Úzkosť

škorica

Ja sa tiež začínam nejak pozorovať, ale snažím sa hovoriť si že telo si aj samo pomôže, nemôžem predsa s každou maličkosťou chodiť k lekárovi, ale keď niekedy sa mi tá maličkosť javí ako vážny problém. Tiež som si už povedala, že nebudem čítať stránky o chorobách a keď mám nejaký problém vždy sa sem vrátim. Všetci mi hovoria že keby som chodila do práce nemala by som čas rozmýšľať za všetkých.

ina

Ja som užívala stimaral a kupele magneziove.Neviem čisato môže užívať s tymi liekmi ktore máš ty,ale mne vtedy povedala tá pani čo mi to predávala,že sa to može so všetkými liekmi.Aj dcere som vtedy kupila na imunitu niečo neviem už ako sa to volalo a ona užívala aj antibiotika.Viem že sa to nemôže s homeopatikami kombinovať .Coronal užívam od februara.Ale nebolo mi hned lepšie.Ked som si dávala neurol bolo to ako tak, nemala som také paniky ale stale som myslela kedy to pride anervozna som bola hlavne večer.Nemohla som normálne zaspať.Ked ma začalo niečo bolieť alebo trpnuť hned som mala pocit, že ide na mna infarkt.A čo mame spoločne, myslela som si, že je zbytočne brať take lieky na ktore si zvyknem a bala som sa že to potom bez nich nezvladnem.Proste nemalo to hlavu.Na jednej strane som si myslela, že mi je niečo vážne na druhej som sa bránila takým liekom.A to som sa všetkého bala, či môžem to či ono.Doktor mi povedal, že sa mám viacej pohybovať, cvičiť, bicyklovať behať a ja som sa bala, či mi to neublíži.No kolotoč?!!!Išla som na masáž a od tiaľ som mala pocit, že mi tuhne celá hruď, trpnu ruky.Je to psychika potvora.Už je to lepšie,večer si varím čaj na nervy alebo medovku, kávu pijem len rano, alkohol nepijem žiadny,keď mi začne niečo trpnuť alebo mám blby pocit, natriem si chrbát aby sa mi uvolnilo svalstvo alebo si dám ten kupeľ magneziový a snažím si hovoriť nestaraj sa oni si poradia aj bez teba a konečne sa staraj o seba!

škorica

Čau Damaxy, ja som chcela užívať xanax, ale ked som povedala lekárke že krabička mi vydrží aj rok, tak že to nie je dobré liečenie.Že vraj xanax je dobrý tak na týždňové preliečenie stresu a nie na vlečúci sa problém.A čo sa týka psychologičky tak tej idem 6.7. až vtedy vyšiel na Mńa čas. Psychologovia sú plný. Keby neprišli tie prebdené noci tak tej psychiatričke nejdem skôr ako psych.

škorica

Ešte som zabudla a môžem vôbec brať tie prípravky od Energy / Kong kong, Stimaral a balneol do kúpela/ s tými od doktorky ?

ina

škorica ja som tiež užívala prípravky ENERGY.Okrem toho že mi vybielili peňaženku tak nič moc, neviem koľko by si musela toho vypiť ale už do toho peniaze nevrážam.Ja mám panicku poruchu, uzkosť.Užívam coronal a homeopatiu.Na začiatku som užívala aj neurol asi mesiac.Homeopatie verím ale nie je to tak rýchlo ako som si aj ja predstavovala.Najprv, tak ako aj damaxy piše, treba sa naučiť myslieť pozitivne.Niake lieky ti nepomôžu ked sa nezbavíš v sebe samej určitých vecí ktore ťa tam doviedli.Samozrejme u každého je to inak.Ja som mala a aj mám neuveriteľne problemy v rodine, ktoré sa nedajú zmeniť.Ale snažím sa myslieť inak a tešiť sa z iných vecí, ktoré som možno nevidela alebo zanedbávala.Asi som sa viac ľutovala a pozorovala a trápila nad vecami ktoré aj tak nemôžem zmeniť.Chcela som zmeniť celý svet, všetkých okolo seba a musím zmeniť svoje myslenie.Damaxy má na to veľmi dobré názory aj vdaka nej som s tym začala iným smerom bojovať.Ja som nazačiatku neverila nikomu.Zdalo sa mi že mám vážne zdravotné problemy so srdcom, lekári na to kašlu a mne je stale horšie a horšie.Ja som ani psychiatričke neverila
Myslele som si nevie čo mi je tak si vymyslela uzkosť a ja za tým mám určitie niečo so srdcom?!Na týchto a aj iných stránkach som pochopila, že majú aj lekári pravdu.Ešte stále sa bojím o svoje deti, riešim problémy v celej rodine, trápia ma problémy mojich známych.Ale snažím sa.Nehovorím, že je to ľahké ale ked si predstavím, že by ma to mohlo odrovnať a nebudem sa mocť tešiť z ich radistí a uspechov strasue ma zima postavím sa a začnem hned neaku aktivitu,čítam veľa som začala čitať taku ľahku literaturu, nič ťažke, nič smutne,snažím sa ani nepozerať žiadne smutne filmy, nerozpravať na tému a vieš čo sa stalo tej a čo tomu.Neboj spolu to všetky zvládneme.Chlapi sa vykecaju pri pive a my sa tomu predsa nemôžeme poddať.Moj si ide zabehať, stretne sa s kamarátmi a ja som doma revala a chytala panicke zachvaty, lebo mne nevie nikdo pomocť.Ked si nepomôžeme sami nikto nam nepomôže.Takže hlavu hore, je čas pre nás.

škorica

Práve som sa vrátila od jedného pána čo sa zaoberá meraním energie v orgánoch a liečením prípravkami Energy. Ten mi povedal, že si mám dať do poriadku obličky, že mi slabo pracujú. Nechala som tam 2100 Sk a neviem či som urobila dobre, či to nie je len biznis ale súvislosti v tele mi vysvetlil podrobne.

damaxy

takže škorica,mohla si byt dalej,ale je to chválihodné,že si to chcela zvládnut svojpomocne.Vyzerá,že treba pomoc zvonku.Kým si telo zvykne na lieky tak to chvílu trvá,ale potom sa dá.Prečo si nechcela xanax?Ak sa chceš vyhýbat liekom proti nervozite skús si dávat magne B6,to je stresový minerál,z neho budeš uvolnená možno trochu ospala,mne to dobre robí a niekedy si ho vezmem aj pred spaním.Nebol by dobrý aj psycholog? Na niektoré problémy je dobrá rada a usmernenie vhodnejšie ako papkanie liekov,lenže príde aj také štádium,kedy to bez nich nejde.To už musíš posúdit sama.Ber to ako normálnu chorobu,lebo myslím si,že ludia sa zbytočne vdaka predsudkom bránia psychiatrom.Potom bojujú tajne a nakoniec zakotvia na psychiatrii a liečba trvá omnoho dlhšie.

škorica

Tak a som tam, kde som nechcela byť v útorok po vyčerpávajúcej noci cez ktorú som zase nespala ani 5 min som sa rozhodla ísť predsa k tej psychyatričke u ktorej som bola 12.5.06, ale lieky som nevybrala, lebo som to chcela zvládnuť sama so Sedativom PC. Cez deŃ bývalo celkom fajn, ale keď sa dostavila nespavosť, tak to som už fakt vyčerpaná. Dala mi lieky Paretin a Atarax. Je mi od nich zle od žalúdka, ale lekárka povedala, že mám vydržať a potom bude dobre. Užíval to niekto?

damaxy

v dome je to stokrat lepsie,hoci v bytovke som mala dobre susedy aj kam z detstva po tej stránke to bolo lepsie,s monadou nemam skusenosti,ale chod pomoze ti to, dolezite je zmenit prostredie,stretnes novych ludi to ta inspiruje a posilni