Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

baabika

Ahojte, neviem, či si tu na mňa ešte niekto pamätá, ale prispievala som. Nakoniec som predsa len musela navštíviť psychiatričku, ktorá mi predpísala Serlift. Zatiaľ beriem iba polku každé ráno. Nemáte s tým niekto skúsenosti, čo je to za liek? Aké má vedľajšie účinky? Konečne mi zaslali moje heslo, lebo som ho zabudla:)

lukkAas

stalo sa aj vam pocas uzkostnych stavov, ze ste stratili zaujem o vase zuajmy a podobne veci a zhorsila sa vam pocas depresie aj pamat???Celkovo ako keby ste to neboli vy nevnimali cas datum ako keby to bol film vsetko co sa odohrava???

tatiana26

To čo sa tu zase za posledné dni odohralo, tak ja zíram... ste normálni? Zuzka ak sem chceš chodiť so svojími trápnymi múdrosťami, tak sa nečuduj, že nikoho tu nezaujímajú. Veď ty si už inde...to len my všetci debilkovia sa tu motáme v kruhu. Znovu ma napadá to, čo som tu už raz písala - zabudol vôl, že telaťom bol... Nechápem ako môže mať niekto čas hrabať sa tu v histórii spred pol roka a kopírovať príspevky. To už naozaj musí mať ten dotyčný taký prázdny život, že neostáva iné, len ho poľutovať. A MILOŠ ty sprav presne to isté a nerozrušuj sa nad kdečím... Pokojne sem píš, mňa to zaujíma, mne sa to páči a hotovo. A menštruácia mi včera skončila. ...

zuzanka65

Monika, nemá význam pokračovať v tejto debate. Maj sa pekne a veľa zdravia ti prajem, ahoj.

Pre tých čo by mali záujem vedieť o čo tu ide.
Zuzana napísala: Brať AD je pohodlnejšie...
Monika pochopila: AD sa berú z pohodlnosti...
Ok, na dnes končím , pá.

lukkAas

stalo sa aj vam pocas uzkostnych stavov, ze ste stratili zaujem o vase zuajmy a podobne veci a zhorsila sa vam pocas depresie aj pamat???Celkovo ako keby ste to neboli vy nevnimali cas datum ako keby to bol film vsetko co sa odohrava???

agaven

a nik tati milosko tobi hu hu ako sa mate ja dobra vcera mi bolo zle s lieku na uskost depresiu a dnes som si nic nedala iba magnesko milosko minik adka no dobre vecer pridem precitat ako sa mate

monika99

Zuzana ja som sa nevyjadrovala o tom pozitivnom mysleni ale o tom ze ty si pisala ze Ad-cka sa beru z pohodlnosti,stale si stojim za svojim nazorom ze ich treba brat,nie su z pohodlnosti ale z nutnosti,urcite mi k tomuto mojmu stavu moc moc dopomohli.To som pisala hlavne kvoli tomu ze ludia sa boja brat Ad-cka ale ibuprofen trebars neriesia,supnu si ho aj dva krat za den.Netreba sa AD-ciek bat.

zuzanka65

Ahoj Monika, pravopis nie je moja priorita, je to ozaj niečo iné a na hrubky som si už zvykla.
Nebolo to v auguste, ale v októbri, čo sme mali "konflikt", na téme depresia a bolo to o inom.

Pridal:
monika9
22/10/2008 07:59
zuzana 65 s ty si myslis ze my neberieme omega a vsemozne vitaminy,proste to nezabera....prepac alemas sprasty nazor ze Ad su z pohodlnosti,oni su totizto z nutnosti

Na toto som myslela a pravopis už neriešim, lebo dnes som inde, tak ako aj ty. Prajem pekný de).

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk