Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tati

tobi,ja som minule citala knihu,ktora spajala hemeroidy s neochotou 'davat'...mala by si hodit zopar drobnych zobrakovi,poslat satstvo do charity alebo nieco podarovat a vraj sa to zlepsi:-)

tati

lucia 87 ja som mala tiez podobny zivotny styl.popri studiu som si prilepsovala ilegalne vo viedni,takze so skriptami na barovom pulte som kazdu chvilu ocakavala kedy ma chytia a deportuju na slovensko:-)po promociach,ktore su minimalne dvojnasobne horsi stres v porovnani s maturitami som hned odisla do irska a bez znalosti jazyka si hladala pracu tu,takze opat neuveritelny stres a do toho este riesila vztahove problemy a podporovala vecne nestastneho a depresivneho ex-priatela.a vysledok uz vsetci pozname-uzkost....cestou na dovolenku som zacala vracat a triast sa a uz mi to zostalo:-)teraz uz len dufam,za nas vsetkych,ze je z toho cesta von a ze jeden po druhom sa z fora vytratime lebo budeme taki stastni,zdravi a hlavne bez uzkosti,ze uz nebudeme mat o com pisat:-)tak nam vsetkym prajem krasny den!

tobi

ale je zvlastne, ze aj tento problem moze suvisiet s psychikou...nikdy by ma to ani nenapadlo..az raz mi to tu napisala tanicka)))ale je to asi tak, lebo som mala v podstate ked som bola pubina uz vtedy problem s tvrdou stolicou....ako ta mrcha posobi na vsetko...(((

tobi

tak to s tym zivanim je fakt "sranda"...)))ako sa dnes mavate? ja trochen od rana malinke zavrate...ale poho...az na moj dalsi problem z hemeroidmi...chvilu dobre a potom zasa zle..ako s mrchou))))) ale nie mam kazde rano tvrdu stolicu a zazivam muky na wc-ku...ale oddnes som zacala papat vela vlakniny, dufam,ze sa to zlepsi...lebo mam fakt obavy ist na to vysetrenie..blue...ale bojim sa, ze coskoro budem musiet..uz mam aj papier od obvodnej, ale stale vaham....papa drzte sa..

sunnie

lucia mne to zacalo tiez z dlhodobeho stresu, pretazenia a rodinnych problemov, takze sa vlastne ani necudujem, niekde sa to na organizme muselo prejavit.

tiez si myslim ze sa to neda uplne vyliecit, mozes mat obdobia (aj roky) ked si ok a potom sa ti to vrati (vlastna skusenost). nehovorim ze nie su mozno aj vynimky, ale nepoznam zial nikoho kto sa uplne vyliecil.

kachita sranda s tym zivanim, ja to mam niekedy tiez-som uplne otapena, zivam, ledva drzim oci otvorene ale spat sa mi neda kvoli nepokoju, bucha mi srdce a tak.

TOME

lucia 87 ...niekoho takeho poznam... Je to moja mama ... ked bola dievca.. tiez sa jej stalo toto co nam .. a tiez s tym bojovala dlho ...ale uz roky rokuce je v poriadku :) ...takze Urcite sa z toho dostat da... Ale chce to velmi velmi vela prace.. Ja som sa z toho uz druhy krat v priebehu dvoch rokov dostal (zatial nie na 100% ale to co mi je teraz je uplne smiesne).. A aj ked si myslim ze sa to este zopakuje...urcite nezufam... Musi to prejst... :) drzim palce

tobi

ahojky...lucia87, ja tiez myslim,ze vyliecit sa to neda...len sa mozme naucit s tym zit((((ale ako, no nie? ked je to ako si napisala hrozna pliaga...poviem ti, ja som prve ataky mala ked som mala asi 18-19 a v juli mam 28...ale samoska, nemala som to vzdy, niekedy mi bolo dobre rok, dva a potom sa to vratilo...ale po novom roku sa mi to vratilo asi tak po roku a ten atak bol taky hrozny, asi najhorsi(((musela som ist na pohotovost...a ako pises, aj mne nieco pichli a mala som ist domov spat, ale...ja som vobec nemohla zaspat a zaspala som az niekedy v noci..bol to moj nnajneprijemnejsi atak a trval neskutocne dlho...po tom vsetkom som zmenila psychosa a mam teraz dost dlhu cestu pred sebou s cipralexom, beriem ho uz asi 4 mesiace a citim sa urcite lepsie))))pa kata

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk