Úzkosť

damaxy

tobi, masáž, ty sa máš. A pekne si ju uži.
Čiže zajtra ťa čaka príjemná vec, niekto ti pomásíruje telíčko a ty si budeš len zhlboka dýchať a relaxovať. Veľmi chválim a odporúčam aj ostatným, dať sa kusok porozmaznávať. Dievčence, aj kozmetička je fajn oddych, aj nechty, aj kaderníčka, reflexná masáž aj sadnúť len tak z ničoho nič na kávičku a pozerať von oknom na tých ľudí čo niekam sa neustále ponáhľajú. Dajte ešte nejaký tip na relax nech môžeme vyskúšať pri čom sa nám uľaví, pri čom si nemusíme na nič myslieť, len pozorovať ako pravidelne a zhlboka dýchame a ticho si hovoriť je mi dobre je mi dobre je mi taaak dobre

tobi

ahojky TATI, kdeze pracoval? kde je HC? inak dnes som bola schovana u lekarky..bola som na krcnom na kontrolu, a aj na neurologii a poslala ma na masaze..tak som sa bola dohodnut na zajtrajsiu masaz...damaxy velmi pekne a dobre si to napisala..ja som tiez taky somar,ze vsetko musi byt vypratane, riad umyty atd..

tati

ahoj milos,damaxy,fida!naplno suhlasim s tym,ze je dolezitejsie vediet si oddychnut ako chciet mat vsetko vzdy perfektne upratane,ozehlene,nakupene a vybavene!len to pekne hodte na niekoho ineho,nech to spravi za vas!!!aj ja som bola taky somar,ze som chcela vyriesit vsetko za kazdeho a este stale sa obcas pozabudnem, ale ucim sa:-)tobi,moj ex pracoval v HC...a kde si dnes schovana?

damaxy

ahoj fida, ja sem chodím vás už len podporiť. K AD ti napíšem tolko, že zaberajú pomaly a je ten pocit, že nepomáhajú. Pomáhajú, ale veľmi pomaly. Pri psychike to vždy tak trvá, ale bude lepšie. Vieš, toto je trochu dlhší beh, ale dobehneš. Pri ďalšej kontrole povedz lekárke o všetkom, ako sa cítiš, možno je potrebné ti dávku zvýšiť, alebo zmeniť liek, ale stále je riešenie. Maj sa rada a staraj sa o seba ako o niekoho na kom ti velmi záleží, komu chceš len to najlepšie. Spomeň si na to, že tento stav v ktorom si je vyvrcholenie niečoho, čo sa k tebe plazilo pomaly a mávla si rukou a nevšímala si si to. Teraz to tou istou cestou a tiež pomalou zo seba musíš dostať. Dokážeš to sama, ale musíš chcieť. Ja som si hovorila dnes mi je ešte zle, ale zajtra mi bude lepšie a o týždeň mi bude ešte lepšie. A trvalo mi to dlho, ale dobehla som.
Triedila som myšlienky spoznávala situácie a trpezlivo bojovala. Dávala som si pozor, aby som neprepínala svoje sily, aby som mala dostatok oddychu aj počas dňa. Zistila som, že nesmiem nič prepínať, že dôležitá som ja. Nie to či je nakúpené opraté, upratané.Lebo som si povedala a keď tu nebudem? A hneď som si aj odpovedala, pôjde to tu aj bezo mňa.Tak, čo dnes nebudem upratovať dnes potrebujem oddychovať, potrebujem sa prejsť. Keď budem v pohode všetko dobehnem a je tu všade kopec ľudí, ktorí to môžu spraviť aj za mňa. Odkazujem vám majte sa radi. Počúvajte sa, doprajte si, oddychujte. Všetko na vás počká.

fida

ahojky všetci, ja som tu včera písala ale nikto mi neodpisal, ako sa dnes cítite??? ja zas nič moc, mám návaly horúčavy, bolí ma celý chrbát, miestami mám pocit, že odpadnem..aj vám je tak?? bože tie AD beriem už 3 týždne a nieje mi vôbec lepšie ale čoraz viac horšie a horšie, popíšte mi, aké ste mali vy stavy pri začatí užív. antidepresív, to aj vám bolo tak nanič??? šak mne je oveľa horšie ako bez liekov, len dúfam, že Ad nám nijako neublížia...,,cítim sa fakt hrozne...všetkým prajem krásny dník
a má niekto skúsenosti s AD CITALEC???

damaxy

Dobrý deň!
ja sem dám niečo iné ako Miloško

Dnes nebudem mať strach.
Zvlášť nebudem mať strach radovať sa zo všetkého,čo je krásne, a veriť v dobrotu.

tobi

vydis Tati, zase mame nieco spolocne..ano ono je to tak, ze ty sa tam mozes zodriet a oni ta maju na haku...ja som tam robila 2 roky, tak poznam tu zmenu do pol noci...vies ale mna to serie, lebo priatel tam nieco odzil tych 5 rokov..a mal aj dobry plat...ozaj a tvoj ex priatel kde pracoval v akom meste...pyta sa moj Matko..chi

fida

ahojte, ako sa dnes cítite? ja sa cítim už niekoľko dni nanič, ale dnes mi je akosi zle, mám závraty, hlava a krčná chrbtica ma neskutočne bolia, napína ma na zvracanie-celú noc som nespala, inak beriem už tretí týždeň AD-Citalec..a akosi sa necítim lepšie, skôr by som povedal, že mi je po tých liekoch horšie..a obzvlášť tento týždeň, aj vy ste na tom boli podobne??? po akej dobe zaučínkuju AD?? má ich zmysle brať, keď mi je stále zle??-každý deň....pekný večer

tati

ahoj tobi,ja som uz na lidl pocula tolko veci a nic z toho nebolo dobre!a tak som si teraz uvedomila,ze moj ex-priatel bol veduci v lidl tiez (mozno odtial ten moj zly pocit pri pohlade na lidl!!!)a sam odisiel,pretoze ho uplne vyciciavali.niekedy tam bol od rana do polnoci!a toto je vraj ich politika.vystavit ta do uplneho vycerpania a odhodit.tak je to mozno len dobre,ze tvoj priatel zacne pracovat niekde inde:-)