Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

TOME

tati.. ak to mozem poradit... bojuj dalej.. Ja som sa rozhodol bojovat.. a uz to preslo .. uz nemam take priserne pocity pri mojej priatelke... znova sa s nou citim stastny :) Aj ked PP este stale strasi .. a niekedy ma prepadnu obavy aj z tohto ..viem s nimi pracovat a rychlo ich zazeniem.. v tomto smere uz viem co chcem.. :) drzim palce..

tatiana26

Musela som odísť, ale som na chvíľu zase tu. DOCITKA anxiolytiká sú lieky na tlmenie centrálnej nervovej sústavy, oblbováky, ktoré sa bežne berú s AD na začiatku liečby. Tetániu si nevšímaj, to je o inom...

tati

ahojte,tak ja som dnes prisla po vikende na vidieku spat do mesta a mozno sme len vsetci 'precivilizovani' a jedine co nam chyba je lahnut si do travy alebo sa poprechadzat medzi ovcami:-)pretrpela som si vsak strasnu noc.len som sa prehadzovala a rozmyslala ci sa mam rozist s priatelom alebo bojovat dalej a vsetko mi to virilo a vrelo v hlave a chvilku mam pocit,ze som v poriadku a potom sa zrazu citim strasne a cely zivot straca zmysel...uz sa zacinam bat ci nemam depresiu:-(

TOME

tHeMilan .... mozno som tvoju reakcu zle pochopil ..ale toto niesu preteky ze kto ma vacsie uzkosti.. Kazdeho tu nieco trapi .. ci je to silne .. alebo slabe..

TOME

precital som si ten clanok... mal som pocit ze citam o sebe... A precital som aj komentare... Prispevok od scarlet ma oslovil .. bol iny.. nevravela tam o uteku ..alebo nemysleni na to .. ale o tom ze s tym bojovala uplne naopak... velmi zaujimave citanie..

agaven

ahojko dnes mi bolo dbre citam vas vsetkych len vecer ako aj ty milosko spomynas no to asi vsetkym mne vecer noha krc nemohol prestat až kym som vstala a masirovala ale dnes dobre aj dcera už ide zajtra do skoly konecne dobre držkajte sa a som spet na lieku den nedam dalsi dam atd vydržim aj 3 dni len som viac nervozna ale dobre ahojko

zuzanka65

Aj ja odporúčam všetkým, čo to ešte nečítali, ale ak aj čítali rolny.blog.sme.sk...
A ešte je k tomu článku diskusia, hlavne príspevok Scarlet, je dlhý, ale veľmi zaujímavý.
Ľudia, hlavne sa netrápte otátkami PREČO? a KEDY sa to SKONČÍ? Jednoducho je to tu a terba to prijať.
Ozaj pozerávam doktorku Hermanovú na JOJke každú sobotu o 18:00. Posledne bola téma Panická porucha. Ak ste to nepozerali a máte záujem, dá sa to pozrieť aj v archíve JOJ cez net. Tam sú návody aj ako to zvládať (hlavne pre tých, čo ešte celkom presne nevedia o čo ide), aj odpovede na to, prečo sa to stáva. Dr. Hermanová dokonca hovorí, síce trochu opatrne, podľa mňa, ale predsa,: " Ľudia sa vo všeobecnosti z panickej poruchy vyliečia".

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk