Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

sunnie

ja som pocas uzivania AD skoro vobec nepila. pokial si das pripitok alebo 1 male pifko tak sa svet nezruti, ale nemala by si to kombinovat.
niekto sa tu pytal ci sa AD daju kombinovat s inymi liekmi - tak urcite s vitaminimi,antibiotikami, liekmi na alergiu atd ano. ale lekar ma byt informovany o vsetkych liekoch co uzivas aby ti predpisal take co sa sa navzajom znasaju.

silviap

Ahoj dragonfly. V každom prípade začni brať tie tabletky, lebo aj keď sa mnohí boja nepriaznivých účinkov, tak v každom prípade pomôžu. A určite následky z nich nie sú také hrozné ako vedomie,že sa konečne tých nepríjemných pocitov zbavíš, že už nebudeš tie blbé myšlienky. Ja som bola vtedy v takom stave, že mi bolo jedno aké majú vedľajšie účinky, priala som si iba to,aby som sa z toho dostala. A čo sa týka alkoholu, tak existujú aj dôležitejšie veci ako alkohol a to je zdravie. Zabávať a oslavovať sa dá aj bez alkoholu. Ja som úplne vylúčila alkohol a vôbec mi nechýba. Aj keď občas som si dala na oslave prípitok,ale to je všetko.

dragonfly

Ahojte baby. Mam na Vas otazku. Konecne som nabrala sil a zasla za psychiatrickou. Ta mi predpisala Xanax a Paretin no ja neviem ci ist do toho. Blizia sa statnice a potom by som to chcela ist aj oslavit a celkovo v lete festivaly, koncerty opekacky. No neviem co mam robit, ked AD sa neznasaju s alkoholom. Nieze by som bola alkoholicka. Cely rok nepijem co chodim do skoly no teraz v lete som sa chcela konecne uvolnit a tak trochu sa aj pobavit. Tak neviem ako to riesite vy s tym alkoholom? Dufam, ze ma chapete. Okrem toho idem este aj na 2 svadby. Fuuha ale zas ta SF ma uz dost ubija ... :((

luuca

som už z toho dosť zúfalá pretože mi to ničí život už pomaly 4 rok... a to som už pred rokom brala AD potom ich vysadila a po pol roku sa mi to znovu vrátilo neviem čo so mnou bude.... už sa chcem navždy toho zbaviť....je to hrozné, ten kto to nepozná nevie...

luuca

vieš čo mne síce lekár povedal že mám panickú poruchu ale občas si myslím že mám aj depresiu lebo som stále unavená. každý mi hovorí že to je jarná únava ale neviem.... tebe je ako ked sa nemôžeš učiť??

lucia87

ahoj luuca!Ak mas daku uzkost, skus magnezium a persen(ja kupujem forte). Ja mam ten isty problem, tiez sa musim ucit, akurat ze ja mam teraz skor depresivne zachvaty a na to mi persen moc nepomaha:-( ale ty ak mas skor uzkost, mas sancu:-)

luuca

ahojte všetci... ja sem prídem raz za čas ale vždy sú tu už nejaký nový ludia.... chcem sa opýtať či niekto nevie poradiť... mám skúškové obdobie a beriem už polroka AD ale včera vonku na prechádzke ma to znova chytilo a dnes ráno a celý deň to znova pokračuje najhoršie že sa potrebujem učiť na skúšky ale nič mi nejde do hlavy pretože odbieham myšlienkami znova na moju chorobu že sa to vracia....

lucia87

Zdravim vsetkych!
Konecne som bola v stredu u lekarky a ta mi dala homeopatika proti uzkosti a mi povedala, ze tie moje panicke zachvaty uz budu asi na cely zivot, kedze som 2,5 roka brala AD a po vysadeni som pol roka nemala ziaden atak ale posledny mesiac ma trapili. Dokonca sa mi prednedavnom tie ataky akoby transformovali na ataky depresivne. Normalne mam pocit derealizacie, som nesmierne unavena, mam zle reflexy, chvilu mi trva kym niekomu odpoviem a vyvrcholi mi to pocitom, ze to uz nikdy nebude dobre a chce sa mi plakat. Po asi hodine mi to prejde a ja sa zase citim OK, ale ostane vo mne taky trochu tazivy, negativny pocit, ktory sa ale da vydrzat. Myslim, ze budem asi opat potrebovat AD, najprv som myslela, ze je to daka oneskorena reakcia na vysadenie, ale teraz mam naozaj pocit, ze nie som "doliecena". Dokonca sa bojim ist do kina s priatelom alebo hocikam, dokonca aj do skoly alebo do roboty, lebo sa nesmierne bojim, ze ma atak chyti tam. ale to vam nehovorim asi nic nove, vsak...

silvinciatko

Ahojte :)
AD neberiem...takze ta roztrzitost nebude z toho....neviem cim to je, mozno tym ze som denne 8 hodin s velmi roztrzitou kolegynou a nachytala som to od nej. A ja som typ, ze sa velmi lahko vytocim a som stale nervozna a v strese a moje telo sa uz asi zacina branit.
Po roznych ysetreniach to neurologicka uzavrela tak, ze mi predpisala neurol a ze si ho mam davat ked mi bude velmi zle. On fakt pomaha ale uz som ho nemala niekolko mesiacov, takze ani netusim ci to napriklad zamerie na tu roztrzitost alebo ako mam nazyvat to ze sa mylim...zamienam podobne slova...ale minule sme sa bavili s kamoskami a vraj sa to stava obcas kazdej, napriklad vcera sme boli na vylete a bolo to super...vyjadrovala som sa ako bolo treba a ani som nemala ziadny negativny pocit...a ja som typl cloveka, kotreho hociaka malickost hned vytoci a som stale v strese, takze moje telo sa zacina uz branit...neviem sa ukludnit ani chvilu relaxovat...stale len mylsim na to zle, na to coho sa bojim a co musim...

zzuzzana

Inari
No ja beriem magnezium len v tabletkach, lebo sumive som tu ani nenasla nikde.
Ja sa mam fajn,skoncila mi skola vcera, mali sme mensiu party a dnes treba na nakupy :) Len to pocasie by mohlo byt lepsie.
Tak si uzivaj vikend :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk