Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

zuzanka65

Veď to, každý organizmus je iný. Niekto ani nevie, že berie AD, niekto má "strašné" vedľajšie účinky. Niekto priberie pri AD
, iný nie.
Nech si to každý odskúša na sebe a uvidí a ani potom nemôže zovšeobecňovať, lebo každý organizmus môže reagovať inak.

agaven

ved som napisala a prestanete s tym ako s fajcenim a potom sa pribera ale ja jem ad ale som nepribrala no každa sme ina

sunnie

zuzka ty garantovane rozprudis debatu :) ano niektore veci su trosku mimo temy ale ber to tak ze aspon sa aj chlapci nieco priucia o menstruacom cykle a babskych naladach :)

sunnie

nesuhlasim. odkedy som zacala brat AD tak som pribrala a to sa stravujem stale rovnako, dokonca by som povedala ze zdravsie a dietnejsie, urcite sa neprezieram ani nemam vselijake chute. a odkedy lieky nebieriem som zase schudla. poznam ludi co pribrali po AD aj 20kg za par mesiacov, takze to urcite suvisi s liekmi, aj moja lekarka mi to potvrdila. na druhu stranu zase niekto moze naopak schudnut, kazdy organizmus je iny.
este som nepocula ze z fajcenia sa pribera, prave naopak priberies ked prestanes fajcit...

agaven

tatianka maš pravdu viete kedy sa pribera ked fajčite no cigatety dobre a prestanete s tym bože žere sa potom až až a sladke no a potom sa potavite na vahu a bože ale ako napriklad ja sice som sa s toho dostala a prestala cigaretovat ale postupne som aj zmenila stravu a chudla nie razom ale postupne a schudla som ale je pravda každe telo je ine a odbornik nie som

agaven

tati ja si myslim že no ked budeš s nou rozpravat možno časom prejde ak sa utiahne to je signal že je niečo s nou potom aj doktor ale ani ten nemusi pomoct a s nej nevitiahne nič da jej lieky to tieš neni riešenie ale ako odreagovat ju ako pod von kino diska na kavu atd može možno aj to pomoct

zuzanka65

Zdravím ťa Tánička, ako ti je?
pre mňa si nerob starosti, som tu a píšem, ak chcem niečo povedať, nemusíš so mnou súhlasiť. Vyvolávať konflikty ozaj nechcem, ale na druhej strane, keď napíšem, tak sa tu trochu rozprúdi debata. Rada by som bola, keby sa hovorilo o zvládaní úzkosti a paniky, nie o menštruačnom kalendári, no občas sa to vymkne, čo už.

zuzanka65

Tati, ja si myslím, že záleží na tom, čo tvoja kamarátka omieľa stále dookola. Ak má výčitky a chce si ublížiť, tak tu by bola asi odborná pomoc namieste. No možno je len v šoku a do toho tie hormóny, nasilu ju aj tak nikam nedostaneš. Skús jej dať čas, aby sa s tým vysporiadala, vraj je to hlavne psychická záťaž taký potrat, možno si potrebuje usporiadať veci v sebe, možno aj poplakať a vyrozprávať sa, ťažko je takto radiť, keď neviem, čo je jej problém, o čom hovorí. Ak si nechce ublížiť a bude to pokračovať ďalej, potom ju skús nahovoriť na odbornú pomoc.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk