Úzkosť

Inari

ahojte, zvacsa vas len citam:) ale dnes mi je tak zle ze to musim zo seba dostat.. normalne je pri mne priatel tak sa vsetko da predychat (sama sa cudujem akym zazrakom) ale dnes ako naschval nikde nikto do noci.. od rana nam tu prsi a ide mi roztrhnut hlavu, najma vzadu, strasny tlak..snazim sa presviedcat ze je to "to", toci sa mi svet, na odpadnutie..aj ked som sa uz stokrat ked mi bolo dobre uistovala ze ked to na mna pride viem o co ide, ten strach ze je to predsa len nieco fyzicke ma chytil zas..povedzte mi ze mi sibe a hned mi bude lepsie ;)

tatiana26

Noo, nejako sa nám to tu rozbehlo, starí známi sa vracajú, parádka :)

ROMAN neviem prečo si po dvoch týždňoch tie lieky vysadil... oni sa nesmú len tak naraz všetky vyšmariť, to sa nečuduj, že ti je zle...

ZUZKA ty sem vždy napíšeš, že už si si myslela, že si z toho von :) ale podľa mňa ti je oveľa častejšie lepšie a horšie, tak sa teš z toho... Inak to aj mne sa stáva niekedy, že akoby mi vypol mozog, sa cítim ako debil potom, úplne mimo reality...

SUNNIE ty by si nechcela ísť na tú péenku si oddýcnuť? Teraz mysli na dieťa, neprepínaj sa v robote, čo si...

TOBI magnézko sa môže jesť stále, to vôbec nie je obmedzené... a či to kúpiš v lekárni alebo kde je jedno, len si pozri, že koľko obsahuje magnézia, lebo ak napríklad len 100mg, tak to ani nekupuj, to je o ničom, aspoň 250 mg aby malo.

TATI ty moja stresaňa...:) odkiaľ ty vlastne si? Apropo mail ti prišiel? lebo mne odpoveď nie :)

KATKA30 tak teba som tu už ani nečakala :) S frajerom ako?

Inak je to asi hnusné, ale som rada, že ste tu písali, že vám je zle každý deň skoro, lebo mne tiež...proste máááálokedy je taký deň, že si večer poviem, že mi nič nebolo, že pohoda (možno 2 do mesiaca)... teraz mám nejakú krízu stále, menštruácia taká, že sa idem od bolesti vyšinúť, to počasie, tlak, točáky, stále len odpadnúť, to tragédka... ale veď zase prídu lepšie dni...je tak? :)

katkaxxx

tati nemysli na to a neklad si na seba take naroky. ak nieco ocakavaju, tak nech ocakavaju. ty sa budes spravat podla toho ako sa budes chciet spravat a ako sa budes citit a podla mna ked sa zbavis toho tlaku - toto musim, toto nesmiem a takato ocakavaju ze budem - tak sa ti urcite ulavi a nebudes to ani riesit. chce to cvik, ale zvladnes to :) nestresuj ;)

tati

ahojte!na mna uz pomaly prichadza 'vzrusenie' z cestovania a pevne dufam,ze neprerastie do uzkosti.pre mna je to vzdy stres ist domov.vsetci ma ocakavaju vysmiatu,zabavnu a ja citim ten tlak,ze co ak nebudem vysmiata a zabavna a miesto toho sa budem triast a citit zle.doma mi budu vyvarat a co ak ma bude napinat na vracanie a vsetkych sklamem...viem,ze malujem certa na stenu,ale ved viete ako to je.raz ste to zazili a potom sa uz len bojite,aby sa to neopakovalo:-(

TOME

livula_ to som si na zaciatku myslel aj ja.. kym som este nevedel ze nieco ako uzkostna (alebo panicka) porucha existuje .. googlil som a nasiel tuto stranku a tento chat :)

sunnie

ludkovia moji ja bojujem jak lev s tymto svinstvom. poslednu dobu kazdy den schytam bud atak alebo haluze, citim sa jak mimoznik domaci :( ale nejak som sa predsa pozbierala a fungujem v praci z poslednych sil, uf. pojdem v dohladnej dobe na kontrolu psych. tak som zvedava, liekom sa chcem teraz urcite vyhnut.
drzim palce nech sa mate lepsie ako ja :)

sunnie

Roman ja som brala xanax a seroxat, ale vobec mi nerobili dobre, tak som musela zmenit lieky. Dost mi pomohol cipralex a lexaurin na pp a depresie, ale celkovo je to individualne komu co zaberie.

livula_

Dobrý deň,
som tu po prvý krát a myslela som si že som jediná až kým som si svoju chorobu nenašla na internete. Aj ja bojujem skoro každý den.Niekedy mam pokoj aj týžden a niekedy nie. Ale snažím sa to zvládať.

TOME

Zzuzzana dakujem :).. Opisala si to presne... citim sa zle ...kludne aj kazdy den .. ale medzi ludi mozem ,do skoly tiez.... a nezasahujem mi to do kazdodenneho zivota nicim ... no.. iba tym ze ti to pekne zneprijemni den a si stale akoby v depke...