Úzkosť

zuzana12345

tobi tie injekcie poznám bolel ma celý zadok ale pomohli.Magne B6 som mala doma už dávno ale užívala som ho len keď ma to náhodou napadlo.Až asi tri mesiace sa ho snažím užívať pravidelne,len mám strach že čo to spraví keď ho prestanem brať,veď do smrti sa na to spoliehať nemôžem

tobi

magne B6 je naozaj velmi dobre..sice teraz mam len nejake magnezium z dm drogerie...ale zasa sa vratim k B6...inak ja som tie tablety magne B6 brala skoro cele tehotenstvo...)))mala som na zaciatku vyssi tlak a pulzy rychle, a lezala som v nemocnici a ked ma prepustali nakazali mi kupit si prave magne B6..a dokonca som tam dostavala aj injekcie magneziove...

tobi

magne B6 je naozaj velmi dobre..sice teraz mam len nejake magnezium z dm drogerie...ale zasa sa vratim k B6...inak ja som tie tablety magne B6 brala skoro cele tehotenstvo...)))mala som na zaciatku vyssi tlak a pulzy rychle, a lezala som v nemocnici a ked ma prepustali nakazali mi kupit si prave magne B6..a dokonca som tam dostavala aj injekcie magneziove...

zuzana12345

sunie ja nefajčím,nepijem alkohol ale kávu si dám tak 2 krát denne,len mám pocit že už som vyskúšala všetky dostupné vitamíny ktoré existujú.Zo všetkého toho mi však najviac pomohlo magneB6-To teraz užívam pravidelne každý deň 3krát a fakt mám pocit že zaberá.Po dlhom čase som až minulý týždeň dostala atak u zubára v čakárni asi dva dni som sa preberala a už je opäť dobre.Skúšala si magnézium?

sunnie

tak ja vobec nepijem alkohol ani kavu, stravujem sa dost zdravo, cvicim, vela spim, berem vitaminy pomaly aj s obalom, cajiky, chodila som na terapie. NIC z toho nepomohlo. jedine AD aj to som nemala kazdy den ruzovy.

Inari

ved uz som si stokrat povedala ze to kaslem a skusim este raz ci mi tie druhe zaberu, ale vzdy to nejako ustojim a poviem si ze nabuduce:)
viem ze sa pri nich nemoze vela alkoholu, ani nechcem vela :)) ale kolko je malo?? resp. akurat?

tobi

inari, ja si myslim,ze urcite by si mala mat doma na ukludnenie...mne to velmi pomahalo pri tych najvacsich atakoch na zaciatku...ja som brala frontin, celych 6 tyzdnov, ale uz mi ich potom vysadila lekarka,ze by sa uz dlhsie nemali brat...ale este aj teraz ich mam stale v kabelke, pre kazdy pripad ))))no a beriem aj AD cipralex...mozno by si mala skusit aj antidepresiava...

tobi

alexfizz, presne tak ja ked som bola vyhladnuta, vedelo mi byt zle a samoska som sa zlakla...a preslo to do uzkosti...ale co som nikdy nechapala, ze aj ked som sa najedla, a niekedy ani nie velmi bolo mi tazko a tiez som citila zvlastne napatie, preskakovanie srdca..proste som nebola ok...pa

Inari

som v zahranici, bolo by to tu asi s terapiami zlozitejsie..mam pocit ze v cudzom jazyku aj ked ho ovladam celkom slusne by to bolo divne..ze by som sa tak nevyjadrila ako potrebujem..a ani neviem ako to tu presne chodi, ci sa za to plati a kolko a pod. pockam ked pojdem domov..ale ani to velmi nepomoze lebo len na par tyzdnov, ale urcite niekoho vyhladam..len to bude az v lete..dlhaa doba