Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

marcelina78

Ahojte,
Monza, dlho si tu nebola, myslela som na teba, ze asi uz lepsie..No ja posledne dva tyzdne az panicke ataky, pocit ze mi stahuje zaludok a cele telo v krci, strieda to depresia, ledva cosi zvladnem tieto dni, bez lexaurinu uz nemozem vydrzat, z toho som zas otapena, stiedaju to depresie a pocity, ze uz sa tohoto nezbavim, mam to uz pol roka, chvili lepsie a kazdy den co mi je zle sa to vsetko len prehlbuje..

monza

Ahojte, tobi prosím Ťa ja tiež mám také príznaky ako ty, neustále sťažené dýchanie, mierne točenie hlavy, bolesti hlavy, a slabšie nohy. Ja to mám celé dni neustále. Aj ty to máš tak? Sem tam beriem neurol, coaxil mi nepomáhal, iba na začiatku, a teraz ma čaká magnetická rezonancia. Neviem sa toho zbaviť, už to mám 1 a pol roka. Ty aké lieky berieš?
Ďakujem.

tobi

Karkaxxx ako sa mas ty? ja som naozaj posledne dni mimo..ten hnusny pocit vo vnutri..a stazene dychanie..uplna uzkost..nedokazem sa uvolnit..je mi z toho naozaj do placu...myslela som, ze je to ako tak za mnou..ale viem, ze to tak nikdy nebude..a co ma trapi najviac je, ze niesom stastna..nemam cloveka pri sebe, co by ma podrzal...a ani vo sne ma nenapadlo, ze sa to opat vrati..aj ked, vzdy to na mna pride okolo vianoc...je pravda, ze mam tyzdne pred menstruaiou..a aj preto som mozno trocha precitlivela...a aj ta uzkost a stazene dychanie sa mi zda, ze niekedy pride pred menstruaciou..

tobi

Ahojte..Tati, mam sa tak vselijak...same problemy..cele zle...naposledy co som tu pisala, ze som mala atak, tak odvtedy nebol..len blbe hnusne pocity..ako tazke dychanie, nervozita, zle na zaludku...lieky som zacala vysadzat, ale nakolko som mala vtedy atak, beriem ich nadalej...Mne bolo tie 2 roky uplne fajn, az posledne mesiace mi je hrozne zle od zaludka...mala som aj vredy, a teraz som znova objednana zasa na gastro. No a pred troma dnami som mala zasa zvlastne pocity, tazko sa mi dychalo, proste uzkost..do toho ma zacala boliet ladvina a mocila som krv..takze zajtra ma caka sono ladvin..:/ a dnes cely den o nicom, zasa to stazne dychanie..a nepokoj..Tati a co ty, kde si, ako sa dari?

marcelina78

troska ano, ale som z neho ospala, preto si davam len polku, pri lahsich stavoch zaberie aj ten sedatif - od boiron homeopatia...ja sa ale sanzim bez vsetkeho byt a vysadzam si lieky, ktore uzivam 4 mesiace a mam pocit, ze mi robia este horsie, lebo teraz ked postupne ten mirzaten vysadzam, je mi o nieco lepsie.

marcelina78

veru neviem Ella, to musi prejst, niekedy mi je na odpadnutie, hoc kde mi pride zle a hlavou katastroficke scenare prebiehaju, len predychavam, v najhorsom dam polku xanaxu, ale ozaj vynimocne, ked mam pocit, ze sa kdesi zrutim alebo zblaznim , ked to neviem rozdychat....

marcelina78

Ella jasne, poznam, akoby pod el.prudom, niekedy mavam taku husiu kozu na hlave z nicoho nic, aj ked som v klude, to robia tie nervy vsetko...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk