Úzkosť

zuzanka65

Agaven, viem o tvojich stavoch, o odpadávaní. Takže neberieš antidepresíva? Neurol, frontin, nie sú AD, ten tretí liek nepoznám. Verím že robíš čo môžeš. Skús ešte vyhľadať aj iné fóra o tetánii. Ja viem o tetánii málo, ale niečo predsa, že tam chýbajú v tele niektoré minerály. Skúšala si aj ty niečo o tom zistiť, alebo vieš ktorý minerál, alebo minerály ti chýbajú?

agaven

zuska nie moc nechcem babo lebo tetania je svina može ohrozit babo aj mne horsie bit ja sa chem tej mrchy zbavit jem liek zle mi je nejem zle už 5 rokov neurol frontin ansilan adt.. a zabere len na par mesiacov som rada že je dcera vetsia keby som otehot. tak zase odpadavam lebo neberem antidepr a co babo bože to si neviem predstavit misim ich jest inak odpadnem aj to sa mi stalo a lieky som jedla a dcera nado mou maminka a revala no hroza to by bolo na knihu

zuzanka65

Aj ja mám dobrú náladu a preto si dovolím ešte jednu "vyrývačku".
Miloš, prečo hovoríš o knihe David_ Servan Schreiber Ako sa zbaviť depresie a stresu bez liekov ako o Našej, alebo tvojej? biblii, keď sám berieš stále lieky?
No, veď keď ich potrebuješ, to je v poriadku.

stevuliak

no pardon nechcel som sa dotknut tvojho ega. nepredstavil si sa mi.. cize neviem ci si pisem s doc. alebo csC alebo mudr.. ;)