Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

zzuzzana

Tome to su magneziove tabletky a jedna ma 1000mg..a ma sa to brat raz denne, tak snad to je ok :) Tu sumive magnezium kupit nemozem to predavaju len v tabletkach.

Fida no neviem raz dobre raz zle, ale mne to zacalo asi v januari, brala som asi 2 tyzdne xanax na vecer ale to mi vobec nepomahalo akurat som potom spala dlho tak som to prestala brat lebo ja mam v pohode spanok aj bez tabletiek. Idem na terapiu skoro a tabletky sa brat nechystam zatial.So srdcom problemy nemam, nemam ani busenia srdca. Mala som uplne na zaciatku asi 3 krat ked som mala panicky atak ale odvtedy to nemam akurat uzkost a ine fyzicke priznaky.

TOME

az 1000mg ??? neni to nejak vela? Niekde som cital ze clovek by mal denne prijat okolo 300mg magnezia v strave... Ja som zo zaciatku tiez bral asi 3x denne sumive ale to bolo dokopy 750mg ... a ked som bral viac prehanalo ma z toho...

zzuzzana

Tome no tak nejak nerealne..ja neviem zdali sa mi uz take divne veci ze mam prilis lahku hlavu a tak..neviem ci som si to len namyslala..:)
Fida magnezium mozes pouzivat aj s AD myslim, ja sice AD neberiem ale denne beriem 1000mg magnezia ked nezabudnem :)

fida

ahojte, trpím tiež ako ostatní úzkosťou...a panickou poruchou, dva mesiace beriem Citalec, a k tomu Frontin...alebo občas lexaurin, myslela som si, že mi to pomôže ale už asi tri týždne sa cítim zle, zas mám také zvláštne stavy, a za poslednú dva týždne som mala dva príšerne silné ataky-myslela som, že už končím
včera v noci mi prišlo zas zle, taký čudný pocit pri srdci a cítila som ako mi srdce vynecháva!!!!!-tak sa toho bojím, má tu niekto podobný problém s tým akokeby vynechávaním srdeč.rytmu??? inak vôbec nemôžem spať, už som bezradná, a chcem sa opýtať, keď užívate AD môže sa kľudne užívať aj Magnezium v akéjkoľvek forme??? ja mám nejaké tabletky magneziové-len neviem, či sa môžu kombinovať s AD, pekný deň..a prajem nám všetkým.....aby sme sa konečne z toho dostali a bolo nám fajn...

TOME

Zzuzzana ....fyzicky myslis nieco take ako pocit nerealna alebo ako keby sa mi to snivalo? ..U mna to bol skor opak ..zdalo sa mi to az prilis realne a to ma desilo...

tati

ale nas pribuda!nie zeby som sa z toho tesila,ale mate aj vy ten ukludnujuci pocit,ze cim viac nas je tym lepsie,lebo tym padom viem,ze v tom nie som sama a ze to nie je az take nezvycajne ochorenie?mne inak tiez uzkost zacina ked mam pocit,ze nieco je definitivne,nemozem to zrusit alebo nemozem odist.mala som aj stadium,kedy som musela v autobuse vzdy sediet pri dverach a v kine pri vychode,aby som mala istotu,ze sa mozem kedykolvek dostat von.v tomto mi vsak velmi pomohlo irsko.nikto sa nad tebou nepozastavi nech sa akokolvek netypicky spravas a tym,ze pomaly dostavam z hlavy von to klasicke slovenske zmyslanie 'boze co si o mne pomyslia' sa to velmi zlepsuje,pretoze mi to zacina byt jedno.a to bude asi podstata celej mojej uzkosti.ked pride ten den,ze mi to bude jedno,tak pravdepodobne budem vyliecena:-)

zzuzzana

a mal si niekedy take pocity aj fyzicky?
Ja dufam ze ta terapia mi pomoze zistit priciny a viem ze pracovat na sebe musim a asi aj zmenit pristup, nepanikaarit :)

TOME

´´toto urcite niesom ja´´´.... to som si hovoril takmer vzdy.. uplne ine uvazovanie v kazdej situacii ... uz som ani nevedel čí som ... Ja si myslim ze terapija je dobra v tom ze ti pomoze zistit priciny tvojho stavu a hlavne ich pomenovat... to ti potom pomoze v praci na sebe..

zzuzzana

Este som sa chcela spytat ci mate niekedy pocit ze to nieste vy? Zle sa to vysvetluje ale niekedy mam take pocity akoby som to nebola ja, napr si nahovorim ze si necitim jazyk alebo sa mi zda akoby mi sibalo ze to niesom ja, neviem to vysvetlit ale je to divne. Patri to k uzkosti?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk