Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

No musím povedať, že dnes to celkom šlo a som relatívne spokojná... na pár výkyvov to bol celkom príjemný deň... to krásne počasie tiež veľa robí...

TOME

Ahojte vsetci :) Ako sa vam dari? ako travite tieto slnecne dni? Uz som tu davno nevidel ludi ktori tu prispievali casto...

tati

ahoj tani...no,ja som mala tiez tieto pocity,ked ma to z nicoho nic v januari chytilo a pisala som sem po prvy krat a nedokazala som si predstavit,ze sa takto budem citit tyzdne,mesiace,ci nebodaj roky!!!ak ti to pomoze,aspon v myslienkach som s tebou nech ta to cim skor prejde a nastupi opat obdobie kludu:-)co sa tej cestovky tyka,mozno ti mozem pomoct,kedze robim v hotelovom priemysle.daj vediet o co konkretne mas zaujem a ja sa na to pozriem.

tatiana26

SUNNIE ďakujem, si zlatá. No problém s tou CK je ten, že iba táto ponúka presne to, čo ja hľadám, inak by som šla cez známejšiu. V práci je to zatiaľ v pohode, aj keď fungujem so zaťatými zubami miestami... ale fúúúú, fakt neviem, čo sa to deje... ráno ma zas atak obchádzal... no nič, musím ísť na tú sviňu odzačiatku...

sunnie

tani jasne ze to nemusi prejst za pol hodinu, ale podstatne je ze prejde. nuz musime vydrzat, v praci je to dvojnasobne tazke.
ta ck mi nic nehovori, asi by som isla cez pobocku nejakej znamejsej ck, pre istotu.
tome nemozem brat ziadne lieky nie to este AD lebo som tehotna.

tatiana26

prosím vás mám otázku úúúúplne od veci, ale keď sa tu už poznáme, tak si to dovolím... nemáme niekto nejakú osobnú skúsenosť alebo nejaké info o cestovnej agentúre AFRA? thx

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk