Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tobi

ano ano, ja som to mala este pred materskou, ked som nemala v praci cas sa najest tak mi bolo dost neprijemne...(tras, slabost, zavrate a busenie srdca, ale akoby mi bilo v bruchu...))))

Kachita

Tatiankaaaaa :)
No konecne to niekto pozna. Ja to mam stale. Ak sa nenajem poriadne na ranajky, alebo celkovo ked mam hlad, je to velmi casty spustac uzkosti. Dlho mi trvalo pochopit, ze to spusta hlad. Najem sa, dam si teply cajik abo mliecko potom (najlepsie silne kakao, tam je vela magnezia) a potom je mi ale suuuupeeeer.
A derealky si tiez uz nevsimam. Mala som to aj predtym, ked som to este nevedela pomenovat. A teraz to viem pomenovat, ale viem ze to su neprijemne, ale nie take strasne veci.
A inak, uvidis, takymto spravnym udrziavanim stravovania mozno aj priberies. Mne sa dlho nedarilo pribrat, teraz konecne mam tri kila navyse.
Jedine ma trpai ze si pestujem vlasky moje jemne a potom mi pride po mesiacoch atak a vlasky letia ako listie na jesen.

katkaxxx

ahojte, chcela by som sa spytat - asi Tani, ona je taka odbornicka :P - potrebovala by som zistit kde sa da zohnat SJW - saint johns worth.. mamina je na tom opat trochu horsie a spominala som jej toto ze je to prirodne, tak mozno by jej to pomohlo, len neviem kde to zohnat.. dakujem.
ja sa mam inak fajn az na vcerajsok - stala sa mi jedna neprijemna vec, len sa mi teraz nechce o tom pisat, caka ma este vela prace do skoly :(( majte sa fajn a pokojnu a dobru noc! :)

tatiana26

Kachita a ty máš také pekné príspevky, vidno, že ti je lepšie, teším sa s tebou :)

Ten štvrtok, resp. ten tvoj príchod ešte preberieme na facebooku :)

tatiana26

Matoo to je individuálne, či úplne vymizne... ja keď som brala AD predtým, tak som mala s dereálkami úplný pokoj... občas také malé, slabé, bezvýznamné, ale inak to bolo v kľude...

Skúšal si niečo iné? Ja neviem, homeopatiká alebo čo... fakt by som ti rada poradila, ale neviem si s ňou poradiť ani ja :)

tatiana26

Ahojky, tak som si skúšala prečítať všetko, čo ste popísali, ale nedá sa to naraz absorbovať :) Páčia sa mi príspevky Silviep, zdá sa, že na tom dosť makáš...

Ja mám dereálky každý deň, ale nerozpitvávam to, nemyslím na ne, okamžite ako si to uvedomím to pustím z hlavy a idem ďalej akoby sa nič nestalo, akoby žiadna nebola... celkom sa mi darí, si myslím..

a všimla som si v poslednej dobe, že akonáhle som hladná a nenajem sa, tak sa začnem triasť, úplne otrasné vnútorné trasenie a stupňuje sa to do úzkosti... potom sa najem a dám si magnézium a je to preč... toto niekto z vás pozná? lebo to je u mňa novinka, trochu ma to zaskočilo, hlavne teda preto, lebo medzi mojimi informáciami je aj taká, že takéto to s tým jedlom majú cukrovkári... ech... :)

Mattoo

Ahojte. Ja mma depersonalizaciu a deralizaciu uz zopar mesiacov. Neviete niekto nieco co na to pomaha alebo ci brani AD uplne vymizne?? Velmi pekne dakujem:)

Mattoo

Ahojte. Ja mma depersonalizaciu a deralizaciu uz zopar mesiacov. Neviete niekto nieco co na to pomaha alebo ci brani AD uplne vymizne?? Velmi pekne dakujem:)

Inari

ahojte, aj ja nieco pridam:) Milos toto ani necitaj
dnes ma od rana trocha trasie. lava ruka najma a tak nejako v sanke, akoby mi mierne drkotali zuby. plus mam tlaky v hlave. stava sa vam to niekedy? lebo uz som zas vyplasena. vcera vecer to zacalo, bola som cely den vonku, nepila vela, tak som myslela ze som len vycerpana..triasli sa mi nohy a strasne ma bolela hlava. ale dnes je to od rana.. mozno som napata lebo zajtra idem zas do roboty, neviem.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk