Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

TOME

...do slaka... dost ma boli srdce... blba PP .. keby som hento necitil tak mi je dobre... :) Teda viem ze srdce neboli .. ale mam v tych miestach aku hlupu bolest... hmm

TOME

...hm.. je to zaujimave.. ale aspon viem zeniesom sam co mam presne take problemy ako ja.. :) ... ja uz v poslednom case nepocitujem take uzkosti.. mam poci ze to vo mne vyvolava uz len ten strach ze to zas pride.. aj ked sa snazim nemysliet a nepozorovat sam seba... Niekedy ked mi je uplne dobre ma napadne ze ak by som v tej chvili zabudol ze to vobec mam tak to uz nikdy nepride :D .. jj ja viem ,hlupost... ale casto na to myslim...
Ako sa vravi .. klin sa klinom vybija.. tak uvidime :)

tati

tome,normalne tomu az neverim!ved ty mas navlas tie iste priznaky ako ja.pre mna je tiez hotovy horor cestovat na dovolenku s priatelom,pretoze mne to na prvej spolocnej dovolenke s ex-priatelom zacalo...na jednej strane sa neuveritelne tesim a na strane druhej si vzdy nadavam,co som si to zase vymyslela,ved namiesto oddychu mam nenormalny stres!mne to vzdy zacne minimalne den pred odchodom a ako som pisala,naposledy v stockholme som dostala taky stav,ze som musela odist z restauracie na izbu a priatel valentinsku veceru dojedol sam:-)maju to s nami tazke,ze?ja sa vzdy uistim,ze mu to nevadi a ze aj keby som prevracala celu dovolenku,on nech si to nevsima.drzim ti palce tome.verim tomu,ze si to na chate riadne uzijes:-)

TOME

Ahojte ... to steklenia v zaludku mavam aj ja.. inac mi uz dlho nebolo zle (musim zaklopat :) ) Dnes to chcelo zas priliezt.. bolo mi cele dopoludnie kadejako .. ale nebolo to strasne.. Teraz mam ale myslienky niekde inde .. cez vikend idem s priatelkou na chatu .. velmi sa na to tesim ale zaroven mam aj strach ze sa z toho vynervujem a zas bude zle.. Ideme spolu prvy krat niekam od kedy sa mi to vratilo v takejto intenzite ... drzte palce nech je ten vikend pekny.. :)

damaxy

AD zaberajú fakt až po mesiaci takže len vydržať, ale treba potom pracovať na sebe. Lieky len pomôžu dať sa do rovnováhy, ale príčiny zo svojej hlavy a s riešeniami to je na nás. Bez toho sa nedá pohnúť. Preto si myslím, že psycholog v tomto je velmi nápomocný. Má čas , pomôže nájsť náhlad a ukazať cestu

damaxy

Nezvyknem písať o pozitívnom myslení.Lebo toto slovné spojenie pri uzkosti PP a depresie nefunguje.Tam totiž je ťažké myslieť, nie to ešte myslieť a vôbec už nie pozitívne.

tati

tobi,to mam aj ja!to budu pravdepodobne pozostatky uzkosti:-)docitka,ja uz som to pisala viac krat,ze zo mna bude alkoholik.zistila som,ze poharik cerveneho ma uvolni viac nez balicek caju na nervy:-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk