Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tati

bratislava,hovor mi o tom nieco...zijes si pekne spokojne svoj zivot a zrazu na teba pride nieco o com si ani netusila,ze existuje.v prvom momente si myslis,ze si sa zblaznila,potom prechadzas stadiom ja tomu,neverim,to musi byt nieco fyzicke,nejaka hormonalna nerovnovaha,potom mas pocit,ze uz nikdy nebudes schopna zit normalny zivot a pravdepodobne s tebou ani nikto neostane,ked si takato 'sibnuta' a potom prichadza faza kedy to ako tak prijmes a hladas riesenia...aspon ja mam pocit,ze takto nejak sa to u mna v hlave vyvijalo:-)ale neboj,ako vidis,nie si v tom sama!je nas pozehnane:-)

bratislava

tak aj ja sa musim prihlasit do "klubu",stalo sa mi uz tri krat,ze na mna zrazu,uplne necakane prisla uzkost,zalial ma studeny pot a co je najhorsie,mala som pocit,ze sa zadusim.hrozne!velka tazoba na hrudi a nemöct dychat,ten pocit neprajem nikomu.naposledy to bolo u kadernicky,sedim v tom malom priestore s melirom na hlave a citam.zrazu to pride,utekam von,usta otvorene,hned ma napadlo,ked tam teraz odpadnem,povezu ma do nemocnice aj s tym alobalom na hlave? :-)) ale v tej chvili mi to take smiesne neprislo,len odvtedy mam strach z uzavretych priestorov,asi je to fakt o psychike,ze teraz sa uz toho strachu nezbavim,ale preco to prislo ten prvy krat? ved nikdy predtym som na to nemyslela,ani som to nepoznala...

tati

a je normalne,ze takmer vzdy sa zacnem citit zle v kuchyni?a dokonca uz druhy tyzden mi to zacalo aj v ten isty cas - v sobotu okolo osmej!asi ma v minulom zivote niekdo v tomto case v kuchyni pripravil o zivot:-)

TOME

tati... to ze to pocitujes aj bez toho aby si to mala pri priatelovi znamena len jedine.. ze to s nim nema nic spolocne.. u mna to prebehlo uz davnejsie.. tiez sa to meni .. meni sa to doslova kazdy den .. Napr. v sobotu mi nebolo VOBEC NIC! mal som pocit ze je to prec .. vobec som na to nemyslel.. a dnes je to tu zas.. aj ked len slabulinke..

tati

hmm...ako vsak na to nemysliet?ja ked mam volno nic ine nerobim len chodim po kavach a po navstevach.sustavne som v spolocnosti ludi,len nech si zamestnavam hlavu...neviete mi vsak povedat preco to zrazu citim uz aj medzi inymi ludmi?predtym to bolo len s priatelom,teraz vsak mam pocit,ze uz naozaj nie je kam utiect.znamena to,ze sa to zhorsuje alebo to len nabera inu formu?nerozumiem nicomu:-(

TOME

tatiana.... to si napisala uplne presne ... aj ked mi je najlepsie.. vtedy najviac zapochybujem .. a hned sa to zacne vracat... Zacnem sa v tom zas vrtat... az kym sa to nezhorsi... hmm

tatiana26

TOME to, že si dúfal, že je to už preč, znamená, že si na to vlastne stále myslel, tak si si to privolal... to je typické, to robíme všetci :) je nám dobre a je nám to čudné, tak zrazu začneme skúmať, či nám fakt nie je zle...
SUNNIE presne ako hovoríš - na seba a na zdravie, to je najdôležitejšie

sunnie

dakujem za rady. vypoved dam casom asi tak ci tak pretoze je to uplne o hubu a nema zmysel vratit sa po pnke do toho isteho... a par tyzdnov pnky hadam doma zvladnem, musim sa dat hlavne do poriadku a mysliet v prvom rade na zdravie.

TOME

Ahojte.. :) Tak ja som sa prave vratil s vikendovej chaty s priatelkou .. a bolo nam tam skvele!! zvladal som to dobre.. :) ..bolo nam tam krasne... az sa mi tomu nechce verit... mal som sem tam slabsie chvilky.. ale prestal som ich a bolo dobre.. :) ....az kym som sa nevracal teraz na byt.. pekne si to tu na mna pocihalo .. a len co som bol chvilu sam ... zacalo to na mna lezt.. :( ..tak velmi som dufal ze je to uz prec.. Nevadi.. :) tento vikend ma znovu postavil na nohy.. :) drzim vam vsetkym prsty..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.