Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tati

ahojte!katkaxxx ja som mala ten isty pocit ked mi moj hypnoterapeut povedal,ze ho uz nepotrebujem.normalne som sa zlakla co bez neho budem robit!posledne sedenie mam nabuduci stvrtok.tak uvidim...mozem dat do placu otazku,ktora sice nesuvisi s temou,ale rada by som poznala vas nazor?kamaratka bola pred 2dnami na potrate a mam taky pocit,ze nie je v poriadku.donekonecna omiela to iste,aj niekolko hodin.mam to brat ako prirodzeny prejav po vsetkych tych hormonalnych zmenach,ktorymi presla,alebo ju mam silou-mocou dotiahnut k nejakemu odbornikovi?mate s tym niekto skusenost?

tatiana26

MILOŠ úplne súhlasím opäť :) Zuzka diskutuj na tej svojej lepšej téme o tom, čo ťa zaujíma... Naozaj nerozumiem, čo okrem konfliktov to chceš dosiahnuť... LUKÁŠ noveď som ti písala, že to poznám a že je to súčasťou úzkostných stavov a ty sa to zase pýtaš :) BABIKAA serlift je rovnaká účinná látka ako sertralin, ktorý beriem ja a zaručene sa z neho nepriberá. AD samé o sebe nespôsobujú priberanie, tam ide o to, že niekto má v depresii sklon sa prežierať a potom je pre neho pohodlné to zvaliť na lieky...

katkaxxx

ahojte ludia, teraz som par dni necitala - mam toho kopec, skola, robota atd atd. v skratke - mam sa fajn, paniky ma celkom obchadzaju a ked pridu, tak su v podstate minimalne. Uz mi aj konci terapia - uz budem mat len jedno stretnutie - terapeut mi povedal ze vo mne vidi obrovsky pokrok a ze mam uz tie spravne vedomosti a zbrane aby som s tym vedela bojovat. povedal mi tiez ze je to aj otazkou casu.. proste tie veci sa v hlave hromadili dlhy cas, takze este aj dlhodobo praktizovanim a pouzivanim "zbrani" ktore mam, sa to bude zlepsovat a zlepsovat. mam radost a zaroven mi bude za nim luto :) bol velmi fajn a predsalen ked sa s niekym rok delite o starosti, tak toho cloveka aj zacnete mat radi :) povedal mi vsak ze kedykolvek budem mat problem alebo pocit ze sa potrebujem o niecom porozpravat, tak si mozme dohodnut stretnutie :) Zuzka a Milos, nehadajte sa uz jak male deti, mam vas rada oboch a kazdy ma v niecom pravdu a v niecom nema, nechajte to tak prosim. Prajem pekny den :)

zuzanka65

Miloš, ak ti to pomôže, môžem za to, nie som neviniatko, spokojný?
Počul si už o racionálnej sebaanalýze?
To je moja otázka, ak chceš diskutovať, odpovedaj len na moje otázky, lebo ja si takto predstavujem diskusiu a inými vecami sa už nechcem zaoberať. Ak chceš odpovedz, ak nechceš nemusíš.
Pre všetkých na tejto téme a možno aj na fóre: Čo viete o racionálnej sebaanalýze? Počuli ste o nej? Pomohla vám.
Ja teraz odchádzam do práce, večer počítam, čo popíšete. Pekný deň.

baabika

Ďakujem Tobi, si ma ukľudnila veľmi:) Lebo som čítala také veci, že 11 kíl za mesiac, až sa mi oči pretočili:)

zuzanka65

Ahoj Tánička, dávno si tu nebola, dúfam že preto, lebo ti je dobre.
Čo by sa tu dialo, nič mimoriadne, všetko po starom. Je fakt, že sa cítim dobre a vtedy mám potrebu podeliť sa s vami so svojimi pocitmi, nie vtedy keď mi je zle. Ale tu narážam na nepochopenie a zbytočné obviňovanie z niečoho, čo vlastne ani neexistuje. No nezbláznim sa, prežijem to. Nie je to moja chyba, že mi tu ľudia nerozumejú a asi ani nechcú rozumieť. Nech poviem hocičo, čo sa nezhoduje s ich názorom, hneď vyrývam a podobne. Ja mám záujem o debatu, ale tu som na zlom mieste si myslím. Tak sa majte dobre a liečte sa ako viete. Pozorujte sa, ak sa vám to páči, sťažujte sa a nariekajte, je to váš život. Nedožadujem sa vášho uznania ani pochopenia, len vás prosím, buďte natoľko slušní, nenavážajte sa do susednej témy, bolo tam zaujímavé čítanie a teraz je tam chaos. Mrzí ma, že som to nechtiac možno spôsobila tým, že som napísala, že sa mi tá téma páči viac ako táto tu. Celkom to vystihol Jirko, čo tam dnes napísal.
No nič, nie je toto jediné fórum ani jediná téma, pokojne prežijem bez týchto hádok a osočovaní.

agaven

ahojko milosko ja mam až 30.3 menštruaciu ale je mi dobre sice som sa madopovala ale mam doma masažny vankus na nohy chrbticu tak sa fajn masirujej už som sa zlakla že tu bude zase ticho

tobi

ahoj, babika ja som brala serlift, moja neboj ja som z nich vobec nepriberala a ani vedlajsie ucinky nemaju..a to som ich brala viac krat...akurat ja som zmenila psychosku, a ta mi zmenila na cipralex..pa

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk