Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

Kachita

Ahoj Katkaxxx, je pravda ze cokolvek povie lekar, je lepsie si overit, hlavne ak ti od prveho pociatku krici nieco v tvojom vnutri ze to nie je spravne.
A kazdy lekar to berie zo svojho pohladu, takze ako kardiologicke rozhodnutie to mohlo byt aj dobre mienene.
Ja som dnes poobede skocila do kniznice, neskutocne teplo tu je. A samozrejme, akoby nie, musela som to chytit cestou, ale hned som to rozdychala a je to. Nic sa nedeje. Rano som dokonca nalacno utekala na mestsky urad, pricom hlad je mojim najsilnejsim spustacom ale nedala som sa. Od hladu predsa neumriem a nebudem sa poddavat tyranii pani P, co sidli v mojom mozgu.
A prave som docvicila, peciem kolac a tak :)

katkaxxx

dnes sa vam tusim nejak nechce pisat.. ja lutujem ze som nesla na aerobic, cely den sedim doma.. aj ked asi to nebude lahke, lebo posledne mi tam prislo dost zle - od srdca, na odpadnutie, ved to poznate.. no a napriek tomu ze som uz absolvovala vysetrenie u kardiologa a som v poriadku, aj tak sa tam bojim ist znova, ked si predstavim tu miestnost tak sa bojim ze mi opat pride zle.. ah jo. btw o tej kardiologicke som vam nepisala - urobili mi ekg aj vsetko mozne, vysledky v poriadku, akurat mi povedali ze som vystresovana a vynervovana a hned sa ma pytala ze ako v rodine no a ked sme sa zacali bavit o otcovi a jeho "slecnach" tak som mala fakt namale ze som sa tam nerozrevala.. :/ predpisala mi lexaurin 1.5 - mam si davat raz denne po dobu 6 tyzdnov ale nejak sa mi to nezdalo.. som sa jej aj spytala (tvariac sa ze neviem o aky liek ide) ze ci to nie je navykove a ona ze kdezeeeeeee, ze ona to uz berie dvadsat rokov.. takze som radsej zavolala svojmu terapeutovi a ten mi povedal aby som to nebrala, lebo 1. ide to proti liecbe terapiou ktoru som absolvovala, 2. je to navykovy liek, 3. clovek potrebuje postupne vyssiu a vyssiu davku, 4. v mojom pripade by celkovo nedaval lexaurin ci ine lieky. Povedal ze ak si to dam raz za tyzden alebo dva, tak sa nic nestane ale nech to proste neuzivam pravidelne. tymto chcem povedat ze si davajte pozor - nie je lekar ako lekar - tato kardiologicka je dokonca docentka a vraj vyborna specialstka - spoliehajte sa na vlastny rozum a vsetko si overte.

katkaxxx

aha.. :( tak to teda vobec nie je dobre.. a nevies ci sa to neda zohnat niekde inde? mama potrebuje nejako pomoct, ale najprv prirodnou cestou ak to zaberie, ak nie tak bude treba inak.. alebo nepoznate niekto nieco podobne ako ten SJW?? ja poznam napr persen, ci anxiolan GS atd - vsetko bylinkove, len mama tvrdi ze to su slabucke veci, tak chcela skusit to SJW.. ah :/

katkaxxx

fuha, neviem v com je problem, ale volala som na tie cisla - obe - a hovori mi to ze "volate neexistujuce cislo" - ani jedno nefunguje :O

tatiana26

Bré ránko :) Katka tak Silvinčiatko ti už odpovedala za mňa, nič iné by som ti ani ja nevedela povedať :)

Miloš ten film som videla, ale nijako zvlášť ma neuchvátil, čo ti ja viem...

Ja som posledné dni tak smrteľne unavená, že len spať a spať, vááááááááááá

Tak ok, s tým jedlom - máme ďalší príznak a spúšťač úzkosti, nejako sa nám ten zoznam riadne rozširuje :D Vlasy mi ešte zatiaľ nepadajú :)

Pekný deň všetkým, svieti slniečko, takže s úsmevom do života, jasné?!

silvinciatko

Ahoj Katkaxxx ja som SJW objednavala z tejto adresy : Zlata Ulicka 5523, Lucenec, zavolala som tam tej predavacke, velmi mila teta : (+421) 47 43 27 274 alebo (+421) 0911 279 694 a prislo mi to asi do dvoch dni...neviem ci budu mat, ja som oobjednavala niekedy zaciatkom roka a mali :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk