Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

stevuliak

no pardon nechcel som sa dotknut tvojho ega. nepredstavil si sa mi.. cize neviem ci si pisem s doc. alebo csC alebo mudr.. ;)

zuzanka65

Agaven, ja neviem veľa o tetánii, čo na to berieš, AD. Keby to bola "len" úzkosť, vedela by som ti o tom popísať viac, ale s tetániou to je iné, tak sa poraď so svojím lekárom, ale AD určite nevysadzuj. Presne ako píšeš, po vysadení AD sú tam nepríjemné akoby abstinenčné príznaky, vysadzovanie AD len pod dohľadom lekára a je to dlhodobá záležitosť. Možno práve preto, že chceš dieťatko, si v strese z tých liekov, že ich musíš brať a je ti ešte horšie. Skús sa upokojiť a nechať to na nejaký čas tak, zmieriť sa s tým, že to potrvá možno dlhšie, kým budeš mať druhé dieťa. Mohlo by ti pomôcť, keby si dieťa brala ako možnosť, nie ako nutnosť.

stevuliak

milos no povedal by si ? ;) ved nato to tu je. aspn budem dobre spavat ;) inak som zbadal ze potlacas v sebe emotivitu...uz to preslo ?

agaven

miloško bodaj by dik vieš ako plačem v noci aby ma nik nevydel vieš čo ma štve že prečo ja taka mlada a mam dceru keby som mala cez 40 dobre ale nemam dik za podporu ja viem aj sa snažim koli nej ona ma drži aj mysel mi zaplna dik

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk