Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

TOME

sunnie... to je moj pripad.. pred rokom a pol to zmizlo... aj som na to zabudol.. a od februara som do toho znova skocil rovnymi nohami :( ...z najhorsieho so von.. aj ked zle byva ..nespustam sa
sunnie... nic nemozes brat?

tatiana26

SUNNIE kiežby to u mňa bolo tak, že atak príde, odíde a ideme ďalej... mne bolo ešte stále zle z toho utorkového ataku a dnes ďalší... po neurole som sa len trochu vzkriesila, ale zle mi je stále ako psovi... tú polhodinu by som vydržala v pohode, lenže u mňa je to niekoľko dnová až týždňová záležitosť, vravím, že u mňa to ide v takých ťahoch...ale tento by už mohol skončiť... odkedy chodím do práce, to jest od tohto roka, tak mi takto festovne zle tak dlho nebolo... preto stresujem...

sunnie

tani drz sa, ved bude aj lepsie :) ja teraz nic nemozem brat tak bojujem ako sa da silou vole, ale az na par horsich chvil to ujde :)

sunnie

tome zakernost tejto choroby je prave v tom ze sa ti to moze opakovat kedykolvek a pride z cista jasna ked to necakas. mozes byt aj rok OK a uz si cely tesivy ze si za vodou a potom ta to slahne na uplne dno. zatial sa mi najviac osvedcilo myslenie typu pride odide a tu chvilu pocas ataku nejak uz prezijem :)

TOME

tatiana26 ....ja som tiez zhrozeny ked sa mi to po tyzdni pokoji v navaloch vracia nazad...a tiez si nedokazem vtedy nahovarat lepsie dni .. a ani to nejde. Nesmies sa tak sledovat a kontrolovat si priznaky... Ja som dnes normalne na chvilu zabudol ze mam nejaku PP :) ...niekedy rozmyslam ze keby na to zabudnem .. tak sa mi to uz mozno nevrati.. hmm...

tatiana26

Mne to vždy ide v takých "ťahoch"... Buď mi je zle alebo dobre... teraz mi je zle už týždeň skoro...a tak sa mi hlava točí, že som si zas dala neurol. Vôbec sa mi nedarí byť trpezlivá a nahovárať si lepšie dni...potrebujem niečo, čo mi zastaví tiet zlé...totálne mám pocit, že sa skrátka zvalím, odpadnem a je pokoj...fakt sa mi to vrátilo, či čo?

Bondi

Dobrý deň
Chcela by som sa spýtať či niekto nepozná nejakého dobrého hypnoterapeuta...ten jediný ma vie dostať z mojich depresií....ďakujem

TOME

tatiana26 ...mne samota tiez velmi nepomaha... s priatelkou sa nevidime az tak casto (koli skole) tak som vacsinu casu sam.. a to mojej psychike tiez velmi nepomaha .. neboj nic.. prejde to.. zas bude dobre obdobie.. to si vravim vzdy.. vravim si to aj dnes... par dni je zlch .. ale vela je dobrych.. :)

tatiana26

Božemôj, teraz mi tuším ani to jedlo nepomôže...neviem, či ma začína ubíjať samota alebo čím to je... ale prestáva ma to baviť... fakt mi je hrozne posledné dni, čo to nemá konca? Normálne mám depresívne myšlienky, kurňa... a stále sa mi zdá, že odpadnem... nieeeeee, ja už nechceeeeem... Asi idem čítať Praška zas, ach

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.