Úzkosť

katkaxxx

fuha, neviem v com je problem, ale volala som na tie cisla - obe - a hovori mi to ze "volate neexistujuce cislo" - ani jedno nefunguje :O

tatiana26

Bré ránko :) Katka tak Silvinčiatko ti už odpovedala za mňa, nič iné by som ti ani ja nevedela povedať :)

Miloš ten film som videla, ale nijako zvlášť ma neuchvátil, čo ti ja viem...

Ja som posledné dni tak smrteľne unavená, že len spať a spať, vááááááááááá

Tak ok, s tým jedlom - máme ďalší príznak a spúšťač úzkosti, nejako sa nám ten zoznam riadne rozširuje :D Vlasy mi ešte zatiaľ nepadajú :)

Pekný deň všetkým, svieti slniečko, takže s úsmevom do života, jasné?!

silvinciatko

Ahoj Katkaxxx ja som SJW objednavala z tejto adresy : Zlata Ulicka 5523, Lucenec, zavolala som tam tej predavacke, velmi mila teta : (+421) 47 43 27 274 alebo (+421) 0911 279 694 a prislo mi to asi do dvoch dni...neviem ci budu mat, ja som oobjednavala niekedy zaciatkom roka a mali :)

tobi

ano ano, ja som to mala este pred materskou, ked som nemala v praci cas sa najest tak mi bolo dost neprijemne...(tras, slabost, zavrate a busenie srdca, ale akoby mi bilo v bruchu...))))

Kachita

Tatiankaaaaa :)
No konecne to niekto pozna. Ja to mam stale. Ak sa nenajem poriadne na ranajky, alebo celkovo ked mam hlad, je to velmi casty spustac uzkosti. Dlho mi trvalo pochopit, ze to spusta hlad. Najem sa, dam si teply cajik abo mliecko potom (najlepsie silne kakao, tam je vela magnezia) a potom je mi ale suuuupeeeer.
A derealky si tiez uz nevsimam. Mala som to aj predtym, ked som to este nevedela pomenovat. A teraz to viem pomenovat, ale viem ze to su neprijemne, ale nie take strasne veci.
A inak, uvidis, takymto spravnym udrziavanim stravovania mozno aj priberies. Mne sa dlho nedarilo pribrat, teraz konecne mam tri kila navyse.
Jedine ma trpai ze si pestujem vlasky moje jemne a potom mi pride po mesiacoch atak a vlasky letia ako listie na jesen.