Úzkosť

maybe

Ahojte..nedávno mi psychiater diagnostikoval uzkostnu poruchu..dal mi aj AD Citalec..berie ho prosím váš tiež niekto ? Rada by som vedieť, kedy asi začne ucinkovat..chcem totiž čo najskôr do práce ;-) ďakujem...

maybe

Ahojte..nedávno mi psychiater diagnostikoval uzkostnu poruchu..dal mi aj AD Citalec..berie ho prosím váš tiež niekto ? Rada by som vedieť, kedy asi začne ucinkovat..chcem totiž čo najskôr do práce ;-) ďakujem...

medovka1970

Ahojte všetci!
Aj mne bola diagnostikovaná úzkostno depresívna porucha.
Prosím Vás ak máte skúsenosti pomôžte mi naozaj sa toto ochorenie môže prejaviť sklonom k slabosti, pocitom odpadnutia a poruchami rovnováhy. Niekedy mám pocit ako keby som každú chvíľu mala padnúť na zem.
Je to hrozné.

Dakujem

tibbi88

Tak, u mňa stále pretrvávajú úzkosti a depresie, navyše sa teraz príznaky o dosť zhoršili, k tomu samovražedné myšlienky, myšlienky k sebapoškodzovaniu, nutkanie urobiť niečo šialené, chudnutie...takže bez liekov to nešlo a opäť som skončil na psychiatrii, navyše som aj PN, mám dni, keď sa ani nseprchujem, nechce sa mi stať, nič sa mi nechce robiť a prakticky nič nerobím. Teraz mi lekárka predpísala Seroxat, Xanax, Coaxil a Mirzaten.

monza

Prosím Vás, ktorí trpíte úzkosťou,panickou poruchou mávate návaly tepla? Posledné 2 dni to mám každú hodinu. Bola som na MR mozgu, neviem či mi aj tá nemohla uškodiť. Necítim sa dobre, pobolieva ma hlava, točí sa, slabé nohy. Ďakujem.

marcelina78

Mihalka a preco uz ten sirup neberies, ked ti bolo lepsie??
Hortenzia ano, je to zle, tie silne bolesty hlavy a za ocami su uz neznesitelne, kazdy den ako po strasnej opici , ledva pozeram a zaostrujem a zle spim, nech to uz prejde...

hortenzia313

Ahojte všeetci!
Ako sa cítite v týchto dňoch aj Vám tieto zmeny počasia zhoršujú stav? mám také ataky ako hrom verím , že je to hlavne počasím ako zvládate tie ataky úzkosti a strachu Vy?

mihalka

ahojte tiež trpím uzkostou už to bude tretí rok.beriem AD fefarin.Trpím aj PP a depresiou.Fevarin to celkom zlepšil ale sem tam hlavne cez sviatky mam take blbe dni ked sa mi nič nechce a mam zlu naladu.Najradsej by som bola sama a nesla by som ani medzi ludi.Asi mesiac som brala sirup s vitaminmi B Norosan a musim povedat že sa mi zlepšila psychika a aj fyzicky mi bolo lepšie.necitila som sa taka unavena...ale ako som ho douživala tak po mesiaci mi začalo opet bývat "blbo" ,,aj vám je cez sviatky zle?? citite sa taky napetejši??