Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tati

ahojte!no mne si vcera priatel lahol na postel a postel sa zrazu zlomila:-)namiesto toho aby som sa po celom tyzdni poriadne vyspala snazila som sa najst si polohu na sikmej ploche!docitka,este stale sa citis na hov...?na mna uz aj trosku liezol ten hnusny pocit,ale priatel odisiel a ja sa chystam na rozluckovu party kolegyne,tak vsetko preslo....budem ja schopna niekedy s niekym zit?alebo skoncim ako stara osamela dama a budem chovat macky?

zuzana12345

ahojko všetci,no dlahšie som tu nebola a mám pocit že sa to tu poriadne rozbehlo,už bolo na čase,mala som pocit že tu na nás lezie jarná únava.Čo sa týka mňa už dlhší čas sa cítim veľmi dobre,až sa to bojím napísať aby sa to už zajtra nevrátilo.Niekde v podvedomí však cítim že tomu nie je koniec.Už niekoľko mesiacov sa snažím pravidelne užívať Magne B6 možno aj to účinkuje,alebo si to len nahováram.V každom prípade som ok.Tánička,u mňa je to naopak ja sa najlepšie cítim,keď sa čo najviac vyčerpávam,stále musím niečo robiť psychicky aj fyzicky,stále zamestnávať mysel.Cez víkend keď sa len tak "povaľujem" som mimo.

docitka

co tome ako sa dari citis sa dobre ja som si dala kavu a cigaretku a upokoji ma to len na chvilu a potom dokola to iste

tobi

aaachoojtee, TATI, TANI ako sa mate? tak TATI to viem co mavas za sny..ja ich mam v poslednej dobe dost divokeee...raz su eroticke a raz take, ze na druhy den na nich musim mysliet cely den..napr. ze na mna strielaju..a tak..no neviem comu to mam pripisat, ale uz v minulosti sa mi stale snivalo,ze ma zastrelili...no hroza...tie eroticne su ovela ovela prijemnejsie...ze? a inak sa mam celkom fajn, len tobi nam celu noc vracal, a dnes sme boli u lekarky, dostali sme vcelicku do nozicky a sirupceky...a klop klop dnes este negrcal, len je slabucky, lebo nechce papat..tak dufam,ze coskoro bude dobre...cmuk

tati

ahoj tani!presne ako hovoris:-)ked mi je dobre,viac sa mi uz nechce pocuvat relaxacne cd a cvicit jogu kazdy den!ja mam teraz taky pocit ako keby mi prichadzajuca jar rozum pomutila.mam divoke sexualne sny a fantazie.neviem co sa to so mnou robi,ale urcite to uprednostnujem pred uzkostou:-)uz sa tak tesim domov.letenka je booknuta,dam si zastavku v prahe na par dni a huraaa mamickina kuchyna!!!organizuje sa to spominane 'stretnutie na zapade'?

tatiana26

MIŠKO hlavu hore, každé zhoršenie trvá len pár dní a ty to dobre vieš... mysli na to, že zas bude lepšie...nepozoruj sa a nedávaj tým myšlienkam priestor...ja viem, že to všetko vieš, ale keď je človeku na prd, tak na to rád zabúda :)

tatiana26

Detičky moje milé ahojte :) Damaxy, joj či je dobre, že si prišla, toto sme tu všetci potrebovali "počuť". Ja mám posledné dni také dosť horšie by som povedala, miestami mám skutočne obavy, že sa mi to vracia. Ale vždy, keď ma napadne takáto myšlienka, tak si vedome poviem :Nie, to nedovolím, viem, ako na teba... Je pravda, že keď mi je lepšie, tak menej cvičím, menej relaxujem, menej pijem, menej spím,viac robím, viac behám, viac sa vyčerpávam... Potom sa mi zhorší a zase si uvedomím, že som zišla zo svojej cesty... Aj teraz sa snažím vrátiť spať. Dala som výpoveď v jednej práci - už mám len 2 :) - dnes idem kaderníčke, snažím sa zaviesť si do denného režimu opäť cvičenie a veru si idem dať aj pohár vody- môj pitnýrežim je zúúúfalý

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk