Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

docitka

misiak ja beiem trinast dni citalopram a osem dni xanax co mi dal neurolog ale mam pocit ze idem umriet spim nejem fajcim ale asi najradsej bi som sa dala do liehu aby som na to vsetko sabudla ale to nie je asi riesenie ahojki a ludia piste

tobi

len niekedy mi pride este taky zvlastny pocit..alebo steklenie v zaludku, ale neni to nic hrozne a hlavne neni to ATAK...

tobi

ahoojte..tak ja sa mam tiez lepsie teda mam sa super...TATI som rada,ze aj tebe je uz dobre...a dufam,ze to bude uz len dobre...

tati

ahojte!ako prislo,tak aj odislo:-)ja som opat v poriadku a schopna stretnut sa s priatelom bez akychkolvek problemov!je pravda,ze ked vam je velmi zle,pozitivne myslenie nejak neprichadza do uvahy...mne sa zatial vzdy osvedcila prechadzka po cerstvom vzduchu a ak je mozne vypadnut niekam do prirody.a pomaha mi opakovat si,ze 'nic nemusim' a samozrejme rozpravat sa o tom donekonecna az kym to opat neprejde:-)misiak,posielam ti 'big hug' aby sa ti aspon o trosicku polepsilo!!!

misiak

Dobre sa to cita a aj mate pravdu baby ale ked je ckovek v koncoch tak sa mu zle mysli pozitivne.mne je hrozne.Podlahol som tomu a neviem sa vymotat.noc bola peklo doslova prezivam.8 dni beriem seroxat.zevraj prve dni mozu mat opacny ucinok tak aspon tym sa utesujem. Este par dni vydrzat.

damaxy

Kachita, moja reč, tvoja reč múdrieme a silnieme:))
a bola bys om rada a možno by nám pomohlo napísať si ako bojujeme, čo sa nám podarilo, poradiť si, čo v ktorej situaciu a ako sme zvládli a urobili. Nebudeme sem nosiť len fňuky,hoci aj to treba, ale aj úsmevy, lebo aj tie treba a viac :))

Kachita

No veru, mala by som poslat kusok slnka :)))
Ja som bola prekvapena, ako dlho mi trvalo pochopit, ze sa ku mne PP vratila. Ja som normalne jej priznaky nespoznala a uz ma mala v pazuroch.
Ale pravda je, ze vzdy bude len lepsie. Mudrieme, mame viac skusenosti a pozname mrchu kazdy den lepsie.

damaxy

To, čo nejde teraz, keď ste v nepohode, bude fungovať neskôr, ale fungovať bude.
Moje heslo bolo, keď mi bývalo zle "aj toto prejde ".
Fakt všetko prejde a bude lepšie. Keď dosiahnete dno, odtial sa dá len stúpať a to chcete. Chcete, však?

Kachita

ahojte,
vidim ze tu mame novych :) je pravda, ze nezalezi na mieste, nosime si to v sebe a vsade to s nami pojde. este pred par rokmi, ked som nechapala, co sa so mnou deje, hovorila som si, ze moj muz bude ten, pri ktorom sa mi to nikdy nestane. a samozrejme, ze takeho niet, ani keby bol psychiater sam :)
ja teraz sa mam velmi dobre, nemozem sa stazovat. robim par zakladnych chyb, co musim hned napravit. lebo citim sa dobre, ale myslienky ma niekedy prenasleduju a som este otrokom nie obsesii ale myslienok typu, co ak sa mi nieco stane a mavam zabezpecovacie spravanie, ktore len napomaha tetke panike. a tak nejako pokracujem, ale snazim sa.
len,musim podotknut, odkedy mi je lepsie, nechala som svoj dennik a nie som dosledna vo veciach, v ktorych by som mala byt. no clovek sa lahko necha oklamat zlepsenim
ale inak sa mam fajn, este ze je v Spanielsku tolko slnka :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk