Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

zzuzzana

Mattoo tak vela stastia :) Ale podla mna by si mal niekoho ohladom toho vidiet, nemusis brat tabletky, ale aspon by si mohol zistit priciny a psycholog by ti mozno pomohol naucit sa nejake sposoby ako to ovladat. Treba sa naucit vsetko o tom s cim bojujes :)

Mattoo

Ahojte. Uz asi 5mesiacov trpim derealizaciou mam pocit, ze vsetko sa mi iba zda. Tento pocit mam nonstop. Mam 17r. a ked si predstavim, ze mi to ma trvat cely zivot tak mi je z toho zle. Uz vazne neviem co mam urobit aby som mal akotake zlepsenie. Dakujem Vam za rady.

Kachita

Tatianka, ja som vo sne skoro cely den, malokedy mam pocit, ze vnimam realitu normalne, stale akoby som sa na svet pozerala spoza skla a ked mam dobre hodiny a vnimam svet ako ked som este bola mala, teda vsetko normalne, je to taka radost :) Ale stale stale mam derealizacie. Najmenej to vnimam doma, alebo v priestore uzavretom ako dom. Akonahle idem po ulici je to tazsie, tazko sa mi vnima ulica a musim sa namahat aby som si vsimla auto a aby som si uvedomila ze to auto, co ide proti mne, ide proti mne naozaj a ze to nie je iba taky film. A velmi ma deti predstava mat deti v tychto stavoch. hoci, viem uz aj v pohode soferovat. Aj v tychto stavoch.
A to zivanie, ked tak v excesoch zivam, to je znak uzkosti?????
To vaaaaazne???
Lebo to je pre mna strasne cosi, mam pocit ze dycham moc a moc a nic. Len zivam a nie som schopna pohybu, akoby mi srdce kolabovalo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk