Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

fida

tatiana26...díky za odpoveď,,,,:-))) pýtala som sa tu na fore...tých ktorí berú nejaké antidepresíva, či ich kľudne môžu kombinovať s antibiotikami...
myslela som, že tu sú väčšie skúsenosti..ako má môj gynekolog...ktorý pomaly ani nevie, čo AD-čka sú...on predpisuje hocikomu hocičo..a nepozerá nato, čo sa môže užívať súčastne a čo nie

tatiana26

Miško môj, ale veď alkohol je anxiolitikum, to si nič neobjavil :) v tom je práve jeho skaza... to je presne dôvod, prečo sa ľudia stávajú závislí na ňom

fida

halo..kde ste všetci...ako to riešite keď užívate Ad...a musíte brať aj iné lieky ako sú napr. antibiotika..a čo vitamínové doplnky?? to sa kľudne môžu, že

fida

ahojte, beriem antidepresíva...a gynekolog mi predpísal antibiotika Azatril a lieky Entizol a Entizol vagin.,,,ale neviem, či AD-čka môžem kombinovať s antibiotikami a Entizolom, kto má skúsenosť s kombinovaním liekov..poraďte

katkaxxx

ahojte moji zlati :) misko konecne si sa ozval - tie myslienky doverne poznam... daju sa prekonat, chce to cvik. inak tie co si opisoval - to su priznaky OKP, aj ked ono je to strasne tazke zaradit a zaskatulkovat.. ja som napr. tie myslienky mala tiez ale z dovodu strachu - proste mi to napadlo a ja som sa zlakla ze co ked sa to stane, alebo mi napadne ze sa bojim smrti a zacnem mat pocit ze umieram atd atd.. proste ja to mam na principe strachu a nie vnucovacich myslienok.. ako je to u teba? Lucka ahoj, promin, nebola som tu par dni - skola a tak, ja chodim na uni wien, kafco je fajn napad, tak by sme to mohli niekedy aj s milosom dat dokopy :) taka kava vo Viedni potesi :D Milos ja som nevedela ze ty si vo Viedni, som myslela, ze niekde inde v Rakusku.. Lucka tie pocity co si opisovala tiez velmi dobre poznam, mna hlavne v posl. dobe tie derealky dost navstevuju, vcera mi bolo niekolkokrat na odpadnutie.. Lucka urcite ze to na teba vplyva ze si v cudzom prostredi, nemas okolo seba viacero blizkych ludi (spominala si ze byvas s priatelom, tak aspon ze toho mas), ja som na tom podobne, aj ked byvam v BA, ale jediny clovek o ktoreho sa mozem opriet je prave priatel.. treba sa obklopit ludmi, kamaratmi, chodit von, proste mat program a nesediet sam doma, lebo v takej situacii by na kazdeho prisli depresivne myslienky, to je jasne. drzte sa :)

misiak

Mozem aj darovat tanicka :) ale nie tebe.na mna ta nervozita obcas pride aj s alkoholom aj bez.ale po alkohole som kludnejsi to je fakt.posobi ako anxiolitikum :)

tatiana26

Miško no fuj... nechceš ich rovno niekomu s láskou darovať? :) do smrti ti budú vďační za taký dar... Miško ale si písal - tusím včera - že si bol so ženou na prechádzke namiesto piva a že si z toho nesvoj... tak niečo to s tým spoločné hááádam len bude mať

misiak

Milos neskodi.ale nieje jedno :D ale neskodi mi ani 5.je to somnou zvlastne.raz za cas ma prepadne strasna uzkost a strasne pocity.ci pijem alebo nie.neviem preco.testoval som sa az az.aj som sa skusal stat a nic.potom nepijem a pridu stavy.neviem.absolutne na to nema vplyv ci pijem alebo nepijem.jednoducho raz za caspridu a to chcem eliminovat.uz ich nechcem.asi ichprenecham niekomu druhemu :)

Kachita

Milos, dakujem za posledny prispevok. To o kofeine som nevedela a myslim, ze to ma urcite spojenie so mnou. Ja kavu milujem, aj ked ju pijem iba raz denne.
Ale mas pravdu,ze musime zit viac svoje zivoty a byt viac egoisti.
Posobis velmi mudro, ale velmi :) Akosi si ta ta panika zuslachtila :))
Este trenujes?

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk