Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

Kolinia

fida, v tom pripade zmen okamzite obvodneho! tak isto som zmenila ja zubara, ty si mozes vybrat ku komu budes chodit!

fida

môj obvodný ma na to nepošle...on je protivnýýýýý,,,,on stále tvrdí, že všetko robí chrbtica..ale tak to nieje

Kolinia

fida, skus sa nato popytat u obvodnej, ja som si o tom uz aj na nete precitala co to, vlastne len daky pristroj dostanes a ono ti to cely den aj noc zaznamenava a ty robis cinnosti take, ktore aj obvykle...ja som si myslela, ze ide o to, ze musis s tym lezat v nemocnici, ale nie, predpokladam, ze z toho by ani nic nezistili, ze by to bolo skreslene...ale tak uvidis, skus sa nato spytat...ale medzitym pojdem k psychiatrovi, ved toto nie je mozne...

Kolinia

fida, mna napriklad endokrinologicka poslala tiez na kardiologiu, vraj dake 24 hodinove EKG, takze to moze mat spojitost tiez so srdcom, takze zajtra idem k obvodnej a prediskutujem to a poviem jej, nech ma posle kam len chce, lebo ja takto zit nemozem, mam pred sebou bakalarske skusky a skusky normalne a pisanie prace a nemozem sa nato vobec sustredit...ved to je fakt desive...totizto tento rok som prezila v neskutocnom strese az na par vynimiek...takze to na mna dolahlo az teraz, ked je setko ok...tak ja fakt neviem, ale nici ma to, ty si nebola na tom 24 hod EKG?? lebo na klasickom mi nezistili nic...a ja mam skor nizky tlak, vysoky praveze vobec!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk