Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

misiak

kachita dakujem za opytanie.vyzera ze ten seroxat ma nieco do seba.
je mi lepsie takze asi zabrali(dokonca aj na sex mam stale chut takze je to ok :)
aj ked prve tyzdne mi pripadali ze funguju presne naopak ale zevraj to je pri ad normalne.
len uz mi dochadzaju a psych.mi neberie mobil par dni takze neviem ako dopadnem :D
veselu velku noc vsetkym a neprezente to s alkoholom :D
vela vody a sibacov zelam nasim dievcatam.

Kachita

Sunnie, gratulujem!!!!!
Ja som si ista, ze ti dieta prospeje, urcite. Budes sa centrovat na male dietatko a nebudes moct analyzovat tolko seba. Bude to zdroj lasky na cely zivot :)))))
Ja som tu dlhsie nebola, nastastie mam teraz vela aktivit, vela prechadzok a nemam pomaly cas mysliet zle. Ale viem sa stale vyuzkostit do nepricetnosti :( Pravda je, ze sa mi nechce na sebe pracovat. Mala by som veru. Ale aj k tomu dojdem.
Prajem vsetkym krasny Velkonocny pondelok :)

Veve

Ahojte
Strašne dlho som tu nebola ale nezabudla som na vás:o)Malá Veronika bude mať na buduc.týždeň 14 mesiacov.Ešte sama nechodí ale snaží sa a už urobila tri kroky sama,takže už to dlho nebude trvať a bude si cupitať sama.
Sunnie aj ja ti tiež gratulujem...naojzaj mať vlastné dieťa je tá najkrajšia vec čo môže ženu stretnúť.Stať sa matkou je krásna ale hlavne zodpovedná vec.
Mne veľmi psychicky pomohlo to že sa mi narodila malá.Po narodení sa mi psychic.stav zlepšil a už nemávam tak často záchvaty.Len po narodení dcérky som mala popôrodnícku depku a tak mi museli zastaviť kojenie,inak by sa mi to zhoršilo.Začala som užívať Seroxat ktorý doteraz užívam a to mi tiež veľmi pomohlo.
Teraz je to už o niečo lepšie.Psychiatrička mi nechala dávku 1 celú a 1/2 tab.denne.Zatiaľ mi túto dávku nechala a až keď sa budem dlhšie cítiť dobre tak mi ju zníži.
Miloško som rada že si si na mňa spomenul.A ako sa máš ty?
Môjho priateľa z predošlej práce prepustili ale tento mesiac začal pracovať v Čechách na želez.stanici ako staveb.robotník.Tam lepšie zarobí ako tu na Slovenku.
Tak sa zatial majte a ešte sa tu ozvem.Papa

tati

vesele sibacky prajem!!!ja ked som povedala,ze u nas nie je zvykom schovavat vianocne vajcia v trave,ale dobre vysibat a poliat vodou, aby sme boli po cely rok zdrave,moj priatel ostal sokovany a spytal sa ma ci z toho nemam traumu!!!vraj ako mozme byt taki barbari:-)tak si to pekne uzite a popravde musim priznat,ze mi budu chybat tie luxusne vonavky a'la konvalinka a diva ruza,ktore nasi chlapci tak radi pouzivaju pri tejto prilezitosti:-)

agaven

ahojte peknu leku noc no u nas v rodine mame brusnu chripku najhorsie je teras na tom dieta moje ale čo už cajik pije ale brusko bili hlne že už nevraca len ju prehana sunnie gratulujem jej babenko no držte sa ahojko zatial ja sa mam dobre lieky jem nejem ako kedy podla potreby ahojko

katkaxxx

jej ahojte, kolko vas tu je novych :) Sunnie gratulujem!!!!! :)))) to je super novina, verim, ze vsetko zvladnes a budes mat obrovsku radost z dietatka! drzim palce :)) a vsetkym vam prajem pekne sviatky :) ja uz som skoncila kognitivno-behavioralnu terapiu, terapeut povedal ze som spravila velky pokrok a ze uz ovladam "triky" ako na to atd. urcite mi to moc pomohlo ale este citim ze nie je vsetko uplne v poriadku a bojim sa ze ani nebude ked clovek stale zije v stresoch a rodinnych problemoch.. mimochodom nepredlzili mi zmluvu v praci, takze som teraz cely april nezamestnana :) ale uz sa mi crta nova praca, caka ma pohovor, tak uvidime :) este mi terapeut navhol iny druh terapie u jeho znamej - psychoanalyzu - ta by mi pomohla urovnat si v hlave mnohe dalsie problemy ktore mam, tak myslim ze to skusim tiez :)) vonku je krasne, tieto dni su nadherne plne slniecka tak si ich pekne uzite :))

adka000

AHOJTE dievcata a chlapci ,tak tu mame VELKU NOC .Prajem Vam aby ste ju prezili v zdravi a nadherne a hlavne bez mrchy.Dievcatam vela vody a chlapcom vodky majte sa krasne .AAHHOOJJ!!!!!!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk