchneš a pod... a to je ale nielen pri ataku, ale vtedy hlavne